XXXL hadry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

de.Croixmare
105 příspěvků 18.06.12 21:56
XXXL hadry

Šalom.
Je mi jasné, že za tohle schytám dost rudých ramínek, ale co si myslíte o tom, že většinou v kamenných obchodech stojí věc velikosti 36 stejně jako oblečení velikosti 46? Spotřeba materiálu je (to by blbej neřek’) větší, tudíž by se mělo platit víc. Nemluvě o tom, že je to demotivující.
Nemyslím si, že je to utlačování. Můj názor je takový, že je to fér.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reakce:

Cuckyna  18.06.12 22:06

Demotivující jakože to nemotivuje prostorově výraznější ženy hubnout? Aby méně utratily za oblečení? A přemýšlela jste o tom, že to naopak může prohlubovat depresi z váhy a tloušťky? a kde je pro vás hranice na které se bude cena zvyšovat? Tedy žena co si kupuje velikost 38 zaplatí 399 a žena co kupuje velikost 40 už 450? A nekupovaly by pak ženy oblečení menší aby ušetřily? Tím pádem by bylo více madel lásky přeříznutých vejpůl?
Navíc cena oblečení není tvořena pouze cenou materiálu ale také marží. A toho materiálu zas o tolik víc spotřebovaného ne­ní.

GreatSusan  18.06.12 22:09

A co maji delat ty vysoke, ktere potrebuji trochu vetsi veci, protoze jsou proste velke? dostanou nekde slevu, protoze nejsou tluste, ale jen vysoke?

Cuckyna  18.06.12 22:10

A co prsaté, které jsou štíhlé jinde, jen mají větší prsa, třeba pak na základě dražšího oblečení dostanou slevu na operaci zmenšení prsou.

guinejskeprase  18.06.12 22:13

Myslím si, že cena materiálu použitého navíc je zcela zanedbatelná. Vlastně obecně je výrobní ceny většiny zboží oproti té prodejní velmi nízká. Jinak mi to připadá jako hloupost - viz pisatelky nade mnou

de.Croixmare
105 příspěvků 18.06.12 22:13

@GreatSusan Měřím 177 cm, kupuji si velikost 36/38. :)

de.Croixmare
105 příspěvků 18.06.12 22:18

@Cuckyna Pak si musí koupit odpovídající střih. Neboli střih, který bude pro velká prsa a třeba úzký pas, toto by bylo zachováno od velikosti 36 až do třeba 52.

Cuckyna  18.06.12 22:21

De. Croixmare: a co ženy co mají dlouhé nohy a potřebují prodlouženou délku kalhot?

seznam.mih  18.06.12 22:23

Jsou nějaké katalogy, kde mají a větší velikosti i větší cenu. Není to o moc, ale je to tam. Nebo byli? Už nevím. Vím, že sem to zahlédla. A jako nechtěla bych, aby se za větší velikost připlácelo. By pak bylo víc demotivující oblíkat se hezky.

Cuckyna  18.06.12 22:23

@de.Croixmare Ha… Ha… Ha… řekněte mi, který z řetězců takové věci prodává. Jsou prostě velikosti kde je zachován poměr mezi obvodem prsou, pasu a boků. I takový asos který má speciálně věci pro malé ženy, nemá nic takového speciálního pro ženy s většímy prsy.

uu  18.06.12 22:29

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:00

de.Croixmare
105 příspěvků 18.06.12 22:29

@Cuckyna To ale není argument proti upravování cen podle velikosti. Řešením by byla větší diverzita střihů.

Prodloužená délka kalhot: nohy mám docela dlouhé, nikdy jsem to ale nepotřebovala, každopádně za to bych klidně připlatila. Jsou i tlustí, co za to nemohou. Tak co. ;)

@seznam.mih Někomu s velikostí 56 už oblečení nepomůže, aby vypadal hezky.

seznam.mih  18.06.12 22:33

@de.Croixmare Však taky nikdy jeden a ten danej kousek oblečení neprodávají od velikosti 34 až do tej 56. A jako když dostanu takovýho macka do ruky v práci - většinou džíny, kalhoty, nebo tepláky. Někdy i velikost 58, to se mi to pomalu ani nevleze na stůl, abych to mohla složit a do jedné nohavice bych se i vešla :)).

GreatSusan  18.06.12 22:34

@de.Croixmare
ja jsem o 10 cisel vetsi nez Vy a mam stejnou velikost, protoze ale nekoukam jen do zrcadla, ale i kolem sebe, tak vidim, ze existuji i vysoke zeny s velikosti 44, ktere presto nejsou tluste.

de.Croixmare
105 příspěvků 18.06.12 22:35

@seznam.mih To jen takové ad absurdum… :)

A co byste řekli na to, kdyby se nevyráběly např. šortky a minisukně od velikosti třeba 42? Fašismus? :)

de.Croixmare
105 příspěvků 18.06.12 22:37

@GreatSusan A proč by si neměly extra vysoké ženy připlatit? V něčem bych taky platila víc. Tohle není nějaké masírování mého ega.

seznam.mih  18.06.12 22:38

Hej aspoň od 46 :D 44 mívám já a nepřipadám si zas natolik vyžraná, že bych nemohla nosit minisukni :D Pokud je minisukně myšlena sukně nad kolena a né sukně, která končí centimentr pod rozkrokem :) a šortky záleží jaký jestli ty hot pants tak ty bych si na sebe nevzala vůbec :)))

GreatSusan  18.06.12 22:39

Uprimne receno, myslim, ze Vase dotazy jsou dost hloupe a ze spis jen ze zabavy provokujete, nez ze byste to myslela vazne.

uu  18.06.12 22:39

Xxx

Příspěvek upraven 03.11.12 v 14:18

Cuckyna  18.06.12 22:41

Já si dokonce myslím že ani nemáte názor, ale zkoušíte zdejší diskutéry. A proč by měly lidi platit za velikost oblečení? Já to nějak nechápu. Když to obrátíte a vezmete si muže - znamená to že muži-tintítka si zaplatí míň, kdežto muži například co posilují a mají široká ramena budou platit víc?

GreatSusan  18.06.12 22:42

@uu no, ted uz aby to pochopili (ze existuji vysoke zenske) i vyrobci kalhot, cehokoliv s rukavama, sedadel do letadla a dalsich zivotne dulezitych veci :-)

de.Croixmare
105 příspěvků 18.06.12 22:43

@GreatSusan Tak sem tam něco zlehčím. Ale mně šlo o ten materiál navíc a je jedno, jestli se použije na šířku, nebo na výšku. Vlastně je to takové oddechové téma, žíly mi to netrhá. Akorát tu řeším princip.

GreatSusan  18.06.12 22:46

@de.Croixmare
no tak asi nejlip, kdyz napisete vyrobcum obleceni a navrhnete jim to.

Co treba tehotne? Co lidi s jednou nohou? Co lidi s jednou rukou? Co nudici se pubertaci?

Dahllie
2222 příspěvků 18.06.12 22:46
@Cuckyna píše:
@de.Croixmare Ha… Ha… Ha… řekněte mi, který z řetězců takové věci prodává. Jsou prostě velikosti kde je zachován poměr mezi obvodem prsou, pasu a boků. I takový asos který má speciálně věci pro malé ženy, nemá nic takového speciálního pro ženy s většímy prsy.

To, že vy něco nevíte a nemá to Asos, neznamená, že to neexistuje. Konfekce zaměřená cíleně na ženy s velkými prsy je třeba značka Pepperberry, která rozlišuje tři základní velikosti curvy - really curvy - super curvy. V Čechách samozřejmě neprodávané. Vím to hlavně díky tomu, že rozdíl mezi pasem a prsy mám čtyři konfekční velikosti a třeba klasickou košili v Čechách neseženu, buď plandá, nebo ji nedopnu.

Dahllie
2222 příspěvků 18.06.12 22:49
@GreatSusan píše:
@uu no, ted uz aby to pochopili (ze existuji vysoke zenske) i vyrobci kalhot, cehokoliv s rukavama, sedadel do letadla a dalsich zivotne dulezitych veci :-)

A tak ono jich to dost pochopilo, jen nejsou v Čechách. Ale třeba v UK je běžné i v hadrárně typu Primark, že mají kalhoty tří délek.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit