XXL móda

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikita.miki
1931 příspěvků 04.07.12 10:45
XXL móda

Zajímal by váš názor. teď odtrhnu zcela svoje pocity a chci jasná, upřímná fakta. jak se díváte na ženy, dívky, holky, prostě všechny věkové kategorie s výraznou nadváhou? opravdu nemluvím o velikosti 40-42, to je z mého pohledu povětšinou normální ženská. ptám se na velikost 46 a více. pokud takovou ženu potkáte upravenou, sladěnou, ovšem bez pytloidního oblečení, například sukně okolo kolen, nějaký výrazný prvek, pořádné štekle… na hubené víte, že by se vám to líbilo. co vám probehne hlavou? a to zcela upřímně! přikládám foto jedné XXL blogerky pro dokreslení popisu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reakce:

LadyPapajka  04.07.12 10:48

To co mi prolítne hlavou je naprosto hnusné. Ani hezké oblečení nezachrání to, že je někdo prostě tlustý. Zrovna tahle slečna ma nohy jak sloupy a me se to nelíbí kdyby s eoblíkla sebevíc. Kdyby měla o deset/patnáct kilo mín, myslim, že už bych s tím neměla problém.

razorblade  04.07.12 11:33

Ja blog tehle slecny sleduju rada a vetsina jejich kombinaci se mi libi. hodnotim, ze se dobre obleka, protoze neni nic horsiho, nez kdyz je nekdo obezni a obleka se do habitu, ktere maji tu tloustku zakryt, ale efekt je spis opacny. at se clovek oblekne blbe nebo dobre, porad bude tlusty (vlastni zkusenost:), tak proc tu tloustku aspon nejak hezky nezabalit, kdyz uz s tim nechce/nemuze nic delat. nicmene souhlasim s papajkou, ze nohy ma opravdu priserne, coz by mohlo svedcit o nejake nemoci…

Jetthro
1129 příspěvků 04.07.12 11:35

Reknu si je ze je super ze se pri svy nadvaze snazi vypadat dobre a upravene a v duchu ji to obleceni pochvalim, pokud se mi libi. Jako dalsi si ale pomyslim ze je dost nechutny ze se nekdo dokazal prozrat k takovy vaze. Slecna na fotce ma aspon soumernou postavu, ale to mi u obeznich lidi prijde spis jako rarita. Previsla bricha, nohy, plandava kuze, to je castejsi. Zdravotne nebo geneticky zapricinenou takovou tloustku ma fakt malokdo, takze nejaky kecy o stitny zlaze me nezajimaji, ac urcite je male procento tech, kteri za svou tloustku nemuzou. Kazdopadne kdyz vidim zenskou co vazi 150 kilo tak si rozhodne pomyslim neco o nechutne vyzranym praseti. Zhubnout muze kazdej, doporucuju treba Extreme Makeover: Weightloss edition. A ted, kdyz dovolite, jdu si pro stit proti tem sutrum co na me za tohle urcite poletej ;)

Ichy
67 příspěvků 04.07.12 11:42
:)

Mně se to líbí. Pokud je ženská, byť s nadváhou, hezky upravená a sladěná, má vyvážené proporce, proč by si nemohla vzít sukni a vysoké podpatky? Naopak se mi nelíbí, pokud má silnější žena na sobě vytahané pytloidní oblečení, které buď odhaluje víc, než potřebuji a chci vidět, a nebo je naopak XL tělo nasoukané do Mka oblečení. Sama nosím velikost 44, pravda, jsem také dost vysoká, ale v žádném případě neodsuzuji nikoho s kily navíc, nikdy nevíme, co za tím je…

mikita.miki
1931 příspěvků 04.07.12 11:50

Určitě si teď nepůjdu pro dlažební kostku, ale prosím, diskuze není o tom, kdo může a nemůže zhubnout, jak a proč to do pihele ještě neudělal, ale pouze o dojmu, ne ponaučení

runningfox  04.07.12 11:58
moc hmoty

Jak už jsem psala vedle, pro mne osobně je na prvním místě hmota a tady je jí fakt moc. K oblečení bych se vůbec nedostala.

mikita.miki
1931 příspěvků 04.07.12 12:01

Aspoň vím, že to mám vzdát rovnou, pytli zdar :-D

GreatSusan  04.07.12 12:03

Kdyz je hezky oblecena, tak si reknu, ze ji to slusi. Samozrejme si vsimnu, ze je silnejsi postavy, ale to je asi tak vsechno. Stejne jako si vsimnu, ze druhy je hubeny, vysoky, cernovlasy nebo ma bryle, proste to je urcita vizualni informace, kterou vnimam. Zas az tak moc o cizich lidech nepremyslim, kdyz je nekdo tlusty, tak je holt tlusty, moje starost to neni.

runningfox  04.07.12 12:04

@mikita.miki
Prosím vás, já nejsem nositelkou názoru Všehomíra. Noste si co chcete, jen jsem popravdě odpověděla nač jste se ptala a osobně odmítám být odpovědná za váš outfit.
Divím se, že takové věci nechápete.

mikita.miki
1931 příspěvků 04.07.12 12:09

Runn - ono to bylo tak nějak povzdech všeobecně a věřte mi, že vás za kazatele pravdy jediné fááákt nepovažuju :-D proto asi onen emotikon, šikovná to pomůcka v dobách pouhého instantního psaného projevu.
ale ano, šlo mi vlastně o to, zda je vnímána pouze hmota, nebo i její obal a myslím, že asi pouze hmota, což nevyznívá pro mě příliš lichotivě a trochu mě to strhává do přemýšlení, že prostě příště vytáhnu to pytloidní triko a džíny…

Coraline
1980 příspěvků 04.07.12 12:12

Většinou si při takovém pohledu řeknu, že je to škoda, když se umí holka pěkně obléct, ale stejně to na ní vypadá hůř, než kdyby byla štíhlá. A taky si pomyslím něco o,,nahoře huj, dole fuj" - něco v tom smyslu, že energii na čančání a ladění stylu má (tudíž se chce evidentně líbit) a nevyužije ji na to, aby měla hezké a zdravé i to tělo (to samé si ale pomyslím i o zničených vlasech, zanedbané pleti atd.). To jsou ale jen primární myšlenky, samozřejmě nemůžu vědět, co pro sebe kdo dělá a jestli už zrovna není v úspěšném procesu hubnutí. Každopádně ale ať už je někdo obézní, nebo hubený, vždycky je lepší být dobře oblečený.

runningfox  04.07.12 12:19

Na vašem místě bych šaty neřešila, ale spíš to, že můžete mít velmi brzy těžké zdravotní potíže. Pokud je už nemáte.
Bez nadsázky vám jde o život, což je asi nejdůležitější.

Mylady2
12409 příspěvků 04.07.12 12:21

Hmmm myslím na její zdraví:-)
A ne, nelíbí se mi to vubec

gulietta  04.07.12 12:22

@mikita.miki za mňa radšej to pekné oblečenie ako pytloidné tričko. Ja som na Slovensku asi pred mesiacom videla takmer 150kg ženu v kostýme na mieru. S doladenými šperkami a peknou taškou. Bolo to v reštaurácii čo je vonku. Prešla okolo nás. A celá partia čo sme sedeli pri stole svorne skonštatovala,že je krásne oblečená aj napriek tomu že je tučná a že jej to sekne. A áno bavili sme sa aj o jej váhe,ale zhodli sme sa na tom,že keď už je telo neforemné,tak nech aspoň bude v peknom obale.:-)

mikita.miki
1931 příspěvků 04.07.12 12:24

Runn: jsou průpovídky, které byste si měla nechat od cesty

mikita.miki
1931 příspěvků 04.07.12 12:27

Gulieta: tak 150 kg opravdu ale opravdu nemám, mám vcelku souměrnou postavu, ale teda štíhlá opravdu nejsem. a svým způsobem tohle téma byl i takový průzkum, jestli někdo s nadváhou pravidelněji vůbec chodí na MP… očivodně pokud vůbec, tak o tom raději pomlčí… uvažovala sem, že bych i přispěla fotkou do tématu co sem dnes měla na sobě, ale ne, nebudu dráždit estetický cit zdejších přispěvovatelek přílišnou hmotou

Coraline
1980 příspěvků 04.07.12 12:31

@mikita.miki Nenechte se runningfox vyvést z míry, ona má takové dost radikální názory, jestli jste četla téma o hubnutí, tak jste si již mohla všimnout :).

mikita.miki
1931 příspěvků 04.07.12 12:33

Coraline, nečetla, tohle je moje sebemrskačská preiéra a mám pocit že rovnou i derniéra :-D

runningfox  04.07.12 12:34

A je to tu zase: já chci názor, ale vlastně nechci.
Co vlastně chcete?
Tak napište příště, že chcete, abychom vám podkuřovali/y, jistě se zde najde dost těch, kteří to rádi udělají.
Já nerozumím těmhle hrám, fakt ne.

Bowle  04.07.12 12:34

Já nevím, nikoho s výraznou nadváhou jsem ještě nepotkala :D ale styl té blogerky se mi líbí, nijak by mě to nepohoršovalo.

LadyPapajka  04.07.12 12:34

Ještě dodám, že rozhodne lepší, když už je někdo tlustej, že se alespoň pěkně obleče a ne do nějakýho pytle. Nemám nic proti silným lidem, ale slecna na fotce mi přijde už trochu na hranici extrému. Mám takovej subjektivní a dost možná špatnej pocit, že ona přece musí zhubnout i procházkou po lese, ne?

gulietta  04.07.12 12:35

@mikita.miki tak v tom prípade sa obliekajte krásne. My sme riešili váhu až u tej 150kg. Vyzerala ako Halina Pawlovská. Tie do 100kg sme asi ani neregistrovali,tak voľajko nám splynuli s davom.:-)

Bugatti
4051 příspěvků 04.07.12 12:36

Tak předně bych zmínila, že velikost 46+ nemusí nutně znamenat tlustou ženu. Při výšce 155 cm určitě ano, při výšce 175 cm nikoliv. Taky je hodně důležité, jak je ta tloušťka rozložená. Každopádně dobře oblečená silná žena v šatech na míru (neb konfekce jí NIKDY nemůže dobře padnout a konfekční oblečení na ni nutně musí být pytloidní)vypadá mnohem lépe než žena oblečená v pytloidních hadrech z tržnice (a jinde ve své velikosti těžko něco koupi… o tom už jsme se tu bavili). Vím, je zapotřebí s tím něco dělat… ale neodsuzuji ty, kdo tlustí jsou… jednak nevíme, co za tím je, jednak vím moc dobře, že někdy je velmi těžké až nemožné zhubnout. Zajímavé je, že v jiném vlákně zde si ženy stěžují, že nemohou ztloustnout, ať dělají co dělají… a pár takových i osobně znám. Stravují se normálně, k tomu si klidně dají kousek čokoládového dortu a občas klidně i vepřoknedlo, přesto jsou hubené. Nikdo je neodsuzuje, ani je nikdo nelituje. Na druhé straně zde odsuzujeme lidi, kteří jsou tlustí. Jedná se o jejich zdraví a nám do toho nic není, pokud se nejedná o členy vlastní rodiny. Námitky, že zdravotní péče o takové lidi je výrazně dražší vynechte. NEméně drahá péče je o silné kuřáky, o ty, kdo havarují a nejsou připoutáni, o lidi, kteří se zraní při adrenalinových sportech, o děti kuřaček a konečně i děti, jejichž pořízení matky tak dlouho odkládaly, až nakonec musely na asistovanou reprodukci (nekopejte do mne prosím, omlouvám se těm, kde to skutečně jinak nejde).

Coraline
1980 příspěvků 04.07.12 12:39

@mikita.miki Tak to zase tak neprožívejte, jedna runningfox diskuzi nedělá :). Na druhou stranu, jestli jste čekala, že vám tu všichni napíšou, že když se žena hezky oblékne, tak je jedno, zda je obézní či štíhlá, tak toho se bohužel asi nedočkáte, někdy je dobré podívat se problému do očí (a neberte to tak, že chci taky rozumbradovat, sama přirozenou štíhlost v genech nemám a řeším toto téma celý život).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit