vychytávky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zelitschko  16.02.12 22:22
http://www.amela.cz/videonavody/
druhý je návod, jak vyrobit kabelku ze staré knihy… Já nejsem barbar, takže jsem vzala diář z loňského roku ve formátu A5 a vyrobím si z něj psaníčko - vezmu to s mírnou úpravou.
Vyřízla jsem vnitřní listy, zítra plánuju ušít podle návodu ty trojúhelníky a potáhnu desky celé. Místo uch přidělám pravděpodobně jen proužek látky s patentkou. Dám vědět jak to dopadlo :)

Reakce:

DanielaS
4603 příspěvků 17.02.12 10:43

Ja pouzivam ne knihy, ale poradace na vyztuzeni kabelek, radeji takove ty trochu ohebne, pruhledne. 

GreatSusan  17.02.12 10:47

pri vsi ucte - tohle je pro me opravdove peklo. Kabelka z plastoveho poradace s velkou latkovou masli. Kam se to nosi?

gulietta  17.02.12 10:48

Ako si z poradača vyrobim toto? :-) http://www.net-a-porter.com/product/183237

DanielaS
4603 příspěvků 17.02.12 10:50

Povsimni si, ze plast ani poradac nevidno, vse je potazeno kremovym semisem a podsito satenem. Nosi se to kamkoliv, kde se nepredpoklada nakup hlavky zeli a kila brambor. a to napriklad k satum z prislusne latky.

DanielaS
4603 příspěvků 17.02.12 10:55

Normalka, usijes psanicko a dovnitr strcis tri pruhy vystrizene z poradace, aby ti to drzelo tvar. Ale ja psanicka nevyztuzuju, ono se do nich pak vubec nic nevejde.

gulietta  17.02.12 11:18

Daniela prepač,ja som to myslela s humorom. Kabelku ktorá by verne kopirovala Valentina nevyrobím ani keby som sa pokrajala na kostičky a naučila francúzky. :)

DanielaS
4603 příspěvků 17.02.12 12:21

Ale vzdyt na tom fakt nic neni, psanicko zvladne zacatecnik a masle je proste masle.

gulietta  17.02.12 12:42

Daniela ja som vyučená krajčírka. Pár rokov som sa živila aj šitím batohov pre Jack Wolfskin a na padáky pre armadu a paraglinding. A zaručene viem ako vyzerá taška ušitá doma a taška ušitá na špeciálnych strojoch vo fabrike. A psaničko od Valentina má materiál,spra­covanie a vzhľad ktorý vyrobiť doma nedokážem ani ja a ani vy. " Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž."

gulietta  17.02.12 12:52

sakra paragliding. :)

DanielaS
4603 příspěvků 17.02.12 12:58

Ja se nehadam, ja vim, ze si usiju psanicko sama o MOC pecliveji nez cokoliv, co bych si MOHLA DOVOLIT koupit, vcetne Valentinu a jinych Vuittonu (nazivo si je prohlizim ve vitrinach a i na ten metr vidim nepresnosti, bohuzel). Zde jde o vychytavky, tedy nadhazuji, ze v domacich podminkach lze pouzit desky na vyztuzeni steny kabelky.

gulietta  17.02.12 14:01

Daniela a čo tak PENEFOL namiesto plastoveho alebo papierového poradača,nedajbože knihy ako je to vo videonávode. Dá sa kúpiť biely,čierny a hnedy. Dá sa kúpiť 1,5 alebo 2mm. Má hygienický atest a atest na pitnú vodu. A je praktickejší a trvanlivejší ako ten spomínaný poradač. Ale ja by som kabelku doma nešila ani keby mi revolverom na hlavu mierili. :-)

DanielaS
4603 příspěvků 17.02.12 14:13

Jiste by to slo. Ale to by byla houby VYCHYTAVKA, zejo.

zelitschko  17.02.12 18:11
díky za vychytávku s plastovými deskami, vyzkouším, chci si ušít ještě běžnější psaníčko. Lidi, já chápu, že to nikdy nebude vypadat jako psaníčko šité ve fabrice, ale taky vím, že si vyrobím co se mi bude hodit, co budu nosit a přesně podle mého vkusu. A aspoň se zlepším v šití.

Hlásím, že už je z většiny hotové, zbývá vlepit látkové vějířky. Je z šedé látky na kalhoty „tesilky“ s páskem na patentku z tyrkysového vlněného žoržetu. Patentku jsem trochu roztáhla, aby se látka zbytečně netrhala. Patentku jsem jen nalepila vteřinovým lepidlem Bohužel u sebe nemám foťák :)
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit