Vysocí muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

shanimplavkynahrocha
4409 příspěvků 10.06.15 13:47
Vysocí muži

Zdravím všechny a zakládám téma, které by se třeba mohlo někomu hodit.
Absolvovala jsem s partnerem zase po nějaké době shánění kalhot (nedžínových) v délce 36 a napadlo mě, že bych sem mohla napsat pár postřehů, kde takové věci sehnat.

Van Graaf - kalhoty jsme tu většinou sehnali, ale výběr v délce 36 je velmi zúžený
C&A - kvalita kalhot nižší, ale pořád dost dobrá, většinou se v délce 36 dá něco vybrat, u lněných kalhot je délka 34 odpovídající normální délce 36
Tom Tailor - nic moc výběr, něco se najít dá
Marks&Spencer - většinou nemají prodloužené délky, střihy jsou často na muže se širšími boky
Reserved - kalhoty velikosti 52 a 54 byly délkou odpovídající velikosti 36

Zároveň pořád tápeme při shánění košil (na běžné nošení, nejlépe do 1000 jedna), které by měly dost dlouhý rukáv i délku, takže uvítám radu.

Reakce:

Bara06
1993 příspěvků 10.06.15 16:26

@shanimplavky­nahrocha Muž má taky délku 36, ovšem ještě zábavnější je to v tom, že shání kalhoty 34/36… můžu přidat docela dobrou zkušenost s Timeoutem.

LCH  10.06.15 17:15

The North Face Pankrác, Chodov - prodloužené délky kalhot

shanimplavkynahrocha
4409 příspěvků 10.06.15 17:19

@Bara06 Tak to vám nezávidím, ale ve Fan Graafu určitě nějaké kalhoty této velikosti měli. Celkem neutrálních barev a formálnějších střihů. Ten můj má velikost 37/36. V Reserved nakonec koupil 54 a nechal si ji o 5cm zúžit v pase, protože 52 by mu byla moc těsná.

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 10.06.15 19:34

A já myslela, že tady budou fotky nějakých zajímavých vysokých mužů :-)

Akitaken
4960 příspěvků 10.06.15 20:40
@ještěřička píše:
A já myslela, že tady budou fotky nějakých zajímavých vysokých mužů :-)

Tak jeden pro Vás… ten asi na sebe blbě shání kalhoty:

Mimochodem, skvělá ikonka

Jordaan
5587 příspěvků 10.06.15 20:42

@Bara06

Gap ma dlouhy pansky velikosti.

Jordaan
5587 příspěvků 10.06.15 20:47

@shanimplavky­nahrocha

oblekove kosile v prodlouzene delce dela treba eterna (ca. 50 euro), ale i dalsi firmy. Napr. i domaci znacka Peek a Clop., ty jsou levnejsi a (podle meho) tez velmi dobre. P&C je vubec dobry zdroj, aspon teda ten nemecky, ale meli by mit stejne zbozi vsude. Vedou tez obleky v prodlouzenych velikostech.

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 10.06.15 22:11

@Akitaken Moc pěknej :-))

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit