Výprodeje v Rakousku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Astoria
2 příspěvky 10.07.12 00:19
Výprodeje v Rakousku

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, kdy začnou letos slevy v Rakousku nebo jestli náhodou už nezačaly? Mám pocit, že obvykle bývají v srpnu,,, jenže tentokrát i ty zimní byly dřív.

Reakce:

GreatSusan  10.07.12 01:50

Koukala jsem na stranky Donauzentrum ve Vidni a tam uz rozhodne slevy zacaly. Nepodarilo se mi zjistit nejaky zavazny termin pro cele Rakousko, rekla bych, ze do konce cervence jsou slevy plus minus vsude, rozhodne bych ale s vyletem necekala moc dlouho…

tajemna-zrzka
14 příspěvků 10.07.12 08:32

Mám jenom dotaz - když jsem byla předloni v létě v rakousku/německu tak víkendy byly zavřený, zůstávali otevřená jenom muzea atd. - platí to pořád, tenhle víkendový klid v obchodech?

Leucanthema
33 příspěvků 10.07.12 09:26

Ano, platí. O víkendech jsou obchody otevřené pouze v sobotu cca do 17-18 hodin. V neděli mají všude zavřeno, teda kromě benzínek :).

GreatSusan  10.07.12 09:32

V Rakousku nevim, v Nemecku je v sobotu normalne otevreno, v nakupnich centrech a v centru mest vetsinou do 20 hodin. V nedeli je bez vyjimky vsechno zavrene.

tajemna-zrzka
14 příspěvků 10.07.12 10:35

:) chystám se do Drážďan, takže dám na Susan a zkusím to v sobotu :)

Astoria
2 příspěvky 10.07.12 11:03

Super, díky. Právě se chystám do Vídně příští týden, tak jsem chtěla vědět, jestli nejedu moc brzo.

GreatSusan  10.07.12 11:10

@Astoria
vygooglujte si ty obchody, do kterych chcete jit nebo rovnou cele nakupni centrum a na tech strankach to poznate (i kdyz treba nemecky neumite). Kdyz maji slevu online, tak ji maji i v obchode.

@tajemna-zrzka
ja bydlim v jine casti Nemecka, ale v Drazdanech to bude stejne - slevy jsou tu uz ca. 2 tydny, urcite prijde jeste dalsi vlna, ale ted je jeste docela dobry vyber, ke konci to byva jen prebrany odpad. V patek jsem ulovila parku za 80, puvodne 170 a jsem z ni porad jeste v extazi :-)

tajemna-zrzka
14 příspěvků 10.07.12 14:30

Já právě vím jak to je v té druhé vlně, tu mám „zapsanou“ v diáři (abych si nevzala směnu v práci a jela hezky v týdnu :) ) ale chci prubnout ještě tuhletu, člověk nikdy neví - hlavně když bydlím krásně veprostřed :) (mám to do Vídně i Drážďan asi tři hodiky autem :) )

Curry
65 příspěvků 11.07.12 21:13

Slevy tady začaly ve většině obchodů už na začátku/v půlce července, a co jsem se dívala po obchodech před pár dny, tak to tu bylo podle mě už dost přebrané. (Vídeň)

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit