Web NovaKabelka.cz - zkušenosti s kvalitou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CokeLady
96 příspěvků 25.05.15 19:43
Web NovaKabelka.cz - zkušenosti s kvalitou?

Dobrý večer,

ráda bych získala více informací o e-shopu, na který jsem narazila, když jsem hledala vhodnou podobu mé nové kabelky. Jedná se www. nová kabelka.cz (odkaz nelze kvůli antipamu vložit), kožené kabelky se tam dají sehnat i za 2 tisíce. Může se jednat o dobrou kvalitu? Na facebooku mají už hodnocení dobré, mně jde však o to, zda bude kabelka kvalitní. Ráda bych totiž investovala už do lepší, ale rozpočet je cca 3 tisíce korun. Chci kabelku klasickou, žádné muchlání, cvočky, kovové komponenty atd. Něco čistého jednoduchého designu. Jestli budou zase za 2 měsíce odrbané rohy a uši, tak to budou vyhozené peníze :-(

Trochu mě odrazuje, že na tomto webu prodávají i jakousi značku Walter Valentino, což jsem někde na blogu četla, že je to příživa na známé značce a opravdu i těch pár kousků, co zde prodávají jsou nevkusné. Naopak Pierre Cardin je kvalitnější značka?

Moc děkuji za rady, pěkný večer

Reklama

Reklama

Reakce:

Sépia
337 příspěvků 26.05.15 05:58

Aj ja som už tento web zaregistrovala a sú tam naozaj pekné modely. Zatiaľ som si odtiaľ nič nekúpila, ale pri najbližšom nákupe to risknem. Horšie ako s nákupmi mnohých kabeliek za nehorázne ceny z kamených obchodov, ktoré sa veľmi rýchlo zničili, aj keď boli málo nosené, to už byť nemôže.

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama