Web NovaKabelka.cz - zkušenosti s kvalitou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
CokeLady
96 příspěvků 25.05.15 19:43
Web NovaKabelka.cz - zkušenosti s kvalitou?

Dobrý večer,

ráda bych získala více informací o e-shopu, na který jsem narazila, když jsem hledala vhodnou podobu mé nové kabelky. Jedná se www. nová kabelka.cz (odkaz nelze kvůli antipamu vložit), kožené kabelky se tam dají sehnat i za 2 tisíce. Může se jednat o dobrou kvalitu? Na facebooku mají už hodnocení dobré, mně jde však o to, zda bude kabelka kvalitní. Ráda bych totiž investovala už do lepší, ale rozpočet je cca 3 tisíce korun. Chci kabelku klasickou, žádné muchlání, cvočky, kovové komponenty atd. Něco čistého jednoduchého designu. Jestli budou zase za 2 měsíce odrbané rohy a uši, tak to budou vyhozené peníze :-(

Trochu mě odrazuje, že na tomto webu prodávají i jakousi značku Walter Valentino, což jsem někde na blogu četla, že je to příživa na známé značce a opravdu i těch pár kousků, co zde prodávají jsou nevkusné. Naopak Pierre Cardin je kvalitnější značka?

Moc děkuji za rady, pěkný večer


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Sépia
338 příspěvků 26.05.15 05:58

Aj ja som už tento web zaregistrovala a sú tam naozaj pekné modely. Zatiaľ som si odtiaľ nič nekúpila, ale pri najbližšom nákupe to risknem. Horšie ako s nákupmi mnohých kabeliek za nehorázne ceny z kamených obchodov, ktoré sa veľmi rýchlo zničili, aj keď boli málo nosené, to už byť nemôže.


Reklama

 Váš příspěvek

ERDEM uzavřel spolupráci s řetězcem H&M

Kolekce bude dostupná od 2. listopadu 2017. Erdem Moralioglu je... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nezapomenutelné filmové kostýmy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Ve slavných filmech vždy najdete také výjimečné šaty. Mezi ty... Celý článek


Reklama