XXL oděvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elizabeth.beth
4 příspěvky 08.04.15 22:22
XXL oděvy

Přeji hezký večer všem, ráda bych se s Vámi podělila o svůj nápad šít oděvy pro dámy, řekněmě, vetších rozměrů :-)I přesto, že vím, že na podrobnostech záleží, nechci prozradit své tajné nápady, ale zároveň bych byla ráda za každý Váš komentář. Své zboží chci založit především na kvalitě, individuálnímu přístupu a prodeji v setech, tedy outfit včetně bot a doplňMyslím, že tato móda se velice podceňuje a já se již nechci koukat na dámy zahalené v neforemných tunikách jen proto, že na trhu není ta správná nabídka.
velice Vám děkuji za každý postřeh!! Pavlína

Reakce:

lela75
478 příspěvků 08.04.15 22:35

@Elizabeth.beth To je vyborny napad! Drzim Vam palce! Chce to dobry strih a material, dobre napady a hezke barvy. Inspirujte se u Haliny PAvlovske :-)

Gorilka
657 příspěvků 09.04.15 07:45

A na kolik takový ušití přijde?
XXL boty? Hmm, a to budeš levnější než ostatní?

Elizabeth.beth
4 příspěvky 09.04.15 15:42

Lela75
Moc dekuji. Presne tak! Nechci se ted nikoho dotknout, ale ty eshopy a kamenne obchody, které jsem prosla…nerikam, ze každý model byl spatny, ale proc se ma zena veku 30 let oblekat na 60???A pak, nejsem zastáncem toho se halit do cerne barvy, takze at zije halina! :-)

Příspěvek upraven 09.04.15 v 15:47

Elizabeth.beth
4 příspěvky 09.04.15 15:46

GORILKA
kalkulace výrobku jsem zatím ve fazi pocitani :-)

sexycoyote  14.08.15 07:08
XXL oblečení

smazáno - spam

Oblázek
169 příspěvků 14.08.15 10:59

Ne prosím. U Pawlowské se tedy prosím neinspirujte.

Tajtrliková
188 příspěvků 14.08.15 11:08
smazána citace - spam

Krucityrkn, krajcelement! Pokud mám velikost 44, tak rozhodně nebudu chtít slyšet, že jsem xxl. Kupujícím tím říkáte: Jste sice celkem štíhlé, ale my vám vyrobíme mindrák, že máte xxl. Pokud Vám ten obchod patří, tak jste spíše sexíííí a jiné zvíře než kojot.

Campanelle
1782 příspěvků 14.08.15 12:57

@sexycoyote Maximální velikost 44? A kde je to XXL? :((

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit