What not to wear

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.01.12 17:22

Tak vám holky děkuju. Mám novou závislost, pořad What not to wear je bomba, ale já taky někdy musím pracovat! :-)
Ti moderátoři jsou tak strašně milí, že by se od nich nechal zkritizovat snad každej. Nejvíc se mi na tom líbí, že dokážou říct těm lidem, že se oblékají strašně, bez toho, aby je uráželi a byli jedovatí:-)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Lara
208 příspěvků 18.01.12 17:54

Také jsem z toho pořadu nadšená. Jen bych se někdy měla učit na zkoušky :D Akorát u některých lidí mám pocit, že by to chtělo i psychologa:
http://www.you­tube.com/watch?v=6Mmjxp8­2KZk
Často to potvrzuje můj názor, že výstřednost není znakem silné osobnosti, ale naopak stvrzenka k prázdné nádobě.

kiwi  18.01.12 18:34

Tak tomuhle diblíkovi už nepomůže ani svěcená…a nechtěla bych ji potkat za deset let :-(

Lara
208 příspěvků 18.01.12 18:41

No ono je celkově docela zajímavé sledovat, jak se spousta žen snaží zakrýt rozpaky diblíkovstvím. Oni je sice zcivilizují, ale pak ten jejich nástup stejně stojí za to. Pohyby, gesta… Po několika dílech jsem si všimla, jak vystupuje ta moderátorka a jak ženy, které nejsou moc sebevědomé. Jasně, ona musí být profesionálka, přesto jsem ráda, že mi to tak padlo do oka. Některé věci je dobré mít na mysli.

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.01.12 19:02

Je úžasné sledovat, co ti lidé na konci říkají. Většina, které jsem viděla, mluvili o tom, jak jim proměna šatníku a účesu změnila život v tolika různých aspektech. Jak nás to oblečení ovlivňuje ze všech stran… možná proto je tolik lidí v diskusi dotčených, když někdo kritizuje jejich styl.

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.01.12 19:47

a co se týče slečny letušky, tak té je mi líto, evidentně sama sebe nenávidí a potřebuje psychologa jako sůl. Jednu podobnou paní znám, je jí okolo 50 a vypadá jako transvestita. V jádru je hodná a stydlivá (!) opravdu. A trpí celý život anorexií. Škoda, že její rodina a blízcí přátelé neměli tu odvahu konfrontovat ji s jejím vzhledem a dovést k nějakému terapeutovi… Já jsem ji znala jen povrchně, bývalá kolegyně

Olinka
2582 příspěvků 18.01.12 21:12

Znám jednu holku, je dost podobná té letušce - i běžně do školy šíleně zmalované, černě orámované oči, 10cm nehty, naštěstí nechodí tak šíleně oblékaná. A je velmi, opravdu velmi hubená. Po tom, co napsala Barbucha, si říkám, jestli třeba taky není anorektička (má nohy jak já ruky a to nejsem nijak zvlášť tlustá). Nikdy mě nenapadlo, že by holky s podobným stylem potřebovaly psychologa…
Jinak, pěkně teda děkuju za takovou zábavu, taky se mám učit! Ale teď jsem koukla na tento díl a je to úplně úžasné, z ošklivé takřka mužatky udělali nádhernou ženskou… I když ta střelená vědkyně se samozřejmě nezapře.
Celkově se tahle reality šou líbí - nesnaží se z těch ženských dělat něco, co nejsou, naopak je jen o krůček postrčí k lepšímu vzhledu, ale tak, aby se stále cítily přirozeně. Diblíkovské letušce výraznější make-up a odvážné oblečení, vědátorce nude líčení a střídmou barevnost… Naprosto je respektují.

Lara
208 příspěvků 19.01.12 07:44

Jo ta vědkyně mě taky dostala. Takových znám studentek pár ve škole. Takto afektovaných a potrhlých. Ne, vážně by mě zajímalo, co je vede k takovému projevu. Resp. co si o tom myslí ony samy, co tím sledují.

Olinka
2582 příspěvků 19.01.12 08:39

No vzhledem k tomu, že má fiancé, tak to u chlapů má asi úspěch:-P Jestli von nebude ouplně stejně střelenej jako vona, že. Afektovaná mi přišla taky dost (i když nejdříve jsem to přičítala celkově americkému způsobu vyjadřování… no ale to by samo o sobě nestačilo).

Moncicanda
46 příspěvků 19.01.12 09:36

Mě se zrovna ta proměna té vědkyně moc nelíbí. Vypadá moc usedle a dost ji to postaršilo, a v podpadkách chodí tak zvláštně. Zrovna v tomto případě mi přišlo, že to její styl moc nerespektovalo, vypadala v tom zvláště, vůbec to nekoresponduje s jejím vystupováním.

Lara
208 příspěvků 19.01.12 09:56

Olinka: No ono se říká, že jaký šel, takovou potkal. „Fiancé“ má kdekdo. To není meta.

MP Barbucha
3716 příspěvků 19.01.12 10:35

no, u té vědkyně je snad cokoli lepší, než to, co nosila dřív. Ale tam je to taky spíš na psychologa, takováto neodseparovanost a dětinskost ve 30ti, to není normální.
Mimochodem, všimly jste si, že „supercute“ slečna skoro vždy pózuje s špičkama k sobě?
Olinka: myslím, že takovýto zevnějšek (letuška) už hraničí se sebepoškozováním. Je tam ještě jedna podobná slečna, tuším že Sarah, které se oblékala v podstatě jako striptérka. Za svým stylem si dost stála a hádala se, ale nechala se přesvědčit a bylo vidět, že kromě seksí stylu je to celkem normální holka. Ale bylo jí 25 a ne 30, byla ještě na škole, vypadala mnohem normálněji, než letuška a měla fakt super postavu. Tam to opravdu nebylo na psychologa, potřebovala jen překonat své rebelství a dojít k tomu sama…

kiwi  19.01.12 10:53

Celkem nechápu, který aerolinky můžou mít takový letušky (jsem to přelítla jen v rychlosti, takže jsem si nevšimla) - to snad lítaj výhradně do Thajska s nadrženejma důchodcema? :-)
Normální zaměstnavatel by asi tohle netrpěl…
A to pózování špičkama k sobě patří k jejímu celkovýmu stylu: babydoll - vždyť je to tak roztomilý!

Maja  19.01.12 11:18

Mě dostala tahle čarodějnice: http://youtu.be/9kSM-yTuGBA Z odpudivýho Halloweenu na sexy sebevědomou a ještě větší čarodějku. Tohle v jiných „převlékacích“ pořadech chybí, obdivuju, jak dokážou z člověka vytáhnout jen to dobrý, vylepšit to a přitom ho nepředělat na někoho jiného. Skvělý no, taky se musím učit:)

Moir
1805 příspěvků 19.01.12 13:23
kiwi ha detto : Celkem nechápu, který aerolinky můžou mít takový letušky (jsem to přelítla jen v rychlosti, takže jsem si nevšimla) - to snad lítaj výhradně do Thajska s nadrženejma důchodcema? :-)Normální zaměstnavatel by asi tohle netrpěl…A to pózování špičkama k sobě patří k jejímu celkovýmu stylu: babydoll - vždyť je to tak roztomilý!
To budou nějaké vnitroamerické aerolinky, jak na to koukám.

MP Barbucha
3716 příspěvků 19.01.12 13:56

Ano, je to styl** cute babydoll**, tak ať toho nechaj všechny ty blogeríny, které jinak vypadají pěkně a jsou super oblečené.

DanielaS
4603 příspěvků 19.01.12 19:26

A mne se vedkyne libi, jsme si v tomhle dost podobne, taky jsem az daleko po vysoke zacala zjistovat, ze jsem vlastne taky zenska. Ono u nas se na VS na nejake kostymky nehraje (u studentu) a tak se ten dzinostyl tahne kolikrat az do tricitky bez rozdilu pohlavi.
A jdu se podivat na vsechny dily What not to wear, to jste mi teda zamavali s programem pristich dnu!

DanielaS
4603 příspěvků 19.01.12 19:48

Juj, ta letuska, to musi byt nahrany, takovi lidi doopravdy nejsou, ze ne! A ta stylistka jeste pouziva slozita slova jako significantly a emphasise…

MP Barbucha
3716 příspěvků 19.01.12 21:20

Jo, Danielo, takoví lidi existují. Bohužel to není nahrané. teda vlastně nevím, ale já jsem takovou paní znala.
Jinak u vědkyně byl nejhorší ten její hlas a afektovanost, takový jiný druh diblíkovství…mě osobně z ní bylo špatně jako z osoby a vůbec jsem na ten díl nekoukala, skočila jsem hned na konec.

kiwi  19.01.12 21:46

Šílená vědkyně se, podle mě, snažila přizpůsobit celkovýmu stylu pořadu a moderátorů. Myslím, že do podobných veselých taškařic nebude vybrán nikdo vysloveně introvertní, už z důvodu podpory sledovanosti… a tak se musej případní zájemci snažit, byť křečovitě.
Jinak by si to museli, v případě soukromě najatých poradců, zaplatit… a tak, kyne-li přeměna zadarmo, se holt snažej.

MP Barbucha
3716 příspěvků 19.01.12 21:48

No nevím, pár introvertních paní tam bylo, pokud ta vědkyně tohle hrála, tak je fakt dobrá herečka:-) Jak tamříkala, že v minulém životě byla veverkou, to byl pro mě horor

Lachenauerin
544 příspěvků 19.01.12 21:49

Tak se přidávám k děkovným zástupům; ano, i já si včera v noci uhnala slušnou závislost.
V pořadu mě především zaujala práce kadeřníka a vizážistky, přijde mi úplně neuvěřitelné, co s těmi ženami provedou. A ač mi ve většině proměn radikální zkracování vlasů jde na nervy, tak tady jsou výsledky opravdu nečekaně perfektní.
OT: A ten černošský kadeřník, ach, jak ten má krásný hlas!

Lachenauerin
544 příspěvků 19.01.12 21:53

Jinak křečovitý projev účastnic docela chápu - jdete do televize s tím, že vypadáte hrozně a že potřebujete pomoc, přičemž ani jedno ani druhé není zrovna povzbudivé. A přidám-li k tomu, že už jste na tom tak hrozně, že jste se rozhodli snést, že se té hrůzy zbavíte i za cenu, že na to budou koukat mraky cizích lidí a bavit se tím, jak jste hrozní, moc přirozenosti to vážně nepřidá. Ano, člověk tam jde dobrovolně, ale lehké to nemá, takže bych k nim byla přece jen trochu shovívavější.

MP Barbucha
3716 příspěvků 19.01.12 22:13

Černošský kadeřník je ohromnej sympaťák. Co se týče oblečení si celkem vím rady(snad) ale v líčení a vlasech tápu. Maluju se nerada, nebaví mě to, ale s make upem vypadám mnohem líp. Takže v podstatě celý můj život, od té doby, co jsem se začala malovat, se maluju takto: „neviditelný“ tekutý make up, jen na vyrovnání rozdílů pigmentu, tvářenka, řasenka a lesk na rty. Večer stíny v neutrální perleťové barvě, skoro bílé, v podstatě nejsou vidět jen rozsvítí oči. A rtěnka, od 16ti používám odstín Rose Tea od Esthé Lauder.
Tehdy v těch 16ti jsem byla někde dělat hostesku jako na brigádě, byla to módní přehlídka. A na závěr jsme kromě peněz (50 Kč za hodinu, tehdy to byl vejvar) dostaly i reklamní balíček firmy Esthé Lauder, kde byla právě tato rtěnka. Od té doby jinou nepoužívám. A vydrží mi vždy déle než rok.
Vlasy nosím hladké a dlouhé, mám skoro černé.
Takže jsem extrémně přirozený typ, nikdy nenosím ani barevné stíny. Prostě to neumím.
Na svatbu mě líčil vizážista a ptala jsem se ho, co by mi radil. V podstatě mi řekl, že protože jsem celkem tmavá a výrazná, tak to vlastně dělám správně.
Ale mě by lákalo nechat si od někoho poradit a trochu změnit účes a tak. Kdyby člověk měl záruku, že to budou takoví machři, jako v tom pořadu, tak bych si na to klidně šetřila a zaplatila. Ale víme všichni, jak to u nás vypadá s těmito odborníky..

GreatSusan  20.01.12 01:21

Barbucha: zkuste googlovat Lisa Eldridge, ma svoji stranku, myslim, ze www.lisaeldridge.com , ale nejsem si jista, tak radsi google - ona je vizazistka, v GB velka hvezda a na svoji stranku dava videa (vzdycky ca. 10 min) s radama, jak se namalovat na urcity zpusob, jak zamaskovat urcity kosmeticky problem, vseobecne ke kosmetice atd.. Cele to predvadi v podstate v real time primo na sobe, takze clovek vidi, jak se to doopravdy dela a muze to pak vyzkouset sam na sobe. Kazdopadne se koukanim na tu stranku necha zabit spousta casu :-))

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit