Vyfoukani vlasu do hladka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neversaynever
31 příspěvků 30.04.13 22:52
Vyfoukani vlasu do hladka

Ahoj! Mam vlnite, huste vlasy a chtěla bych od vas slyset nejake typy jak je vyfoukat OPRAVDU do hladka:-) zehlenim je nechci zatezovat casto. Jaky kartac pouzivate?

Reakce:

MP estate
150 příspěvků 01.05.13 17:40

Mne sa osvecil kulmofen Remington

cibetka 1  01.05.13 18:30

Mě se neosvědčilo vůbec nic a to jsem vyzkoušela naprosto vše. V koupelně ještě dobré, ale stačí vyjít ven a vlasy stejně udělají co chtějí. Jediné, co na chvíli pomohlo byl keratin, který mi kadeřnice vpravila do vlasů a 3 měsíce jsem skutečně měla rovné a krásné lesklé vlasy. Byla jsem z toho tak nadšená, že jsem stále pohazovala hlavou, abych si užila toho pocitu těžších, rovných vlasů, až jsem z toho málem dostala tik :).Nikdy jsem ten pocit nepoznala, mám husté vlnité vlasy, které udělají velkou hlavu. No nabažila jsem se a vrátila se s pokorou k mým typickým a všichni najednou začli áchat, jak mám nádherné vlasy. Tak jsem se rozhodla jim věřit a mám o starost míň.

Morže
1091 příspěvků 01.05.13 21:36

Mám to podobné jako cibetka. Mám husté vlnité vlasy, které však mají délku jen na úrovni ramen. Vždycky jsem je chtěla mít dlouhé a rovné. Tak jsem si žehlila vlasy a úspěch to slavilo někdy. Nedávno jsem se nechala ostříhat u jedné známé a ta my vlasy nádherně prostříhala tak, že s přirozeně navlněnýma vlasama vypadám fakt dobře, takže se je snažím spíš podpořit v tom vlnění. Nanesu si do vlasů tužidlo a vlasy ke kořínkům pomačkám v předklonu a přitom foukám. Pro objem a zachování tvaru hodím lak na vlasy a jdu :)

bertulka  01.05.13 22:31

Zeny s rovnymi vlasy vlni a s vlnitymi rovnaji, to jsou paradoxy. Udelejte z vlnitych vlasu prednost, naucte se je upravit tak, aby jejich vlny vynikly a vetsina zen s rovnymi vlasy Vam bude zavidet. Vcetne me.

chuliganka  02.05.13 07:57

@bertulka moje vlasy jsou tak pitome vlnite, nehezky, ze jim opravdu slusi jen kdyz se vyzehli. i mi to kazdy rika. ale kdyby byly nejake tipy, jak o vecne rozcuchane, vlnite vlasy pecovat, budu rada :)

bertulka  02.05.13 08:02

@chuliganka moje dcera ma vlnite vlasy do pul zad. V ranne puberte porad zehlila, trpela jsem za ty vlasy. Pak jsem ji vzala ke sve kadernici, ktera ji vysvetlila, jak o vlasy pecovat, jake pripravky na vlny pouzit a co na styling, uz zehli jen vyjimecne, kdyz chce zmenu, ale pochopila, jak s vlasy pracovat, aby vlny vynikly a byly krasne. Casto si je jeste lehce vlhke sepne do drdolu nebo jinak zamota a vlny jsou pak jeste hezci a bez prace. To by bylo, aby jste v dnesni dobe, kdy jsou plne obchody vlasovych pripravku, neudelala ze svych vlasu prednost! Urcite se poradte s odborniky.

chuliganka  02.05.13 09:31

@bertulka dekuji, zkusim se zeptat sveho kadernika, ja ho to zatim vzdy nechavala jen vyzehlit…

janamarie
23 příspěvků 02.05.13 09:56

Mokré vlasy nechat trochu proschnout nebo lehce prosušit a pak přes keramický (nejlépe vede teplo, kančí štětiny se pálí a vlas tak neuhladí) kartáč pramen po pramenu vyfoukat do hladka. Čím delší vlasy tím je lepší větší průměr kartáče. Pro mě nejrychlejší způsob jak vysušit vlasy (40 min), kartáč mám průměr 80mm.

chinin
2788 příspěvků 02.05.13 16:12

@chuliganka
Uz jsem psala ve vice diskuzich sve osvedcene tipy na peci o vlnite vlasy a hodne diskuterek mi pak psalo, ze je vyzkousely s pozitivnim efektem. Zkuste si ty prispevky dohledat, treba v nich take najdete neco pro vas uzitecneho.;-)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit