Wanted! Tyhle punčocháky...

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oveeec
1368 příspěvků 10.10.13 12:47
Wanted! Tyhle punčocháky...

Milé pekelnice,

poznáváte někdo tyhle punčocháky? Kdysi jsem si ten obrázek stáhla z netu, nevím odkud, a nutně je potřebuju! Kde by se daly sehnat? Nedá se to nějak vyrobit?:)
Děkuju! Odměna pro toho, kdo je vystopuje: Nevím. Ale můžu vám poslat fotku, jak mi to v nich sluší :D
P. S. Ta fotka vypadá divně, snad se zobrazí v pořádku.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 10.10.13 12:54

Nejsou 100% stejné, ale velmi obdobné.

http://www.ebay.co.uk/…230928733942?…

když prohledáte ebay.co.uk pod heslem mock tights, mock suspender atp., možná najdete i ty úplně stejné.

odměnou mi budiž, že přestanete prznit slovo punčocháče.

Edith4B
492 příspěvků 10.10.13 13:42

@Jiná Realita myslíte, že to nejsou ony? Já myslím, že jsou stejné. A mimochodem, zprzněný výraz mě navedl k tomu, abych tento příspěvek otevřela. Přesně stejně mě vytáčel už asi v pěti letech, když kamarádka hlásila:obleču si punčocháky a du na kašu :-)

rivka
87 příspěvků 10.10.13 13:53

Jsou to tyhle: http://fashionfinder.asos.com/…ghts-1745195

Třeba je podle názvu ještě někde najdete.

Oveeec
1368 příspěvků 10.10.13 14:22

@Jiná Realita

Děkuju moc za tip! Zkusím to:)

Co se týče punčocháčů, myslím, že jsou s punčochákama asi tak na stejný úrovni, prostě zkratka punčochových kalhot. Je to úzus když ne českobudějovickej, tak aspoň naší rodiny, má pro mě hezký konotace, takže ho používat nepřestanu

Oveeec
1368 příspěvků 10.10.13 14:23

@rivka

Jste génius, děkuju!:)

Jiná Realita
13791 příspěvků 10.10.13 14:50

@Oveeec
jediný rozdíl je, že punčocháče jsou brány jako nové spisovné slovo, kdežto punčocháky jsou neuznaný patvar :) tímto končím jazykové okénko.

rivka
87 příspěvků 10.10.13 15:05

@Oveeec Není zač:) A pokud chcete, naučím vás chytat ryby, je to docela jednoduché;)

1. Zkopírujte adresu obrázku,

2. pak si dejte Google a v něm - vpravo nahoře - „obrázky“.

3. Ve vyhledávacím poli kliknete na ikonu foťáku, přepne se to na „vyhledávání pomocí obrázku“.

4. Pak vložíte zkopírovaný link obrázku, a ono vám to najde identické nebo podobné fotky.

U tohohle to vyhazovalo trochu hámotiny, protože díky tomu začernění to Googlu připadalo jako legíny, ale stačilo znovu najet na vyhledávací pole a zadat „tights“, aby se objevil žádaný výsledek.

Oveeec
1368 příspěvků 10.10.13 15:09

@rivka

Vy jste fakt génius:) Děkuju, zkusím!

Grine Kuzyne
243 příspěvků 10.10.13 15:13

Máte zkušenost s nakupováním punčocháčů přes internet? Jak mám rozumět velikosti „one size“? :-) Konkrétně mi jde o tyhle: http://www.missguided.eu/…tights-53284

bertulka  10.10.13 15:13
@Oveeec píše:
@Jiná Realita

Děkuju moc za tip! Zkusím to:)

Co se týče punčocháčů, myslím, že jsou s punčochákama asi tak na stejný úrovni, prostě zkratka punčochových kalhot. Je to úzus když ne českobudějovickej, tak aspoň naší rodiny, má pro mě hezký konotace, takže ho používat nepřestanu

nejsou na stejné úrovni, jediná úroveň, na které se ten výraz dá akceptovat je úroveň mateřské školky, nebo rodinný kruh, jinak to na dojmu o Vás opravdu moc nepřidá. Berte to jako dobře míněnou radu, ten výraz prostě na veřejnosti nepoužívat :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 10.10.13 15:23

@Grine Kuzyne
pokud máte velikost tak S, tak do one size vlezete, při větší velikosti nedoporučuji, budou vám padat.

Grine Kuzyne
243 příspěvků 10.10.13 15:40
@Jiná Realita píše:
@Grine Kuzyne
pokud máte velikost tak S, tak do one size vlezete, při větší velikosti nedoporučuji, budou vám padat.

Hm, měřím 173 cm :(

Oveeec
1368 příspěvků 10.10.13 16:32
@bertulka píše:
nejsou na stejné úrovni, jediná úroveň, na které se ten výraz dá akceptovat je úroveň mateřské školky, nebo rodinný kruh, jinak to na dojmu o Vás opravdu moc nepřidá. Berte to jako dobře míněnou radu, ten výraz prostě na veřejnosti nepoužívat :-)

Jéje, to mě moc mrzí, že si teď o mně bude Peklo šuškat, co je ta Oveeec za trapku a nevzdělance, že říká punčocháky místo punčocháče. Tak já se odteď budu vyjadřovat striktně neexpresivně. Nebo budu radši rovnou říkat tights.

bertulka  10.10.13 16:46

@Oveeec ale nebude si nikdo nic šuškat, jen jsem tím chtěla říct, že přesto, že je pro Vás ten výraz třeba normální, tak prostě od dospělé osoby zní fakt blbě, člověk sám si takové věci prostě někdy neuvědomí, no. :-)

vendulael
2148 příspěvků 10.10.13 16:59

@Oveeec … No sice k vyhledání punčocháčů jsem nijak nepřispěla, ale fotku, jak je budete nosit a kombinovat, bych stejně ráda viděla :-). Zrovna dnes jsem na Smíchově potkala jednu velmi extravagantní slečnu, punčocháče měla sice jiné, ale ve velmi podobném stylu. K nim měla černé minišaty áčkovitého střihu a pod nimi bílou košili, dále kotníčkové boty na vysokém podpatku. Vlasy vyčesané do natupírovaného extravagantního culíku ala Lady Gaga a pak ještě nepřehlédnutelné extravagantní cool sluneční brýle v bílé barvě (na které má odvahu jen málokdo). Vypadala bombasticky! Elegance a odvážná extravagance v jednom. Škoda jen, že lovec inspirací zrovna lovil někde jinde. :-)

edit- překlepy

Příspěvek upraven 10.10.13 v 19:23

Oveeec
1368 příspěvků 10.10.13 17:10

@bertulka

Já schválně zavolám do jazykový poradny, ale dneska už je na to pozdě. Sama jsem na to zvědavá, jak to s punčochákama je:)

rivka
87 příspěvků 10.10.13 18:48

@vendulael Nebyla to tahle?

vendulael
2148 příspěvků 10.10.13 19:02

@rivka … Jo, to je ona!!! Vy ji znáte? Nebo jste to přímo vy? :-) :-) :-)
Já si mohla oči vykoukat, jak mě zaujala. Ale dnes jí to slušelo víc a brýle měla jiné - mega cool (tenhle výraz mám od pubertální dcery)… :-)

rivka
87 příspěvků 10.10.13 19:08

@vendulael Kéž by!:c)) Ona má blog a je hodně výrazná, jak jste zmínila ty extravagantní punčocháče v kombinaci s šedesátkovými šaty, hned mě napadlo, že nikdo jiný tohle v Praze být prostě nemůže:c)

http://ina-tina.blogspot.cz/

vendulael
2148 příspěvků 10.10.13 19:19

@rivka Hmmmm, je vážně zajímavá. Prostě ji nelze přehlédnout. Díky za odkaz :-)

gummybee
4595 příspěvků 10.10.13 21:47

Ja mam tyhle, vypadaji trochu podobne, ale zatim jsem je nedokazala vhodne zkombinovat, pripada mi, ze mi hrozne zkracuji nohy (a pritom jsem doufala v pravy opak, jsem dost malicka)

valery
1579 příspěvků 11.10.13 00:35

@Oveeec
aale, nikam nevolejte, komu vadí punčocháky, ať si políbí štrample zhruba v místech, kde je dupka, hned bude mít jiný starosti…

Oveeec
1368 příspěvků 11.10.13 00:49

@valery

Máte svatou pravdu. Za chvíli bysme si ověřovali, jestli se má říkal chundel, nebo chundál, a navzájem se prosit, abysme se tím nesprávným tvarem mezi lidma nezesměšňovali, jinak by si moh někdo o nás něco myslet…Kašlu na to:)

lioncity  11.10.13 06:31

@Oveeec, me puncochaky v nazvu vlakna spis rozesmaly a proto jsem klikla. Pokud se @bertulka nepohybuje a sama neradi mezi lidi, kteri jedi vyhradne na stribre, kupuji umeni ve velkem a na vikendy litaji do south hampton do venkovniho sidla, coz si pri vsi ucte nemyslim, tak me to jeji mravokarne pouceni pobavilo jeste vic.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit