What I Wore

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Letefa
716 příspěvků 25.04.12 09:21
What I Wore

Viděli jste už ten outfit Jessicy z What I Wore ( http://whatiwore.tumblr.com/ )? Jmenuje se Vintage Neon, no to je prostě nádhera!!! A ty boty, ty musím mít :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

fiesta
104 příspěvků 25.04.12 09:41

Šaty sú nádherné. Akurát nikdy nerozumiem tým kombináciám - baloňák + holé nohy. Pre mňa buď jedno alebo druhé.

Letefa
716 příspěvků 25.04.12 09:47

To je pravda, už mi to k ní ale tak nějak patří, takže si toho nevšímám. Sama bych si tak ale asi připadala divně.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.04.12 09:59

Angličani jsou strašně otužilí, kdykoliv jsem v Anglii, chodím nabalená, zatímco většina místních má kraťasy a krátký rukáv:-)

Letefa
716 příspěvků 25.04.12 10:01

Já měla vždycky za to, že je to Američanka, ale co už.

RenaLange  25.04.12 10:05

to je pravda, od čeho odvracím oči je když třeba drží na ruce půlroční dítě ,sami mají bundu a miminko má bosé tlapičky. To odvracím oči . Stejně jako když někdo krmí malé dítě hranolkama, ale to je jiné téma.

RenaLange  25.04.12 10:09

to je jedno jestli Britka nebo Američanka , mně se zdá že oni mají z věčně a všude přítomné klimatizace ( nastavené na 15 C ) zmatenou termoregulaci, že ty teplotní výkyvy tak moc nevnímají.

key.ra
36 příspěvků 25.04.12 10:48

Přesně. Já mám tu její knížku a třeba co se týče kombinací na zimu - pro naše podmínky fakt nepožitelné… Ale tak s tím jsem počítala, kupovala jsem si ji spíš pro inspiraci, ale nic extra nového mi v podstatě nepřinesla… Snad jen trochu více odvahy, což taky není málo ;)

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.04.12 10:48

Tak jsem se podívala a vypadá to, že je opravdu Američanka! Připadala mi taková britská, ani nevím proč.
RenaLange: to s těmi miminy je hrůza, také jsem si toho všimla

LOLA_star
11 příspěvků 25.04.12 11:56

skutočne pekné :) dobrý príklad ako nosiť výrazné farby a stále sa udržať v rovine elegancie…

MUDr.Lant
389 příspěvků 25.04.12 13:02

Ty šaty jsou nádherné, kombinace taky. Jinak je pravda, že holé nohy k baloňáku vypadají tak nějak divně (vždy, když to vidím na ulici, tak přemýšlím, zda se slečně roztrhaly punčochy/punčocháče nebo kde se stala chyba), ale každý to má jinak.

Letefa
716 příspěvků 25.04.12 13:02
@MP Barbucha píše:
Tak jsem se podívala a vypadá to, že je opravdu Američanka! Připadala mi taková britská, ani nevím proč.
RenaLange: to s těmi miminy je hrůza, také jsem si toho všimla

Kdo ví, třeba ty červené cihly na fotkách v pozadí? :o) Každopádně ji sleduji od té doby, co ji tu před časem Ada vyzdvihla v nějakém článku. Ne se vším se srovnám, ale obecně se dá říct, že má fakt cit a hodně jí to sluší.

Linie
1700 příspěvků 25.04.12 22:00

Ona je krásná ženská, ale hlavně je dost vysoká. Na skupinových fotkách je vždy nejvyšší a ještě nosí vysoké podpatky.

Sibyla
2639 příspěvků 26.04.12 00:43

Ach, ach, barvy! Víte co, vydražila jsem si na Aukru cyklámenové sáčko - sytě růžovofialová s velkými černými knoflíky. Nikdy jsem tu barvu nenosila, ale nějak mě chytil střih, mírný princess, který mi čímsi připomněl Chanel. No, koupila jsem ho - s černou nebo šedou myslím bude dokonalé, ale jinak bych si k němu troufla leda bílou, smetanovou, možná šedozelenou. (Ještě jsem ho neviděla v reálu, třeba bude docela jiné) Ale nějak mi i ta barva přes den zvedala náladu, kdykoliv jsem si na ni vzpomněla.

Pirek
6768 příspěvků 26.04.12 14:12

Přesně takhle jsem to dneska měla já - kabátek a holé nohy, protože jsem si cestou na přednášku roztrhla punčochy a už tak jsem šla pozdě. NAŠTĚSTÍ je dneska opravdu krásně a měla jsem sukni po kolena, takže zima mi nebyla. Ale dřely mě boty tak moc, že jsem si hned po přednášce musela jít sehnat nové punčochy:D Po této zkušenosti tedy Jessice závidím boty, které ji evidentně na bosé tlapky neřežou:D

hanabanana76
160 příspěvků 26.04.12 17:58

Ja ziji v UK a tady se snad puncochace ani nenosi…tedy krome nepruhlednych, zimnich.
Ono je tady taky porad nad nulou, takze pohoda.
Ja ani nevlastnim zimni bundu nebo hruby zimni kabat, neni to potreba.

GreatSusan  26.04.12 19:36

nahe nohy k balonaku mi nevadi, ja to tak obcas nosim taky, ale nejak se mi k tem satum barevne a delkou nezda ten kabat. Vlastne ani stylem. Ty boty jsou ovsem nadherne.

Anglosasove jsou vseobecne docela drsny narod, byvam obcas v Amsterodamu a Anglicani jdou v zime snadno poznat - maji vzdycky tricka nebo kosile s kratkym rukavem, dokonce i tehdy, kdyz jinak taky dost otuzili Holandani uz chodi v bundach.

celebrian
521 příspěvků 26.04.12 19:53

Jessicu mám celkově ráda, připadá mi taková normální oproti jiným z Hollywoodu. A ty oranžové botky jí opravdu závidím.

MP MS61
124 příspěvků 27.04.12 07:29

Sice se v tom houby vyznám, ale s těmi punčochami to fakt někomu OPRAVDU vadí? Budiž.
Ale představte si, že Jessica odpoledne (jaro je tady!) dá baloňák přes ruku (do káry). K těm šatům mi holé nohy připadají naprosto v poho. Ne-li vhodnější.

M.

Jituliina
99 příspěvků 27.04.12 08:39
Bez kabátu

Sundala bych jí ten kabát a bylo by to hezčí :) ale možná schovává hnusné rukávy u šatů, co my víme. A jinak nemám ráda, když se mi líbí boty a šaty, které zde nejsou k sehnání!

Můj nick byl obsazen  27.04.12 08:41

A hlavně k těm otevřeným botám.

Letefa
716 příspěvků 12.07.12 16:40

Och och, jessica opět boduje (ovšem ty barevné trubky by měla nosit s sebou, náramně jí ladí :-D ):

Curlygirl
1901 příspěvků 12.07.12 16:45

@Letefa ano, velice povedené. Na šaty bych neměla odvahu, bojím se hodně výrazných věcí, ale na jiných se mi hrozně líbí. Sandálky bych brala hned.

Aprili
86 příspěvků 12.07.12 18:45

What I wore sleduju pár týdnů, její styl se mi prostě líbí, snad nic bych neměnila ;)

Roseline
2319 příspěvků 13.07.12 21:57
What I Wore - kniha

Nemáte některá náhodou knížku od Jessicy What I Wore
co na ni říkáte?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit