Vysněné dárky

Fotoalbum tématu (20) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HertaDeOran
866 příspěvků 25.03.13 10:19
Vysněné dárky

Jako protiklad k neoblíbeným dárkúm zakládám téma o tom, co bychom chtěly.
Napište sem, jaký dáreček by Vám udělal největší radost - ideálně z oblasti módy.

Já si teď myslím na ty martensky na jehlách, na novou koženou kabelku a na domácí kávovar. Co vy? Skromnost stranou!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.03.13 10:27

Šaty elie saab nebo zuhair murad (když teda ta skromnost stranou :-)

Guinea Pig
1190 příspěvků 25.03.13 10:31

No já budu mít za chvilku kulaté narozeniny a hrozně bych si přála šaty od mého milovaného Freda Perryho :-) A taky bych moc chtěla koženou bundu, protože si myslím, že bych ji měla mít ve skříni! Děkuji narozeninová vílo @HertaDeOran :-)

HertaDeOran
866 příspěvků 25.03.13 10:37
No ty jsou!

@Borůvka19
No ty jsou nádherný! Ty bych brala hned, úplně se v nich vidím v létě, k opálené kůži to bude krásně ladit. Tak třeba, když necháte nenápadně nápadně otevřený počítač, před potenciálním dárcem, třeba… se dovtípí…a bude!
Opravdu krásné šaty a mě jste se naprosto trefila do vkusu. Dík za inspiraci!

Oldyn
5015 příspěvků 25.03.13 11:54

Tak úplně vysněné to nemám, ale toužím po zlaté soupravě naušnice-přívěšek. Nic přeplácaného (kytička, lísteček, kulička, rytinka), bez kamínku, univerzální použití, nejlépe z bílého zlata. Ale měsíc na Maledivách taky není k zahození.

real.blond
6688 příspěvků 25.03.13 12:19

Toho by bylo..

Příspěvek upraven 05.11.15 v 21:59

mikita.miki
1931 příspěvků 25.03.13 12:48

Skromnost stranou? tak mám jasno. zlatá kreditní karta a já si už to co chci dokoupím sama :-D
jinak kdyby sem i toto zjevilo v obýváku, asi to se mnou radostí sekne, aneb děkuji za ten odkaz, ale mám teď divočejší spaní :-)

PythonRegius
286 příspěvků 25.03.13 12:53

Boty ve viktoriánském stylu, oxfordky na malém podpatku, křivák z velmi reálné imitace kůže, bohatě vzorované harémky, střeleně strakaté sako, skutečně padnoucí a pohodlné spodní prádlo. Jo a černá pouzdrová sukně s nějakým ozdobným prvkem v pase. A granátově červené šaty na léto. A nějaké krásné jehlice do vlasů. A… sakra, zamýšlet se nad tématem této diskuze nebyl vůbec dobrý nápad. A to jsem původně začínala s velmi skromným přáním o pytel rašeliny na jarní přesazování :D

DonChichot  25.03.13 12:56

Chtěla bych cokoli od Pavla Brázdy, Malicha, případně počítačový obraz od Zdeňka Sýkory. Typltem nebo Kokoljou bych taky nepohrdla. Je toho víc, co bych vážně ocenila. Na to bych ale potřebovala velký prázdný dům. Mám totiž ráda i plastiky, třeba Róna se mi líbí.

DonChichot  25.03.13 13:03

Velmi se mi líbily Honsovy - Týcovy obrázky z lidského popela, ty se však nedají ani koupit (údajně). No stejně bych na ně neměla, a možná jsou i prokletý, že. Vlastně určitě jsou prokletý. Takže je když se to tak vezme nakonec nechci.

continuity
5851 příspěvků 25.03.13 13:07

@DonChichot proc? ja bych po smrti chtela skoncit jako obraz.

Sailorette
1589 příspěvků 25.03.13 13:07

Prima by byly tři týdny dovolené v nějakém bezva hotelu na pláži, kde by vařili špičkovou veganskou kuchyni, takže bych se ráno nemusela odbývat bagetou s margarínem. To bych mohla dostat od zaměstnavatele na duševní zotavenou:D Dále mám vyhlédnutých několik velmi špatně dostupných a velmi drahých vůní, to by mohla obstarat přítelkyně. Od sestry bych ráda dostala krejčovkou pannu a hory střihů a od maminky třeba garsonku v centru Prahy (ok, může se na ni složit s přítelem, ať nežeru). A taky světový mír.

DonChichot  25.03.13 13:09

@continuity
No a chtěla byste viset u úplně cizích lidí?
Jestli tenhle cyklus neznáte, on je z popela lidí, které příbuzní zanechali v krematoriu. O ty obrázky samotné ani tak nejde, jako o to všechno kolem nich.

Edit: tak prý to z lidského popela není… kdoví, jak to bylo. Každopádně si to dodneška pamatuju.

Příspěvek upraven 25.03.13 v 13:11

continuity
5851 příspěvků 25.03.13 13:10

Jo a co bych chtela. tyden s mym muzem nekde v laznich, nebo na horach. BEZ DETI.
ja si to rada i zaplatim, jenom to hlidani potrebuji :D

mikita.miki
1931 příspěvků 25.03.13 13:15

@continuity já bych i hlídání měla, ale ten chlap má moc práce :-/ protože jinak bych to taky brala všema deseti, hlavně vzhledem k tomu, že brzo zase budu ukovaná na nějaké další 2 roky… jenže se rozjíždí sezona a mám smůlu

continuity
5851 příspěvků 25.03.13 13:20

@DonChichot cizi bych strasila :D nebo pockat, strasila bych ty svoje, co mne tam nechali a nevysypali radsi na louce.

mne toto nejak nebere: prach si a v prach se obratis…

Guinea Pig
1190 příspěvků 25.03.13 15:03

@HertaDeOran Mám radost, že máte radost :-) No já chodím na stránky Freda P. smutně koukat vždycky, když mám potřebu se trochu potrápit…v téhle kolekci má taky krásný svetr. Takže se pak můžete ještě navíc v duchu sama se sebou přehadovat (šaty/svetr/ša­ty/svetr…ani jedno :-( ).
a c se týká potenciálních dárců, tak to asi fakt těžko. Takže mám smůlu.

celebrian
521 příspěvků 25.03.13 15:50

Když bez skromnosti, tak chci cestu kolem světa, vilu v Izraeli, byt v New Yorku a dům na okraji Londýna :-) Teď zpátky do reality, zatím nejvíc toužím po této kabelce: http://www.kozene-kabelky-penezenky.cz/…y-p-727.html a červené lodičky, které mám už dlouho vyhlídnuté, ale ty nejspíš brzy dostanu :-)

MPSkrolew
1845 příspěvků 25.03.13 16:28

@DonChichot Tak Brázdu ne, ale Malicha, to už bych si dala říct. Nebo nějakou sérii fotek Miroslava Tichého. Mně by teda nevadili ani prerafaeliti…

cibetka 1  25.03.13 17:23

@MPSkrolew
Malicha bych brala také, ale k tomu je potřeba ještě patřičně prostorný dům. Pak ještě nějaké skleněné plastiky, které bych si sama vybrala, hlavně velké, na ty jsem ulítlá. A skulpturu do zahrady na míru. Ach jo.

edit: vzpomněla jsem si, že sochu do zahrady dostanu od muže k šedesátinám, no nevím, blíží se to nějak rychle. Tak to ostatní.

Dahllie
2222 příspěvků 25.03.13 17:40

Kabelku, kterou jsem chtěla, mi přestali prodávat, takže tam už mám smůlu. Ale poslední dobou pokukuju po pravých perlách. Takže bych ocenila naušnice v kombinaci perel a bílého zlata. A za perlový náhrdelník bych se taky nezlobila.
Jo a pak jsem taky na webu hledala nějakou shopper bag, ideálně v královské modré. No copak já můžu za to, že se mi nejvíc zalíbila zrovna jedna od Fendi

janiiiv
781 příspěvků 25.03.13 17:47

.

Příspěvek upraven 27.09.13 v 19:06

GalianosjednimL  25.03.13 17:55

Byt v centru Paříže, ateliér na Kampě, malou továrnu u nás v horách, kde bych zaměstnal několik paraolympioniků a starší švadleny ze zkrachovalého Moravolenu. Ladu Nivu v rámu a s navijákem, abych to v Nebelově projel. Ručně šitý oblek na míru, spousty výtvarných potřeb Mehron, několik dobových kostýmů, abych se mohl občas propadnout o dvě tři století, měsíc ve Skotsku, měsíc v Belfastu, zastřílet si z Dragunova, projet se v tanku… a Fred Perry polotriko černé s bílým proužkem…

Edit: Janiiiv: Jejda Velčovského jsem zapomněl…chci formičku na republiku a kašnu slzu…kelímek už mám :)

Matmys
1597 příspěvků 25.03.13 18:16

Já bych chtěla Colina Firtha…
dívala bych se na něj, jak spí…a mohl by si i skládat trenýrky :)

Guinea Pig
1190 příspěvků 25.03.13 18:16

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:59

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit