Vylepšeme rychlovky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Módnípeklo.cz
1008 příspěvků 19.02.14 14:43
Vylepšeme rychlovky

Zdravím,

rádi bychom inovovali a zkvalitnili rubriku: „Rychlovky“. Do rychlovek budu vkládat různé tipy na obchody, slevy, akce a na vše ostatní, co se točí kolem módy. Myslím, že v rychlovkách je nevyužitý prostor pro vkládání zajímavých informací.

V budoucnu chystáme i přemístění rychlovek na hlavní straně pro jejich lepší zviditelnění.

Tímto bych vás chtěla poprosit o navrhování rychlovek. Budu ráda za každé poslání tipů, slev, obchůdků, akcí, secondhandů a dalších zajímavostí týkající se módy.

Poslat rychlovku lze přes tlačítko: „Navrhněte rychlovku“ v pravém rohu u kterékoli rychlovky.

Díky i za náměty kolem rychlovek či za jakékoliv zlepšení, které vás napadne:)

Maruška

Reakce:

idp
134 příspěvků 19.02.14 15:59

Tip by si zasloužil španělský obchod http://www.elganso.com/, mám od tam pár věcí, kvalita je moc dobrá (šijí přímo ve Španělsku, žádná čína). Kamenné obchody v ČR nemají, ale lze objednat online.

Denyna
4101 příspěvků 19.02.14 17:53

Rozklikla jsem tohle vlákno, protože jsem fakt byla zvědavá, o jaké rychlovky se jedná. Vůbec jsem nevěděla, že Peklo nějakou sekci rychlovek má, neb mám v oblíbených rovnou diskuzní stránku.
O nových článcích vím, protože ty se tu objevují, takže pro mě by bylo základním vylepšením, kdyby se nové rychlovky objevovaly třeba pod odkazy na nový článek na diskuzní stránce.

alter ego
904 příspěvků 19.02.14 18:03

@Denyna
Mam to uplne stejně.

misial
1394 příspěvků 19.02.14 19:23

Už jsem něco zkoušela, schváleno to nebylo…
docela jsem to chápala - byla to pozvánka na konkrétní akci - blešák; jenže podle toho, co píšete teď, by mě napadlo, že by bylo i toto vhodné - můžete tedy upřesnit, jaké návrhy očekáváte a co schvalovat nebudete?

Admin Módnípeklo.cz
1008 příspěvků 21.02.14 11:55

Děkuji za reakce. Já si myslela, že někteří uživatelé netuší, že lze navrhnout rychlovky. Snad se to dostane více do podvědomí:)

@misial

Omlouváme se. Nejspíš se jednalo o to, že jsme rychlovku chtěli schválit, ale už byla minulého data. Je pravda, že dříve jsme rychlovky schvalovali méně často. Teď to sleduji každý den.

Blešák je skvělý tip, budu ráda, když přidáte nějakou rychlovku:) Schvalujeme veškeré zajímavosti, akce, blešáky, secondhandy, zajímavé nové obchody, klidně i zahraniční tipy. Vše, co se týká módy.

Díky moc

Maruška

Admin Módnípeklo.cz
1008 příspěvků 17.03.14 14:40

Zdravím,

rychlovky jsou už přesunuty na hlavní stránce na viditelnější místo:) Pokud byste měli nějaké připomínky, napište.

Maruška

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit