What I Wore Experimenty

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linden  29.07.12 22:37
what I wore EXPERIMENTY

Hranica medzi nevkusom a outfit experimentom je tenká, úspech experimentu tkvie v pochopení sysému vkusu - basic.Toto vlákno je určené všetkým, kto má chuť experimentovať, nemá problém so sebavedomím - jeho ego je silné.

Povolené je vše možné i nemožné. Zachovajte rétoriku rešpektu k odlišnosti názorov, rozvernosť povolená :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

lessie  29.07.12 22:49

@Linden moje ego je krehké, tak sa do toho na fotku nestrčím, ale poraď k tomu boty.:-)

oskarina
266 příspěvků 29.07.12 22:49

Tak začni sama, Linden, ne?

alex_foster  29.07.12 23:02

@lessie tohle si představuju přesně pod tím, co se řeší v tématu o konzervativnosti a nudě. Na poradu o botách bych využila raději Poradnu nebo to hodila třeba do diskuze Modelky ze skříně.

lessie  29.07.12 23:06

@alex_foster ja jsem nudná a je mi ti fuk, ale Linden je normálna a predpokladám že riešiť toto patrí do tejto škatuľky, hento do tamtej a v tejto teme len o tomto, pretože o tomto ja chcem na rozdiel od teba riešiť nebude.

Linden  30.07.12 00:21

@oskarina to neklapne/zmluva, sorry
@lessie čítala som ťa v papajka top máš v sebe dravého živla, ktorého skrývaš za toto šerík&white, prečo? (-:

Jackie Daniels
156 příspěvků 30.07.12 11:04

Já jsem se tuhle snažila udělat experiment vyjít si (na zkoušku :) ) v sukni s neoholenýma nohama. Trend holení totiž považuju spíše za módní diktát, ačkoliv uznávám, že konkrétně oholené nohy působí velmi esteticky. Na druhou stranu lehce opálené se zlatavými chloupky se mi taky líbí… No samozřejmě to dopadlo tak, že jsem se už v tramvaji cítila tak nesvá, že jsem po cestě zapadla do první drogerie pro holítka a na školních záchodech nahonem improvizovaně shodila svůj nevýrazný porost :)
Prostě na takovou ‚extravanganci‘ zatím nemám koule :)

EDIT: Předpokládám, že mě vyramínkujete za to, že uznávám chlupy. Prosím, tenhle příspěvek je spíš o tom, jak je těžké někdy zaexperimentovat.

Linden  30.07.12 12:48

@Jackie Daniels si v experimentálnej téme what I wore (čo som si obliekla/obliekol), chlpy pýtajú tému vlastnú, no ja by som sa tam bála :D

Jackie Daniels
156 příspěvků 30.07.12 12:57
@Linden píše:
@Jackie Daniels si v experimentálnej téme what I wore (čo som si obliekla/obliekol), chlpy pýtajú tému vlastnú, no ja by som sa tam bála :D
:) Chápu. Tkví to v tom vzít si na sebe něco, o čem si nejsme tak docela jisté, nebo víme, že se na nás okolí bude možná víc koukat. Nebo vlastně nevím… Asi jde i o kombinace různých stylů nebo barevné variace… Ale kdy končí experiment a začíná standard? Ve chvíli, kdy se v tom člověk ‚cítí bezpečně‘? Mohla byste přidat i nějaké inspirativní odkazy. Těším se až přijdou nějaké ty outfity.

lessie  30.07.12 13:26

@Linden a čo toto?

mňau-mau
19 příspěvků 30.07.12 13:42

Jde o to, co je výstřední. Nemyslím, že bych byla extravagandní, jen se prostě ráda hezky oblékám a nebojím se např. výrazných barev. Pro představu: Dnes mám na sobě červenou pouzdrovou sukni, kobaltově modré triko s mašlí po straně výstřihu a velbloudí lodičky. Podle mě je to klasika. Podle jiných možná už nevkus (moc barev najednou, chtělo by to uzemnit černou, abychom nebyli nápadní). Budím v tom pozornost - ne snad ve špatném slova smyslu, ale v davu nezapadnu. Když jsem v na sobě měla fuchsiové sáčko a přes něj tmavomodrou šálu, dvě dámy ve vorvaních a botaskách se pohrdavě ušklíbly, zatímco jsem je míjela. Když si na nedělní procházku kolem řeky vyrazím ve volánkových šatech, všichni hledí, protože kolem se to hemží tílečky a riflemi. Když si prohlížím nějaké zahraniční módní blogy a vidím, v čem tam autorky chodí po ulicích, tak si vždycky představím, s čím by se asi setkaly v Čechách - s vyjevenými pohledy, poznámkami, posměšky…

Jackie Daniels
156 příspěvků 30.07.12 14:44

Pro mě je třeba zajímavý experiment/ex­travagance toto:
http://profundissimussandyx.blogspot.cz/…arently.html
Všechno v průhledných pouzdrech a na závěr v průhledném baťůžku. Líbí se mi to. Ostatně tyhle průhledné tašky jsou teď asi v kurzu, jak jsem vyčetla na jiném vlákně.

Můj momentální experiment (který se osvědčil a stal se z něj standard :) ) byly kalhoty a lodičky ve stejné barvě, konkrétně v tomto odstínu modré. Někdy doplněno ještě stejně barevnou kabelkou. Což vlastně není právě dvakrát velkej vodvaz.

Linden  30.07.12 15:41
ako na to ?

Berte to tu ako voľné naväzovanie témy „ konzervatizmus, extravagance nebo nuda“…

V papajkove sa učia ženy základom štylistiky a hre s farbami (tá téma je veľmi prínosná a osožná) no a tie, ktoré pochopili sa môžu ak majú chuť vydovádet tu. Mala som skrátka potrebu vytvoriť srdečné prostredie hravých ľudí, ktorí sa neberú smrteľne vážne :D.. je to skôr pre pozitivistov a veselé duše hoc v tele babičky

Hrajte sa, kľudne aj s obrázkami z netu ako príklady, kreslite, oblečte hoci bábiku, alebo strašiaka v poli, čokoľvek, hlavne no polyvore ;)

blacken
2320 příspěvků 30.07.12 18:00

Taky přidám…než experiment je to spíš nehoda. Letos se mi líbilo dost barevného oblečení v obchodech. Vždycky mám černý základ, tak to mělo být ok. Ale začalo to tím, že jsem si objednala na Asosu šaty, které na modelce vypadaly moc hezky a já si v nich připadala jak velryba, pak jsem je ukazovala kamarádce, co si o nich myslí. Pak jsme se zakecaly a zjistily, že nestíháme večeři. Tak jsem na sebe navlíkla zelenej svetr-pončo a v rychlosti to ještě zazdila přepestrým náhrdelníkem, kterej úplně nesedí ani k jednomu kusu. Boty černý, kabelka jednoduchá černá. Na někoho, kdo normálně chodí v tmavých barvách je to pecka, připadala jsem si jak papouch. Ještě jsem měla na zápěstí neonově oranžovou pásku z festivalu. Takže jsem asi vypadala jako uprchlík z Bohnic.

razorblade  30.07.12 18:07

@blacken vidite, a me to prijde fajn.. kor kdyz jste sla na festival:)

blacken
2320 příspěvků 30.07.12 18:17

@razorblade Právěže nešla:-D jen jsem si zapomněla odstřihnout náramek…:-D Ale díky

MP Barbucha
3716 příspěvků 31.07.12 09:28

@Linden a všichni koho baví experimenty, co říkáte na toto? Vzniklo to náhodou, nenapadlo by mě vzít si toto sako k těmto šatům, ale jednou mi byla zima a toto sako zrovna bylo jediné, co jsem měla v autě. A kupodivu mi přišlo, že to vlastně ladí celkem pěkně:-) od té doby to občas nosím.
PS: omluvte kvalitu fotky, mám zrcadlo pouze v koupelně a musela jsem stát na dětské stoličce.-)

sekaclady  31.07.12 09:34
@lessie píše:
@Linden moje ego je krehké, tak sa do toho na fotku nestrčím, ale poraď k tomu boty.:-)

proboha! ačková sukně?

Sibyla
2639 příspěvků 31.07.12 10:02

@blacken ten náhrdelník je kouzelný!

Osmikraska
645 příspěvků 31.07.12 10:49

@Linden skvělé téma a skvělý přístup!
@blacken přesně takhle bych si představovala outfity, které sem lidi budou postovat! Skvěle! Outfity v tomhle tématu budou o osobním vkusu, a mě tahle Vaše kombinace naprosto vyhovuje a sedí, líbí se mi!

Tohle je na MP potřeba, pže MP má být o tom, že lidi mají o své oblečení trochu dbát. Nemá to tu propagovat jeden styl. Špatně není žádný styl, vlastně jen „no styl“.

Linden  31.07.12 12:58
@mňau-mau píše:
Jde o to, co je výstřední. Nemyslím, že bych byla extravagandní, jen se prostě ráda hezky oblékám a nebojím se např. výrazných barev. Pro představu: Dnes mám na sobě červenou pouzdrovou sukni, kobaltově modré triko s mašlí po straně výstřihu a velbloudí lodičky. Podle mě je to klasika. Podle jiných možná už nevkus (moc barev najednou, chtělo by to uzemnit černou, abychom nebyli nápadní). Budím v tom pozornost - ne snad ve špatném slova smyslu, ale v davu nezapadnu. Když jsem v na sobě měla fuchsiové sáčko a přes něj tmavomodrou šálu, dvě dámy ve vorvaních a botaskách se pohrdavě ušklíbly, zatímco jsem je míjela. Když si na nedělní procházku kolem řeky vyrazím ve volánkových šatech, všichni hledí, protože kolem se to hemží tílečky a riflemi. Když si prohlížím nějaké zahraniční módní blogy a vidím, v čem tam autorky chodí po ulicích, tak si vždycky představím, s čím by se asi setkaly v Čechách - s vyjevenými pohledy, poznámkami, posměšky…

Cicuša, bájku o kyslých hroznách poznáš že ano, pozor v dave sú líšky :D

Linden  31.07.12 13:16

Zakecávačka ti priniesla sladké plody @blacken juj jaká parádička!! ešte :D
@MP Barbucha Baru je to čudojudo, ale nebojíš sa a tož vitaj :D!!

@ ALL poďte k nám lesany, punkerky, gotičky, hipíčky, ale i dámičky, skrátka všetky tie čo už viete kto ste - a nie je Vám to protivné :D žiadne ramienkovo, štylistika, pripomienky a upomienky, tak koho privítame..? :)

gulietta  31.07.12 13:23

@Linden ja viem kto som, rozchodila by som pripomienky, upomienky, ramienka aj kritiku, ale z celej duše túžim zostať anonymná. Aj pre susedku odvedľa čo číta MP, aj pre spolužiačku zo strednej o ktorej tiež viem, že tu niekde „poletuje“. :-) Čo ak zistím že napríklad ty si tá pani čo ma štve tým že mi cpe auto na moje miesto? Už budem zaujatá aj proti tvojím radám.:-)

Linden  31.07.12 13:32

@gulietta :D.. a nešlo by obliecť aspoň stoličku :P?

mňau-mau
19 příspěvků 31.07.12 13:35

Linden, my kočky se lišek nebojíme :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit