Výprodej Primark v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dimono
33 příspěvků 22.11.14 12:10
Výprodej Primark v Brně

Zdarec, zajímal by mě váš názor na tuto povedenou akci: na Facebooku vznikla událost PRIMARK, výprodej v Brně, pořád mi to tam vyskakuje, holky se tam jak zběsilý přihlašují. Připadá mi to jako nějaký sociologický pokus, vtip nebo vypečená akce nějakých „podnikatelů“. Místo konání bude prý zveřejněno týden před konáním akce a bude někde v Brně. To jako pořadatel vyrazí do některého ze zahraničních Primarků, nakoupí tuny oblečení a pak je někde v Brně prodá natěšeným holkám? Je to běžná praxe, nebo jsou takový akce normální? Prostě vidím to šílenství kolem Primarku, chuděry Češky ho nemaj, tak jim ho přivezu, spasitel, hurá… Co si o tom myslíte?

Reakce:

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 22.11.14 15:41

Teď jsem si v archivu ČT pouštěla nějaké starší díly seriálu Vyprávěj, kde jedou do Drážďan nakoupit si haldy věcí, které tady nebyly k sehnání. Tohle mi připadá podobné, když v 80.letech někdo kšeftoval se zápaďáckým oblečením a tajně ho tady prodával :-D Nevím, co je na tom primarku zázračného, ale určitě bych tam nešla. Už jenom ty davy, to přehrabování…mys­lím, že to za to nestojí. Je možný, že v 17 bych mluvila jinak, nevím.

Jordaan
5552 příspěvků 22.11.14 15:48

V Drazdanech ted otevirali Primark, s velkou slavou byli pripraveni na ca. 20 tis. zakazniku, kteri se budou rvat dovnitr. No dopadlo to tak, ze neprisel temer nikdo, az nekdy odpoledne se tam doparalo par lidi (celkem ca. 2000). Opirali se o data z Hanoveru, kam tech dvacet skutecne prislo. Ale vychodni Nemci nejak nemeli zajem ;-).

Jordaan
5552 příspěvků 22.11.14 15:52

@ještěřička

Primark je proste levna hadrarna, na slevy nemusite cekat, protoze i tak je to tam za hubicku. Maji dost problematickou povest co se tyka puvodu toho obleceni. Kvalita je vetsinou mizerna. Ja tam byla jen parkrat, koupila jsem vsehovsudy 3 bavlnena tricka, ktera uz asi treti rok vypadaji uplne stejne, jako nova, takze obcas se to asi trefit da. Jejich styl jde mimo me, takze tam nemam co pohledavat, ale pro teen holky je to asi raj ;-)

NellieLovett
2314 příspěvků 22.11.14 16:39

Je to hadrárna, ale kolik z náctiletých holek se do primarku dostane, navíc to slyší třeba od kamarádek, které byly někde v zahraničí. Takže i když skoupí trička po 3eurech, tak to prodaj za dvojnásobek a mají vyděláno.

Betty J.
2031 příspěvků 22.11.14 18:37

Primark je obyčejná blešárna-hrabárna, jejíž jedinou, leč neoddiskutovatelnou výhodou jsou nízké ceny. Také odsud mám čtyři obyčejná trička (drží a nekroutí se), navíc dvě balení sponek a gumiček do vlasů a nákupní tašku - to vše asi za 12 euro. Pořádat takovou akci v Brně mi připadne poněkud na hlavu, do nejbližší pobočky je to necelé dvě hodiny autem.

NellieLovett
2314 příspěvků 23.11.14 07:18

@Betty J. Ano, je to 2hodiny autem, ale dle mého názoru, partě 14letých slečen ještě rodiče nedovolí samostatný výlet do Vídně. Takhle se prostě domluví a jdou. Plus si to určitě najde i jiné zákazníky. Na FB už je nahlášeno 3,5tis lidí. Takže pořadatelé „ví“ co dělají. A třeba to co neprodají, skončí tady v bazaru. :D Sama tam nakupuju silnější punčochy, které u nás v tezenis stojí cca 70,–Kč, tak v primarku vyjdou asi na 2-3 libry dvoje.

llolla
2102 příspěvků 23.11.14 20:25

@dimono
Skoda, ze se neda dopredu zjistit, co presne tam budou mit. Zamilovala jsem se tam do zlutyho podzimniho kabatu, ale nemela jsem na nej misto v batohu…

dimono
33 příspěvků 23.11.14 20:29

@llolla Můžeš si jej zkusit objednat u toho Marka, co to organizuje - dokonce se ptá, o co by byl největší zájem. :D A podle reakcí to asi poveze 10 kamionama. :D

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.11.14 20:58

Třeba to fake nebude, třeba se pan marek domluvil s primarkem, že od nich vykoupí za libru/kus všechno, co neprodali, a tady to střelí za 2 libry/kus. pokud toho přiveze dva kamiony a vrhne se tam na to těch cca 5000 holek, tak docela vydělá.

doprimarku
1 příspěvek 20.02.15 17:22
Primark

Ahoj kdyby nekdo chtel do PRIMARKU mrknete sem: www.doprimarku.cz :)

Ladvert vylety  15.03.15 03:00

Kdo by měl zájem, muže se přidat na dámsku jízdu do Primarku kousek od Vídně. Bude spousta srandy, fotograf a nové kamarádky…

https://www.facebook.com/…48964996008/

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit