Web NovaKabelka.cz - zkušenosti s kvalitou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CokeLady
96 příspěvků 25.05.15 19:43
Web NovaKabelka.cz - zkušenosti s kvalitou?

Dobrý večer,

ráda bych získala více informací o e-shopu, na který jsem narazila, když jsem hledala vhodnou podobu mé nové kabelky. Jedná se www. nová kabelka.cz (odkaz nelze kvůli antipamu vložit), kožené kabelky se tam dají sehnat i za 2 tisíce. Může se jednat o dobrou kvalitu? Na facebooku mají už hodnocení dobré, mně jde však o to, zda bude kabelka kvalitní. Ráda bych totiž investovala už do lepší, ale rozpočet je cca 3 tisíce korun. Chci kabelku klasickou, žádné muchlání, cvočky, kovové komponenty atd. Něco čistého jednoduchého designu. Jestli budou zase za 2 měsíce odrbané rohy a uši, tak to budou vyhozené peníze :-(

Trochu mě odrazuje, že na tomto webu prodávají i jakousi značku Walter Valentino, což jsem někde na blogu četla, že je to příživa na známé značce a opravdu i těch pár kousků, co zde prodávají jsou nevkusné. Naopak Pierre Cardin je kvalitnější značka?

Moc děkuji za rady, pěkný večer

Reakce:

Sépia
334 příspěvků 26.05.15 05:58

Aj ja som už tento web zaregistrovala a sú tam naozaj pekné modely. Zatiaľ som si odtiaľ nič nekúpila, ale pri najbližšom nákupe to risknem. Horšie ako s nákupmi mnohých kabeliek za nehorázne ceny z kamených obchodov, ktoré sa veľmi rýchlo zničili, aj keď boli málo nosené, to už byť nemôže.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit