Vystouplá páteř

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenicaa90
23 příspěvků 04.07.15 09:54
Vystouplá páteř

Ahoj, zajímaly by mě vaše názory na vystupující páteř a případně i jiné kosti. Jak můžete vidět z fotek, tak mám páteř vylezlou a to i když normálně stojím. Každej mi furt říká, jak to je ošklivý, že vypadám jako anorektička, ale mně se to líbí. Sice bych se nezlobila, kdybych trochu přibrala, ale páteř ať se rýsuje pořád :D S jídlem problém opravdu nemám, nijak se neomezuju. Což moje okolí ví, ale i tak, kdykoliv mě třeba mamka vidí ohlou, tak říká, že je to hrůza ta má páteř. Jedinej komu to nevadí je přítel (ostatně nikdo jinej by mi asi ani ty záda fotit nechtěl :D ). Co na to říkáte? Mám se raději chodit koupat v kabátě? :D No zatím tedy dělám pravý opak, tanga a nahoře bez :oops:, takže se nedivte tomu začerněnýmu prsu, sice se nestydím, ale na netu nahá být nepotřebuju…Líbí se někomu taková záda taky? Nebo to opravdu všem příjde hnusný? Případně, lezou někomu z vás taky takhle obratle či jiné kosti?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Mirt
422 příspěvků 04.07.15 17:59

Přijde mi to úplně jedno. Když vám to nevadí, tak to neřešte, ne?
Z fotek mi nepřijdete nějak nezdravě vychrtlá a nemyslím si, že by někdo vypadal jako anorektička jen kvůli vystouplé páteři… Asi bych dala okolí najevo, že si mohou svoje připomínky strčit za klobouk. Protože vy svou páteř asi zastrčíte těžko.

Giulietta  04.07.15 19:30

@lenicaa90 Tak som strčila Vašu fotku do vyhľadávača a zistila, že ste to riešila už naprieč všetkými diskusnými forami, s výnimkou debát pod článkami na novinkách.
Ostatné fotky ste mala dať tiež, nech máme komplexný pohľad na Vaše záda. Mne osobné to príde nechutné a do vody by som chodila zásadne v tankinách.

Příspěvek upraven 04.07.15 v 19:38

Giulietta  04.07.15 19:32

@lenicaa90 A ps nie je to závisť ako u oplácaných sestřenek.

Letadýlko
102 příspěvků 04.07.15 22:35

Lepší takhle trochu vystouplá páteř (nečekaně na štíhlých zádech :-) ), než páteř křivá jak paragraf. Si to s tebou klidně vyměním :-D.

lenicaa90
23 příspěvků 04.07.15 23:23

No uznám, hodila jsem to na víc diskusí abych dostala co nejvíc odpovědí :-) hlavně mě zajímalo, kolika lidem se to líbí. Názor jako Giulietta má i většina mého okolí. Nemyslím, že by záviděli, prostě se to někomu líbí a někomu ne.

RenaLange  04.07.15 23:24

@lenicaa90 tak k líbení na tom není nic.

Akitaken
4960 příspěvků 05.07.15 07:35

Pokud ti to nevadí, tak nic. Pokud vadí, pořiď si svaly.. Já mám takhle vylezlou páteř jen v hrudní oblasti, ale to je proto, že tam mám hrb. Zbytek páteře je schovaný „v korýtku“ Viz:

antikh
131 příspěvků 05.07.15 08:24

Kašlete na debilní kecy, takovou páteř má spousta lidí.

Giulietta  05.07.15 08:30
@antikh Čítala ste úvodný príspevok? Slečne sa to páči a o názor na to, či sa nám to páči, alebo nie stála. Tak prečo kecy?
@lenicaa90 píše:
Každej mi furt říká, jak to je ošklivý, že vypadám jako anorektička, ale mně se to líbí. Sice bych se nezlobila, kdybych trochu přibrala, ale páteř ať se rýsuje pořád.

elesse
102 příspěvků 05.07.15 08:44

Chcete pochvalu jak vam to slusi, jak jste stihla a ostatni jen zavidi nebo jaky je cil?

Giulietta  05.07.15 08:51

@elesse Cieĺ je presvedčiť Quasimoda, že je Phoebus. :-D

LCH  05.07.15 09:11

Nejsem teda odborník, ale vždy se kolem mne říkalo, že je to ze špatného držení těla. Tak pokud Vám to va, asi bych zašel k někomu, u koho se to řeší od podlahy. Napadá mne ortoped, fyzioterapeut…roz­hodně to zabere méně času než česká diskuzní fóra.

lenicaa90
23 příspěvků 05.07.15 09:17

Ne nepotřebuju přesvědčovat, že ti co se jim to nelíbí mi závidí :-) Vím, že ne. Že se jim prostě lezoucí kosti nelíbí. Giulietta to pochopila správně, jde mi o názor. Nejen na moje záda, ale obecně na záda všech holek, kterým takhle leze páteř. Inspirovala mě totiž jiná diskuse, kde jedné slečně někteří psali, že je její páteř sexy. Udivilo mě to, protože si většina lidí ťuká na čelo, když jim řeknu, že jsem s tím spokojená. Takže se nebojte kritizovat:-)

lenicaa90
23 příspěvků 05.07.15 09:20

@LCH Ze špatného držení těla nevím, ale je fakt, že kdybych ty záda dost posilovala, tak se páteř trošku schová :-)

Akitaken
4960 příspěvků 05.07.15 09:20

Já ale stejně tak nějak nechápu smysl téhle diskuze: dejme tomu, že půlka lidí řekne, že je to hnus a druhá, že je to OK. K čemu Vám to nakonec je?

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 05.07.15 09:21

Jéžiš, to je zase téma :-) Donutilo mě to se jít podívat na svojí páteř a mám ji v korýtku, když se ohnu, tak asi vyleze? No a?…a pak mám ještě vystouplé kyčelní kosti a vidět žebra ve výstřihu…nějak mě fakt nikdy nenapadlo to řešit, takže @lenicaa90 díky za další námět ke zkoumání :-)))
Sexy mi to nepřijde, ani nesexy, prostě záda, ta máte podle fotky hezká, takže celkově se mi vaše záda líbí.

Lola  05.07.15 09:26

@lenicaa90 Chtěla bych mít vaše starosti a Rotschildovy peníze.

lenicaa90
23 příspěvků 05.07.15 09:28

@Akitaken Prostě jen tak, on i vzhled některých partií těla je tak trochu o módě. Když projedu diskuse kolem, tak se tam řeší plavky, kabelky, šaty…Někdo pochválí, další řekne, že se mu to nelíbí… @Potrefenáhusa Díky za hodnocení, no chápu, že téma je to dost netradiční, ale tak když se všude řeší prsa, zadky, holení, tak proč nenadhodit jaká se komu líbí záda :D

Akitaken
4960 příspěvků 05.07.15 09:37
@lenicaa90 píše:
@Akitaken Prostě jen tak, on i vzhled některých partií těla je tak trochu o módě. Když projedu diskuse kolem, tak se tam řeší plavky, kabelky, šaty…Někdo pochválí, další řekne, že se mu to nelíbí…

Což pořád neodpovídá na mou otázku. Plastiky prsou a kačeří ksichty jsou taky momentálně v módě. Hodláte si je pořídit?

Akitaken
4960 příspěvků 05.07.15 09:38
@Lola píše:
@lenicaa90 Chtěla bych mít vaše starosti a Rotschildovy peníze.

Geniální :-)

Akitaken
4960 příspěvků 05.07.15 09:39

PS: Jestli chcete vědět, komu se jaká líbí záda, tak jste to dala na blbý fórum.

Ale když není vyhnutí..

Lola  05.07.15 09:50
@lenicaa90 píše: Když projedu diskuse kolem, tak se tam řeší plavky, kabelky, šaty…..
tak proč nenadhodit jaká se komu líbí záda :D

Protože narozdíl od šatů a kabelek záda nejsou předmětem tvořivosti módních návrhářů. Záda si nemůžete vybírat podle tvaru postavy. Záda si nevyzkoušíte v kabince. Záda si nepořizujete v závislosti na vašich finančních možnostech. Neexistují fejková záda vyráběná v Číně podle originálu high end značek zad. Záda nepodléhají módním trendům. Záda si nemůžete objednat z e-shopu. Záda nelze prodat v bazaru, pokud vám nepadnou.
Toto všechno jsou namátkou některé z důvodů, proč nemá smysl diskutovat o vkusu, týkajícím se zad.

Závěrem bych podotkla, že vaším problém nejsou záda. Vaším problémem je to, že ve věku, kdy už máte přítele, kladete otázky tohoto typu.

lenicaa90
23 příspěvků 05.07.15 09:55

@Akitaken No tak se omlouvám, schválně jsem to dala do kategorie Vše možné, kde jak vidím se řeší psi, kočky, pošta, telefony atd. Ne, plastiku si opravdu pořizovat nehodlám. Já tohle řeším čistě pro zábavu nebo jak to říct, jen mě zajímá co se komu líbí. Jinak o mých opravdových starostech tady nikdo nic neví, každý nějaké má, někdo větší, jiný menší. Ale to neznamená, že se nemůže chvilku taky kecat o blbostech. No každopádně díky za foto, páteř se mi sice líbí u obou pohlaví, ale když by měla být vidět na úkor těch rukou a ramen, tak ji klidně i oželím :D

Giulietta  05.07.15 10:00

@lenicaa90 Ja si myslím, že chcete nájsť niekoho komu sa to páči a zatiaľ ste nenašla. Len ľudí, čo reagujú, aj tak to nezmeníte, tak sa netrápte. Že sa snažite sama seba presvedčiť, že vaša vada na kráse je vlastne prednosť. Ja keby mi odstávali uši, mala som krivý nos, zhrbená záda, pleš, tak tiež tvrdím, že sa mi to páči. Ja Vás chápem, ale aj tak mi to pripadá ako sklolioza.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit