Vypadáte vždy perfektně?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 13.11.12 21:15
Vypadáte vždy perfektně?

Ne vždy vypadám perfektně, ne vždy na to mám čas a ne vždy na to mám náladu. Většinou ale alespoň nevypadám pekelně. Co se mně ale podařilo dneska to už dlouho ne. Vyběhla jsem s benjamínkem nakupovat, přesněji obnovit šatník starším dětem. Spěchala jsem. Naházela jsem na sebe první kousky, které jsem měla po ruce a nemusela nad nimi přemýšlet, zda se do nich už vejdu nebo ještě ne. Ve výsledku jsem měla odrbané rifle o číslo větší než potřebuji, utahané triko s dlouhým rukávem, obří svetr, vestu, kecky a culík. Když jsem se v obchodě viděla v zrcadle (doma jsem nestihla) nestačila jsem zírat, nevypadala jsem běžně fádně riflově, já byla totálně pekelná.

A proto se ptám, vypadáte vždy jako ze škatulky? Kdy jste vyběhli z domova s pocitem, že by vás módní peklo rozcupovalo? Tím nemyslím nudně, fádně, ale opravdu pekelně.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

seznam.mih  13.11.12 21:25

Ne :D:D vypadám tak, jak se cítím. Pokud se cítím dobře, sebevědomě, je to na mé vizáži jasně vidět. Když se probudím velice nesebevědomě, špatně, ospale, nebo mě nějak bolí hlava, tak působím jako spolubydlící bezdomovců.
Ale opravdu nikdy nejsem tak perfektní, jako některé zdejší diskutérky. tedy alespoň působí, jako že jsou vždy ze škatulky :)

Untitled_
20 příspěvků 13.11.12 21:36

Ne. Vypadám tak, jak se cítím, tak jak se probudím. Když se probudím po osmi hodinách spánku, roztáhnu žaluzie, venku svítí slunce a začnu si klidně i zpívat tak se to hodně odrazí na mé celkové vizáži. mám svěží pleť, vyhraji si s vlasy, obleču se do živějších barev a jdu :)
Ale když se probudím po čtyřech hodinách spánku, venku je tma, často lije jak z konve a já mám jít ven? Tak jsem tak znechucená, že si často ani nežehlím vlasy, ani se tolik nepatlám z make-upem a obleču si to první, co vidím… :)

girlie
91 příspěvků 13.11.12 21:39

Uhm, prave som sa vratila zvonku so psom, zgustli by ste si na mne :))

Su momenty, kedy to absolutne neriesim a je mi to naozaj jedno..ale mam aj take prilezitosti, kam by som si nikdy nedovolila ist neupravena.

lipo
303 příspěvků 13.11.12 21:49

Jo, dokonale blbě. Pořád ještě hledám svůj styl a oblečení nebývá nic moc, bohužel se momentálně nejlíp cítím v šedých, hnědých a podobných barvách a vytahaných vélikých svetrech (teda dokud na ně ještě bylo počasí). Takže nijak nevyčnívám, i když teda nemám rifle.

pehot
685 příspěvků 13.11.12 21:54

Vypadáte vždy perfektně?

Ne..ale pošťák a doktorka už si zvykli.

bestia
2296 příspěvků 13.11.12 22:01

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:32

Grossularia
3204 příspěvků 13.11.12 22:06

Myslím, že perfektně (zcela bez chybičky) nevypadám nikdy. Vždy by se dalo něco vylepšit.
Ale jsou i chvíle, kdy vypadám naprosto pekelně. Hlavně doma během dne. Mám momentálně opravdu velkou spotřebu triček (cca tři denně) a nosím už i ta nejmizernější ze dna komínku, protože to nestíhám prát a sušit (= syn se učí jíst lžičkou). Ale pošťačka je zvyklá.

Nepříjemné mi je, když jsem oblečená silně nevzhledně a musím v tom mezi lidi, protože se přesouvám na místo, kam je daný oděv určen. Typicky na zahradu, kterou máme 3 km odtud a obvykle jednu cestu jdu pěšky, druhou se svezu busem. A v oblečení „na rytí“ jsem se dneska v autobusu cítila pěkně blbě. A to i přesto, že vím, proč na sobě tohle mám a není to u mě obvyklý stav.
(a protože předjímám otázku, proč se nepřevleču až na zahradě - ne, opravdu to tam moc nejde, málokdy jsou okolní zahrady liduprázdné)

No a pak jsou dny, kdy mi není dobře a pak je mi dost jedno, co si vezmu. Ale úplně zoufalé to v takových situacích naštěstí nebývá, protože ve skříni na běžné oblečení (to na zahradu mám naštěstí zvlášť;) nemám nic úplně katastrofálního. Takže maximálně nesednou k sobě barvy, když čapnu něco zkraje a nezkoumám, jestli to ladí.

Sibyla
2639 příspěvků 13.11.12 22:24

Hm, když jedu do práce, nevypadám pekelně nikdy, i když k dokonalosti mám věru daleko. Ovšem když se popelím po zahradě nebo jdu pro mléko, je to o pohodlí a teple, elegance stranou.

seznam.mih  13.11.12 22:43

@bestia Doufám, že během noci si žehlíte prádlo, aby bylo pořád hladké a nepomačkané!

Ceresa
465 příspěvků 13.11.12 23:21

Nevypadam, to ani nejde. Nemam vzdy cas vymyslej tip top kombinace. Ovsem snazim se, ackoliv mam nekdy dny, kdy nechci, abych nejak budila svym oblecenim pozornost. Ale vzdy se musim v tom obleceni citit dobre. Jediny co fakt musim mit denne jsou umyty vlasy a neoprejskanej lak na nehtech, jinak je celej den v haji.

Kateřina
246 příspěvků 13.11.12 23:37

Někdy bych si to přála, ale ne. Nebo tedy ne perfektně, ale aspoň ne tak, jak někdy vypadám sama doma třeba. Na popud pekla jsem se třeba začla doma oblékat lépe. Ne XXL firemní trička a tepláky jako doposud :-D. A taky se aspoň učešu, nejen svážu vlasy do culíku - rozuměj, ne, že bych se nečesala vůbec, ale vytvořím na té hlavě něco jednoduchého, ne jen „smyčku“. Jinak celkem dost dbám na to, abych často střídala všechna ta kvanta oblečení, která jsem nashromáždila za poslední rok, i s doplňky, snažím se být perfektní. Ale někdy mívám svoje medvědí stavy, jak tomu já říkám, pociťuji totální letargii a další věci a to jsem ráda, že si ráno vyčistím zuby, trošku máznu řasy a obleču si něco nepekelného.

Curlygirl
1901 příspěvků 14.11.12 08:28

Určitě nevypadám perfektně a taky na to upřímně řečeno neaspiruju. Nejen, že je perfektní vzhled věc velice náročná na „údržbu“ a energii, ale mně osobně úplně perfektní lidé (v tom estetickém smyslu) připadají méně zajímaví a „lidští“.

Snažím se vypadat normálně, pěstěně, upraveně, vhodně k dané příležitosti a taky se snažím být příjemná (což není ve všech situacích jednoduché) a působit sympaticky.

Khajka
506 příspěvků 14.11.12 09:10

@seznam.mih Myslela jste doufám ložní, že? ;-)

renoarko  14.11.12 10:55

Ako zo škatuľky nevyzerám asi nikdy, pekelne skoro stále, teda aspoň mám taký pocit :D Ale aspoň dajaká snaha tu je, aby to tak nebolo :D

Karin
3401 příspěvků 14.11.12 11:10

Já nevypadám perfektně asi nikdy :D ale i když jdu s odpadkama, tak se snažím vypadat tak, abych se nemusela stydět, kdybych náhodou potkala někoho známého.

Pirek
6777 příspěvků 14.11.12 11:13

Můj vzhled vždy perfektně koresponduje s náladou, takže vlastně ano! :D

GreatSusan  14.11.12 11:21

Snazim se vypadat minimalne „normalne“ a citit se dobre. Perfektne pokazde asi nevypadam - v lepsim pripade o tom vim, v horsim o tom nevim :-)

Krysík
53 příspěvků 14.11.12 11:24

Kdy je to opravdu peklo? Asi když musím do práce po neplánovaném vydařeném celonočním flámu, to opravdu hedvábí a perly nechávám doma :-)Naštěstí mám tolerantní kolegy a v baráku, kde se to hemží reejoyckami a trekovými sandály, se jedny rifle s vorvaněm a vydojená mikina ztratí :-)

Pavučinec plyšový  14.11.12 11:25

Kdepak perfektně, achjo…

majuss
94 příspěvků 14.11.12 11:33

Snažím sa vyzerať čo najlepšie, v rámci možností.

Cheeky
181 příspěvků 14.11.12 11:43

Moje oblečení odpovídá mojí náladě. Neřekla bych, že bývám vyloženě pekelná. Jsem zvyklá se oblékat výrazně, takže když jsem bez nálady, unavená, atd. tak jsem oblečená spíše nudně, nevýrazně, bez nápadu. Pekelná bych tady možná někomu přišla spíš ve svých kreativních rozmarech :D

razorblade  14.11.12 11:46

IPro špatně dny mám připravené osvědčené kombinace typu džíny - tmavé triko - propinaci svetr, vlasy stahnu do culiku, na nohy dám kecky a jdu. Že bych si ale kvůli špatně náladě, nevyspani nebo problémům v práci na sebe navlikla džíny s vorvanem, tričko s nápisem sexy,, nechala couhat tanga a zaprana ramínka… To se mi nestane, protože podobné oděvy nenosim.

Merida
54 příspěvků 14.11.12 12:15

Nejsem pefektní, vlastně spíše příšerná, když večer/v noci mířím z práce. Práci mám přes ulici a navíc nosíme stejnokroj, takže pokud jdu z večerní směny, kolikrát přeběhnu rovnou v pracovním oblečení, protože v noci je ulice tmavá a liduprádzná a skutečně mi kolikrát příjde směšné se celá unavená štrachat do kostýmku pro to noční liduprázdno na silnici a necelých sto metrů, když vzápětí vlezu do sprchy a věci hodím do pračky. Za tento přístup pravděpodobně schytám ošklivé červené ramínko od nějaké urputné extrémistky, ale zdůrazňuji, že kdybych cestovala z této směny přes půl města, rozhodně mě v pracovním neuvidíte, je to jen takové malé pokušení, kterému často podlehnu, když vidím dveře od domu a klíží se mi oči. D

Příspěvek upraven 15.11.12 v 23:26

miichalka
78 příspěvků 14.11.12 13:46

Tak perfektně vždy určitě nevypadám nikdy ( ale byl by fajn pocit jednu to zažít). Ale i když se probudím se špatnou náladou, a mám jít ven, tak prostě sáhnu po tom, co je ve skříni v hromádkách nahoře a jdu. A protože ve skříni nemám roztrhané a špinavé džíny, xxl špinavá trika, sexí tílka nebo bílé kozačky, tak je na sebe ani obléct nemůžu.
A nedovedu si představit situaci, jak by mi muselo být, abych si pod malé černé oblíkla tepláky, přes ně přetáhla ponožky, vlezla do špinavých tenisek a navrch si vzala lyžařskou bundu a vyrazila tak do ulic.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit