Výpomoc šití zimních čepic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tuček
3 příspěvky 11.11.15 14:37
Výpomoc šití zimních čepic

Výpomoc - šicí dílna
Dd, Hledám paní na výpomocné práce do šicí dílny. Šijeme zimní čepice od října do února a hodil by se někdo na odpolední výpomoc stačí 2–3× týdně. Stačilo by zkušenosti na hobby domácích strojích – zaškolíme. Brno, Zábrdovice. Martin Tuček 736533887

Reakce:

Oldyn
5037 příspěvků 11.11.15 15:03

@Tuček
Dd a že jsem tak smělá, prac. síla bude placena hodinou či úkolem? A taky nějaké číslo by se hodilo. Pro představu. Ď

Tuček
3 příspěvky 11.11.15 17:40

Dv, obvykle 70/h když už to umí tak splní normu… Ale nikdy to neni zadarmo nebojte, záleží jak kdo se to naučí. Vetšinou první kusy trvají než to člověk „zautomatizuje“ Máme zde možnost šití na Jednojehle sešívání čepic a flísu a také slepí steh dokončovací práce (to jde nejrychleji a stačí párkrát týdně. Když by jste byla šikovná mohla by jste mít stále co šít - máme zde domluvené zakázky na vývoz po Evropě i naše zakázky… Mobil na mě tam máte 736533887 Vypadá, že už jste někdy šila tak by Vám to mohlo jít je to spíše o soustředění se na to. Děkuji
 MT

RenaLange  11.11.15 19:10

@Tuček „70 na hodinu když už to umí tak splní normu“ je méně než minimální mzda a znamená to, že ten kdo normu nesplní, dostane ještě méně? Fuj, styďte se.

Oldyn
5037 příspěvků 11.11.15 19:17

@Tuček
Omlouvám se, ale nemám čas a i kdybych měla tak si mě nemůžete s vaším rozpočtem dovolit.

Betty J.
2031 příspěvků 11.11.15 19:27

@Tuček: no, snad nejsou ty čepice vyvedené stejně zajímavě jako Váš písemný projev…

Ginevra
646 příspěvků 12.11.15 00:45

A od března do září by se mohly šít čepice typu „čupřina“.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit