XXXL ? Nemůžu sehnat

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jn19
6 příspěvků 18.07.15 21:45
XXXL ? Nemůžu sehnat

Ahoj všichni bohužel mám problém nemůžu najít e-shop ani kamen obchod s kalhoty xxxl. Do teď jsem to řešil tak že jsem kupoval u vietnamců. Byl by někdo tak hodný a poradil by mi nějaké obchody nebo e-shopy? :) Děkuji všem co poradí! :) Ahoj a hezký léto :)

Reakce:

Karin
3401 příspěvků 20.07.15 14:44

A číselně je to co za velikost? Já si tedy nejsem jistá, jestli (případně jak) se liší dámské a pánské číslování kalhot, ale velikosti na tělnaté dámy mají třeba takové ty zásilkové shopy jako Halens, OTTO shop apod. (ty vedou i pánské oblečení, zkuste kouknout na jejich weby a na tabulky velikostí; je tu ještě Bonprix, ale ti jsou s kvalitou dost na štíru a hlavně na udanou velikost se u nich nedá spoléhat; na sportovní kalhoty je např. Litex, který je má do obvodu pasu 102-105), případně Tesco, C&A nebo Marks & Spencer apod. - tady všude se dají sehnat i větší velikosti, ale samozřejmě jen do určité míry. A mají většinou evropské nebo anglické (M&S) číslování, takže to chce se oměřit (v případě e-shopů) anebo zkoušet. A podívala bych se třeba i na vysmívaný mimibazar, i tam vídám kvalitní věci v nadměrných velikostech. Ale opět musíte znát svoje míry (obvod pasu, vnitřní délku nohavice).
Ale to všechno, co jsem uvedla, jsou spíš low-end značky. Pokud byste chtěl vyšší kvalitu, tak v tom se v pánské módě bohužel neorientuju. Snad se objeví někdo znalejší :-)

Eden_Prime
3472 příspěvků 20.07.15 15:22

http://www.adamis.cz

Zde nakupuje kamarad, vazi nad 170 kg. Byla jsem s nim jednou v tomto obchode v OC Chodov, meli toho docela hodne, kalhoty k obleku, plataky, dziny.

lucindaSK
885 příspěvků 20.07.15 15:24

V Afi v Pardubicích majú „nadrozmerný“ výklad v tomto obchode: http://www.uncs.eu/c/kalhoty/49

jn19
6 příspěvků 20.07.15 16:31

Všem moc děkuju :)))

jn19
6 příspěvků 20.07.15 16:48

A jestli chápu správně to číslování tak mám velikost 45. :)
Co mi neleze do hlavy je to že kratasy vel. xxl mi jsou akorát ale kalhoty vel xxl ne :D :(

lucindaSK
885 příspěvků 21.07.15 07:54
@jn19 píše:Co mi neleze do hlavy je to že kratasy vel. xxl mi jsou akorát ale kalhoty vel xxl ne :D :(

Ak je to jeden výrobca - niečo tam viazne ;) A ak nie, tak si z toho nič nerobte - ja obliekam od 38 po 46 :)

Eden_Prime
3472 příspěvků 21.07.15 07:59
@lucindaSK píše:
V Afi v Pardubicích majú „nadrozmerný“ výklad v tomto obchode: http://www.uncs.eu/c/kalhoty/49

V Praze ma Uncle Sam akorat teplaky a jine veci na hriste, na ulici se v tom moc vyjit neda. Chodim tam casto, kupuju si tam veci na behani. V Pardubicich ma Uncle Sam i jine obleceni nez mikiny a teplaky?
Mam k tehle znacce ambivalentni vztah, vetsina jejich sortimentu je strasna, monstrozni vystrihy, vsude flitry nebo dementni obrazky. Ale vzdycky je to fantasticky usite, takze pokud maji neco s peknym designem, koupim si to.

arjev
51 příspěvků 21.07.15 08:02

Což takhle zadat do vyhledávače „nadměrky“ a nebo „nadměrné velikosti“. Kalhoty XXXL - co to je. U kalhot je potřeba vědět obvod pasu, délku. Na „x-ka“ se snad kupují jen tepláky.

Eden_Prime
3472 příspěvků 21.07.15 08:03

@lucindaSK konkretne tuhle mikinu mam od nich na behani, ta je fajn (pardon za toho modela :-D ) Ale opravdu neprodavaji civil, pouze teplaky

lucindaSK
885 příspěvků 21.07.15 08:08

@Eden_Prime neviem, nebola som tam. len vo výklade majú pánsku nadmernú figurínu, ktorá je tak nezvyčajná, že som si obchod zapamatala. Na stránke majú len rifle, tak neviem, či to je pre jn použiteľné.

Eden_Prime
3472 příspěvků 21.07.15 08:13

@lucindaSK nadmerne dziny sice maji, ale jsou na gumu, roztrhane, sisovane, pokreslene, jak pro 12 let stare dite. Vypadaji jak z New Yorker, ale jsou asi 5-10× drazsi.
Chtela jsem rict, ze tato znacka je vhodna, pokud tlusty nebo velmi stihly clovek potrebuje sportovni obleceni. Ale normalni kalhoty tam koupit nelze, pisu to proto, aby tam pan nesel zbytecne.

lucindaSK
885 příspěvků 21.07.15 08:15

@Eden_Prime a ja som už ticho. @jn19, prepáčte.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit