Where to buy a gift for girlfriend

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

severinn
3 příspěvky 24.04.14 14:42
Where to buy a gift for girlfriend

Hello people!

I am searching for a website where I can buy a gift for my girlfriend( bags, jeverly etc..). She is in Czech Republic, and I thought it will be much easier for her to get it from a CZ store.
There is many places selling fake products, and I do not speak czech so it pretty hard for me to figure out that. But I'm sure YOU do :)

So I would really appreciate if you send me a link where they sell original products

Thanks for all help!:)

Příspěvek upraven 24.04.14 v 15:08

Reakce:

stes  24.04.14 14:45

Dostáváme se do mezinárodních vod a vzdušných prostorů.

severinn
3 příspěvky 24.04.14 15:16

Well that positive!:)

Caralina
916 příspěvků 24.04.14 15:20

Utfg

Karin
3401 příspěvků 24.04.14 15:28

http://www.fler.cz/

gummybee
4595 příspěvků 24.04.14 15:30

Hm, a pak si o nás mají cizinci myslet něco pozitivního..

Karin
3401 příspěvků 24.04.14 15:34

@gummybee a to ještě nevědí, co si myslíme my o nich :D

Eirinn
469 příspěvků 24.04.14 16:06

@gummybee Když já fakt nevěřím, že to autentická otázka. Můžu se mýlit, samozřejmě, ale něco mi nesedí. V každém případě si myslím, že pán, který chce své slečně pořídit něco v cenové hladině Prady, by měl být schopný podívat se na jejich webovky kde mají v Čechách obchody, domluvit se s nimi na poslání zboží, pokud by ho neměli na skladě, a podobně.

Jinak koukám, že z původního příspěvku zmizely navrhované značky jako byla ta Prada nebo LV. To na důvěryhodnosti taky nepřidá…

severinn
3 příspěvky 24.04.14 16:46

Yes I did it because of so many negative posts.
Is it that hard just give a link IF YOU KNOW, if not just go your way?
I found this website and had a little hope that this forum was a seriouse one.

I am asking and searching for information because I'm not living in Czech Republic but you do. Is it that hard just stick to the topic instead of…
But hey it seems to be completly wrong place so I won't make a big deal out of it. Cheers!

@Eirinn píše:
@gummybee Když já fakt nevěřím, že to autentická otázka. Můžu se mýlit, samozřejmě, ale něco mi nesedí. V každém případě si myslím, že pán, který chce své slečně pořídit něco v cenové hladině Prady, by měl být schopný podívat se na jejich webovky kde mají v Čechách obchody, domluvit se s nimi na poslání zboží, pokud by ho neměli na skladě, a podobně.Jinak koukám, že z původního příspěvku zmizely navrhované značky jako byla ta Prada nebo LV. To na důvěryhodnosti taky nepřidá…

Giulietta  24.04.14 16:50

@severinn
https://maps.google.cz/maps?…

Olive Oyl
197 příspěvků 24.04.14 17:17
@severinn píše:
Yes I did it because of so many negative posts.
Is it that hard just give a link IF YOU KNOW, if not just go your way?
I found this website and had a little hope that this forum was a seriouse one.I am asking and searching for information because I'm not living in Czech Republic but you do. Is it that hard just stick to the topic instead of…
But hey it seems to be completly wrong place so I won't make a big deal out of it. Cheers!

rozumím tomu dobře, že severinn, kterej does not speak czech, odpovídá na zprávu, která je celá psaná v czech?

gummybee
4595 příspěvků 24.04.14 17:19

@Olive Oyl google translate?

já nevím, podle mě se prostě normálně zeptal, nikomu nedělá reklamu, netrolí.. nevím sice, proč ho napadlo vlézt zrovna sem, ale normálně odpovědět by nikoho nezabilo..

bestia
2296 příspěvků 24.04.14 17:28

yoox.com

Eirinn
469 příspěvků 24.04.14 18:02

@gummybee Já snad ani nechcu vědět, jak by vypadal překlad mého příspěvku prohnaný Googlem. :)

Ale ok, budu hodná.

@severinn I would still recomend you to search on official websites. Only there you can by absolutely sure it is not a fake. If your girlfriend lives in Prague or somewhere near, she can collect it then in their stores. Or maybe some kind of gift voucher would be nice?
In case I offended you, I am sorry. Sometimes I get a little too paranoid about internet trolls and all that sort of people. :) I do hope you will choose a perfect gift for your lady. :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit