www.hel-looks.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP evzen
17 příspěvků 21.08.11 11:04

Moc mě zaujala tato „galerie“ povětšinou hezky oblečených lidí. Poďme prodiskutovat jednotlivé modely, popř. dávat si typy kde sehnat podobný kousek oblečení atp…

Reakce:

Cinkitoo  21.08.11 11:40

To je ta fotogalerie MVN (mladých Východních Němců). Nemohu si pomoct, ale jejich vizáž na mě tak působí. Nelíbí se mi nic :)

MP evzen
17 příspěvků 21.08.11 12:04

mě se tam líbí spousta věcí např: http://www.hel-looks.com/…50911_01.jpg
Je tam spousta rozličných stylů ruzně starých a odlišných lidí. Každý tam určitě najde inspiraci, i když se mu nebude líbit celý outfit. Já sem si tam našla asi 30 outfitů, které se mi líbí kompletně.

MP evzen
17 příspěvků 21.08.11 12:08

Co já jsem pochytila, tak většina fotek je z Helsinek

MP Doda
19 příspěvků 21.08.11 14:56

evzen: ta slečna z odkazu je nádherná :-) já většinou projíždím sartorialist nebo japanese streets apod., ale helsinki vypadají též slibně. Někdy si musím najít čas je pořádně prošacovat ;-))

MP Ann
215 příspěvků 22.08.11 19:17

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:29

sasha
171 příspěvků 27.08.11 12:29

hm, ja mam pocit, ze mozno tak každý 20ty vyzerá dobre. Inak des

FoxInTheBox
278 příspěvků 29.08.11 09:07

Ti lidé prostě mají obrovskou odvahu:) Odvahu zohavit se sestřihem podle hrnce a nerd - brýlemi, odvahu udělat si sukni z vlajky s goremetalovou skupinou, obléknout se jako postava ze 40 let starého filmu…
Spousta z nich vypadá na první pohled strašně, ale je v tom záměr, vtip, myšlenka. Vzpomínám si na kluka, který sbíral oblečení z 80. let a nic vyrobeného později by nikdy neoblíkl, na holku, která nosila k nabíraným šatům v zimě obří chňapkoidní palčáky, protože je sama šila a měla v nich kapsičku na žeton do MHD, na ty, kteří nosili zásadně věci z recycling centers nebo zděděné po rodičích a příbuzných, ke všemu měli citový vztah…asi čtvrtina vyfocených má vlastní „značku“ oblečení nebo šperků, kterou vyrábí a hrdě nosí…
Lookbook jsou krásní, mladí (většinou) a hubení lidé. Hel-looks jsou lidé všech tvarů, velikostí a věku, kteří nosí dost často skoro totéž, ale ne na těch dokonalých tělech. Jasně, mohli by se oblíkat tak, aby co nejvíc zakrývali svoje nedostatky a ukazovali se světu co nejdokonalejší, ale oni na to zjevně kašlou a používají svůj vzhled k úplně jiným účelům:)
Všimněte si, že nikomu neleze a nekouká, co nemá, že jsou čistí a upravení a i ten hnusosestřih je učesaný a nemastný:) Ti lidé nejsou zanedbaní, mají jenom svůj vkus a tu kolikrát nehoráznou odvahu…já je strašně obdivuju:)

Karoleenah
2322 příspěvků 29.08.11 09:57

http://www.hel-looks.com/…10730_04.jpg - ta patnáctiletá slečna je úchvatná, kéž bych v patnácti měla taky tolik odvahy a fantazie a nenosila jen džíny a triko z Kenvela :/

marmota-b
529 příspěvků 21.02.13 14:01
@MP evzen píše:
Co já jsem pochytila, tak většina fotek je z Helsinek

Všechny, myslím - podle toho se to tak jmenuje.

Většinou to není úplně můj styl, ale protože mám slabost pro finský minimalismus, občas tam uvidím něco, nad čím dost pomyslně slintám…

Caralina
916 příspěvků 21.02.13 14:57

Hmm, většina lidí je tam oblečena jako blázni. Takový to „navěsím na sebe co mi přijde pod ruku a tím budu zajímavá“…hmm, tohle mě nebere.

Shanon
80 příspěvků 21.02.13 20:52

http://www.hel-looks.com/20130112_03/ Tahle paní mi vykouzlila úsměv na tváři :) Chtěla bych takové potkávat i u nás.

Ziriath
44 příspěvků 01.03.13 02:10

Je to tam hrozně moc hipsterský. Ale líbí se mi zvláště ti, co mají na sobě něco připomínajícího finské tradiční oblečení. Jinak podle fotek se zdá, že ve Finsku jsou asi jen tři typy lidí- Blondýna, Laponec, a něco mezi tím.

marmota-b
529 příspěvků 01.03.13 07:53

@Ziriath Fini jsou vážně snad všichni světlí. (I Laponci.) Rozhodně v průměru mnohem světlejší než my. Ale jsou tam na těch stránkách sem tam i cizinci - nevím, jestli jsou to turisti, nebo cizinci žijící ve Finsku, to se moc nepozná.

Příspěvek upraven 02.03.13 v 22:51

Sibyla
2639 příspěvků 01.03.13 08:22
@Ziriath píše:
Je to tam hrozně moc hipsterský. Ale líbí se mi zvláště ti, co mají na sobě něco připomínajícího finské tradiční oblečení. Jinak podle fotek se zdá, že ve Finsku jsou asi jen tři typy lidí- Blondýna, Laponec, a něco mezi tím.

Legrační je, že můj známý z Jižních Čech, který tam trvale žije je taky velmi světlý, nordický typ, takže zapadne. Jinak jsem mu před časem poslala odkaz, jestli tam chodí lidi tak oblékaní, a on odpověděl, abych se nenechala vysmát: leda prý někde v uměleckých centrech. Finové jsou prý praktičtí lidé a kde on žije, se vyznačují hlavně důkladnými botami a bundami.

Tebah
4255 příspěvků 01.03.13 16:32

Já se pořád nemůžu rozhodnout, jestli se mi to líbí, nebo nelíbí. Asi ani jedno, spíš mě fascinuje, že tolik lodí v relativně malém městě, jako jsou Helsinky, má tak výrazný a osobitý styl - o tom si můžeme v Praze nechat zdát. Chtěla bych takhle oblečené lidi potkávat.

HertaDeOran
866 příspěvků 01.03.13 18:46
nelíbí

Mě se tam taky nelíbí skoro nic. Originalitu nepopírám a odvahu také ne, ale téměř všechny modely mi přijdou splácané, přeplácané, hastrošské, nelichotící postavě, prostě taková puberťácká hra. Zajímavé by mohlo být porovnání s ruskými krasavicemi ( viz. diskuse o Ruskách), které mají úplně opačný přístup - chtějí se líbit.

HertaDeOran
866 příspěvků 01.03.13 18:49

Abych nekřivdila, tahle divoženka se mi líbí

http://www.hel-looks.com/20130111_01/

kiwi  02.03.13 21:13

Mně se to líbí moc. Obecně mám velmi ráda skandinávskej styl, t. j. sladěnou jednoduchost s důrazem na kvalitu… a tohle je jeho veselý oživení.
Mnohem radši bych tady potkávala podobný lidi, než ty davy provinčních úřednic

shirla
878 příspěvků 02.03.13 22:34

Jedno strašidlo větší než druhé. Všeho moc:-/

Audrey.Piper
412 příspěvků 10.03.13 19:51

Tohle se mi docela líbí:

PythonRegius
286 příspěvků 10.03.13 20:32

Já jsem z těch fotek nadšená, ti finoušci musí být super, oproti těmto fotkám mi češi připadají ještě víc jako zaprdění suchaři. Jasně, semtam jim něco zrovna moc střihově nelichotí a občas to nemá daleko k vyhastrošenosti, ale má to takového hrozně sympatického hravého ducha, vtip. Prostě se s tím nemažou a nebojí se projevit svou osobnost i když budou třeba „out“. Podobné lidi bych moc ráda potkávala i na našich ulicích :-)

Tak. Teď tohle odešlu a jdu znova prohlížet :-)

valery
1579 příspěvků 10.03.13 20:36

To je tedy nářez! Až na pár světlých výjimek poměrně šílená, taková zimní, sofistikovanější varianta People of Walmart :-D

zalia
91 příspěvků 17.05.13 21:44

Za mě nejlepší módní web. Opravdová inspirace. Když se rozjela galerie na MP, doufala jsem, že se objeví něco podobného - neklasické kombinace všeho možného. A nic…

Je docela vtipné, že ti lidé působí šíleně a nepatřičně, pekelně :D

ajatar
557 příspěvků 18.05.13 21:23

.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit