Yves Tanguy - Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP lucille
12 příspěvků 21.01.12 22:07

Chtěla bych se zeptat Brňaček, případně Brna znalých, kde je možno najít obchod Yves Tanguy. Ada na něj odkazovala v některém z článků. Google našel jednu prodejnu na ulici Křenová. Nejsou obchody ještě někde? Nebo víte o jiných prodejnách, které nabízejí jejich sortiment? A jaké máte zkušenosti s touto značkou? Sháním jarní kabátek, zkoušela jsem jeden z Orsaye, ale táhl mě v průramcích. Děkuji předem za rady.

Reakce:

iron board
72 příspěvků 22.01.12 08:00

Obchod neznám, spíš tu značku budou mít ve více obchodech s oděvy k mání. Já si kupovala kdysi sako téhle značky v obchodě na Solniční, když půjdete z České, tak po pravé straně cca v první půlce ulice. Na té straně žádné jiné oděvy nejsou. Skoro naproti je Gábina Páralová. Se sakem jsem byla spokojená.

iron board
72 příspěvků 22.01.12 08:29

Ještě, nevím teda, jak se pohybují cenově dnes, já to sako kupovala před 5 lety asi a stálo 4 tisíce. Dneska bych se na to vybodla a nechala si ho ušít u Páralové naproti na míru, do 4 tisíc bych se určitě vlezla a sedělo by mi všude.

Olivera
180 příspěvků 26.01.12 23:05

ceny jarního kabátku bych se až tak nebála.. právě jsem si koupila krásný zimní flaušový kabát Yves Tanguy -ke kolenům, 70% vlna, 10 kašmír.. cena 3300, ve slevě. Původně stál cca 4500.
Jinak třeba v Ostravě prodávají tuto značku v OP Prostějov (shopping park). a nebo zkusit zavolat přímo do http://www.yvestanguy-fashion.com/ - škoda, že na stránkách neuvádí seznam prodejců.

Dnsk1
2 příspěvky 07.05.14 14:27

Ahoj holky,

kdybyste měla některá zájem, mám pár jarních, možná i podzimních kabátku od Yves Tanguy (úplně nové). Když tak se mi ozvěte do zpráv, ráda pošlu fotky a info. :-)

skylor
159 příspěvků 07.05.14 15:19

Tuto značku prodává i OP Prostějov na Jánské. Jak velká je ale šíře sortimentu, který od nich berou, to netuším.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit