Vztah s mladším mužem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matka Vlčice  03.05.13 14:24
Vztah s mladším mužem

Dávám do fóra téma aktuální, neboť se mi jako každým rokem jarem zapalují lýtka a jako každým rokem se zaťatými zuby odolávám a odolávám a nakonec odolám (ačkoliv nevím, jestli si to za 15 let nebudu vyčítat). Ženy a dámy nad třicet, co byste říkaly vztahu s mužem, který by byl mladší o 5, 8, 10, více let? Máte zkušenost, některá z vašich známých?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

DonChichot  03.05.13 14:26

Proboha, snad vážně nemyslíte, že se vám sem někdo bude s podobnými věcmi svěřovat? Jak to kurnik souvisí s MP?

Betty J.
2031 příspěvků 03.05.13 14:37

To už i ta diskuse o papírových kapesnících měla vkusnější téma.

Matka Vlčice  03.05.13 14:43

Já chci jenom vědět, jaký je všeobecný pohled na vztahy mladší muž, starší žena a jelikož se tu na fóru rozebíralo už kde co (včetně finačních vztahů v páru apod.), tak vám na toto, dámy, můžu říct jediné: Téma je zařazené v rubrice Vše možné i nemožné, a jestli vás tak irituje, tak do něj prostě nepřispívejte. Mě třeba téma Postcrossing taky zrovna neoslovilo a nemusím to tam vypisovat.

Matka Vlčice  03.05.13 14:44
@Betty J. píše:
To už i ta diskuse o papírových kapesnících měla vkusnější téma.

Ano BettyJ, toto téma je krutě nevkusné.

DonChichot  03.05.13 14:55

@Matka Vlčice
To beru, já vám to téma přeju. A už sem nepolezu.

Fretkodlak  03.05.13 14:55

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:07

Matka Vlčice  03.05.13 15:03
@Fretkodlak píše:
Mně teda není přes třicet, ale…
Co je na tom k hromadnému řešení?
To je přece jen vaše věc, není na lidech, aby posuzovali, vymlouvali vám to, nebo vám to tu schvalovali.
Snad víte, co cítíte a na co se cítíte, ne?
Chcete, tak do toho jděte. Nechcete, nebo si nejste jistá… no tak vás nikdo nenutí, ne? ;)

Nechci se vás dotknout, ale právě proto, jak jste mi odpověděla, oslovuji dámy nad třicet. To co jste napsala tady můžete napsat pod jakékoliv téma.

Fretkodlak  03.05.13 15:10

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:07

HertaDeOran
866 příspěvků 03.05.13 15:17

Mě taky není přes třicet a mladšího partnera jsem neměla. Ale kdysi jsem sama byla tím výrazně mladším partnerem - ať si říká, kdo chce co chce - navázat dobrý vztah s jinou generací není lehké. Nepojí Vás společná krajina dětství, jednomu něco může připadat dětinské a druhému naopak jako stařecký zlozvyk. Vážný vztah, to je fakt těžký, je to ale zkušenost a jestli se Vám do toho dobrodrůža chce, tak jen do něj. Vzhledem k tomu, že Vy jste ten starší, máte výhodu - zkušenosti života, ten mladší by od toho mohl hodně očekávat a pak být zklamaný.
A jestli řešíte co řeknou sousedky - možná budou závidět a když vás budou chtít pomluvit udělají to tak jak tak. Taky jsem ale jednou byla označená „za dceru“ přešli jsem to smíchem a pak historku dávali k lepšímu - to je asi nejlepší reakce.

Sailorette
1589 příspěvků 03.05.13 15:22

Je mi třicet, pět let bych neviděla jako problém deset už asi ano. Ale je to kus od kusu, záleží hlavně na povaze, zda by se slučovala s tou mojí a na vyzrálosti dotyčného jedince.

arpa
1236 příspěvků 03.05.13 15:22

Vztahem myslíte opravdu VZTAH nebo to směřuje k úvaze, zda stojí za to být pouze občas „poskákán“ :-)?

Zkušenost osobní nemám, ale v rodině máme pár, kde je chlap o nějakých 10 let mladší, jestli to teda dobře počítám. Když se poznali, mohl mít tak 26, odhaduju.
U tohoto typu vážných vztahů vidím potenciální problém v možné odlišné představě, zda a kdy si pořídit děti. Přeci jen ta žena je nějak věkově limitována, a tedy může kolem své třicítky tlačit na to, aby si ty děti pořídili co nejdřív - chlap kolem dvaceti na to nemusí být připravený. Právě pokud jde o ten případ z naší rodiny, tam je ta situace vyřešena - ona už jedno dítě má z předchozího vztahu a zřejmě jí to stačí, on po vlastních z určitých důvodů netouží.

Gräfin
2634 příspěvků 03.05.13 15:25

Je mi třicet, měla jsem partnera o 5 let mladšího i o více než 10 let staršího - v obou případech se jednalo o tzv. dlouhodobé vztahy, tzn. delší než 1 rok. Po této zkušenosti můžu směle říct, že do toho, jaký je mezi partnery věkový rozdíl nikomu nic není. Ostatně všímají si toho většinou ti, kteří mají sami nudný život tak se potřebují zabývat životem někoho jiného.

edit: ostatně ti, kteří mají nutkání starat se o život jiných, si vždycky něco najdou. Ještě v době pracovních povolení jsem musela cizinecké policii několikrát dokládat, že tady pracuju a pracuju legálně…

any2
246 příspěvků 03.05.13 15:37

Jen do toho, zajíček skvěle ladí k černým koktejlkám, ale i k džínám a teniskám :D

blanche01
1162 příspěvků 03.05.13 15:41

Na flirt, na milenecký vztah je muž o 10 let mladší to nejlepší, zvláště pokud je žena už po třicítce. klučina je nadšený ze zkušenější partnerky, žena je v tomto věku na tom nejlíp co se týká zevnějšku a funguje to výborně. ALE na vážný vztah s budováním rodiny bych to neviděla. Ten věkový rozdíl se po pár letech projeví negativně.

Nixe Lulu
326 příspěvků 03.05.13 15:57

Souhlasím s tím, co píše Fretkodlak. Bez ohledu na názory okolí si to nakonec stejně musí každý vyřešit sám. Já si myslím, že obecně vztahy s velkým věkovým rozdílem (víc než přibližně 6 let) nejsou moc dobré, bez ohledu na to, kdo je starší. Sama bych o to moc nestála. Řekla bych, že je lepší, když jsou oba na podobné úrovni ohledně věku a psychické vyzrálosti.
Na druhé straně možná docela dává smysl mít mladšího muže, protože muži rychleji stárnou a umírají průměrně v mladším věku. Takže máte větší šanci, že se později vyhnete smutnému osudu vdovy, který čeká na mnoho žen majících staršího nebo stejně starého muže.

gudrun  03.05.13 15:58

Mladosi me pritahujou!

Nixe Lulu
326 příspěvků 03.05.13 16:11

Ještě bych dodala, že je mi skoro 28 a připadá mi, z toho, co vidím kolem, že hodně kluků jsou ještě i v 25 jako jako puberťáci co do psychiky, charakteru, hodnot. Takže si neumím představit, že bych třeba ve 35 měla vztah s někým, komu je 25.

uu  03.05.13 16:12

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:08

DonChichot  03.05.13 16:14

@uu
Já ji mám, zájemci/kyni půjčím.

uu  03.05.13 16:15

.

DonChichot  03.05.13 16:18

@uu
No možná by to měla být povinná četba před žádostí o africké vízum. Něco jako očkování.

katango
1356 příspěvků 03.05.13 16:21

@Nixe Lulu Pokud bude vdova dostatečně finančně zajišťěná, nevím, proč by ji měl čekat smutný život.

uu  03.05.13 16:28

.

Staniela
75 příspěvků 03.05.13 16:33

Já bych do vztahu s mladším mužem nešla, asi bych měla pořád strach, zda jsem stále pro něj dost „dobrá“,že mě vymění za mladší model apd. Mám pár kamarádek v tomto vztahu a není to dobré, ale tím netvrdím, že to nemůže fungovat.
První manžel byl o 8 let starší, nynější je o 11 a zatím si nemohu ztěžovat :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit