Vyrobeno v ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nich
1 příspěvek 20.09.15 19:08
Vyrobeno v ČR

Zdravím, říkala jsem si, že se dám na etické nakupování a místo šacení se v řetězcích vyrábějících v Bangladéši se poohlídnu po nějakých domácích značkách. Proto se chci zeptat, zda neznáte nějaké obchody/značky/strán­ky nabízející pěkné oblečení vyráběné v Česku nebo Evropě? Díky, díky, díky! :-)

Reakce:

Akitaken
4960 příspěvků 20.09.15 19:58

Společenské, svatební atd. šaty tady: http://www.verino.cz/

Mají dvě prodejny v Brně. Byla jsem na té, co je na Josefské, odnesla jsem si modré šaty s černou krajkou (obrázek jsem zatím nenašla). Chce to si vybírat (něco je WTF a divočina) a trvat na svém, prodavačka má někdy tendenci vnucovat, co člověk nechce.

real.blond
6688 příspěvků 20.09.15 21:38

@Akitaken tak jsem to zbezne proletla a jako WTF mi prijde tak 80% veci, kdyz zavru obe oci :D jeste za ty ceny..

Jordaan
5565 příspěvků 20.09.15 21:45

Na moji pietro filipi sukni je napsano, ze je vyrobena v Ceske republice.

SweetPotato  21.09.15 08:32

@Akitaken
Někdo jim asi hacknul web. ;-))

viktorka_od splavu
7437 příspěvků 21.09.15 09:17

Verino má příšernou prezentaci na webu, ale ve skutečnosti se tam dají vybrat slušné šaty, které vám v případě potřeby upraví v jejich dílně v židenicích, mají tam i odstřižky, ušili mi třeba k šatům jiná ramínka ze stejného materiálu apod.

Betty J.
2031 příspěvků 21.09.15 09:49
@SweetPotato píše:
@Akitaken
Někdo jim asi hacknul web. ;-))

Bohužel nikoli - stejné hrůzy jsou i za výlohou obchodu (ale třeba je to nějaká rafinovaná forma reklamy - v krámě jsem nikdy nebyla).

Paki3
20 příspěvků 21.09.15 10:10

V ČR se vyrábí i kvalitní funkční prádlo. Teď před zimou je to myslím celkem aktuální.

Betty J.
2031 příspěvků 21.09.15 10:19

@nich: oblečení nevím, ale pokud byste měla zájem o kvalitní zdravotní obuv nebo pár kilometrů popelínu, to bych s odkazem sloužit mohla.

Bara06
1993 příspěvků 21.09.15 10:28

Evona - spodní prádlo, punčochy, punčocháče aj. (doufám komplet), Pietro - nevím, jestli vše, ale přinejmenším používá úplety z východočeského Sintexu, Little Things (dřív Ono, přejmenováno asi kvůli světovosti) - dětský textil, výrobci z Fleru, boty Santé, Botasky, ač žádné nemám (nesedí mi kopyto), je to srdcovka :c).

Len
476 příspěvků 21.09.15 10:38

Já mám ráda české podprsenky Triola, občas se dají najít i v nestandardních velikostech a jsou kvalitní, přitom ne extra drahé.

Lama_z_Lana  21.09.15 15:32

@Jordaan Ja mam z PF veci z CR i z Ciny. System jsem v tom nenasla :)

Allania
424 příspěvků 21.09.15 15:48

Já mám české Botasky. Mám doma troje, všechny drží už třetím rokem, jsou kožené a vyrobené v ČR. Navíc je mám i z nostalgie, nosila je moje mamka, děda v nich hrával nohejbal a já je jako dítě měla taky. Mám doma Botas 66 a Run, obojí super, dobře se v nich chodí.

višeňka
86 příspěvků 21.09.15 21:52

Ráda chodím v Prestižkách, oblíbila jsem si spodní prádlo Riwa Nerona, Triola, Timo, punčochy Aries a Elite.

LCH  22.09.15 19:54

Tilak Šumperk
Rejoice Batelov
Doldy Machov
Bemaniax (Ti mají napsáno, že tričko nebylo vyrobeno v Číně, ale Ji-číně)
Sir Joseph…zatím…Turnov
Klimatex - Výzkumný ústav pletařský Brno

a třeba některé české návrhářky

Denyna
4101 příspěvků 22.09.15 20:48

@LCH Jičín je vtipnej :) Měla jsem od nich kdysi dávno pár outdoorových triček, když byli ještě Bikemanix tuším a měli je u nás v Hudy. Jedno ještě mám, je nesmrtelné

LCH  23.09.15 12:34

@Denyna Mám jedno z roku 2006 a i z Bemaniaxu koukali, že drží.:)

Olinka
2582 příspěvků 23.09.15 12:40

@višeňka a co Maxis? Ti by taky měli být čeští? I když na stránkách jsem neviděla přímo uvedené, že vyrábí v ČR, jen že zde sídlí.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit