Yves Tanguy - Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP lucille
12 příspěvků 21.01.12 22:07

Chtěla bych se zeptat Brňaček, případně Brna znalých, kde je možno najít obchod Yves Tanguy. Ada na něj odkazovala v některém z článků. Google našel jednu prodejnu na ulici Křenová. Nejsou obchody ještě někde? Nebo víte o jiných prodejnách, které nabízejí jejich sortiment? A jaké máte zkušenosti s touto značkou? Sháním jarní kabátek, zkoušela jsem jeden z Orsaye, ale táhl mě v průramcích. Děkuji předem za rady.

Reklama

Reklama

Reakce:

iron board
72 příspěvků 22.01.12 08:00

Obchod neznám, spíš tu značku budou mít ve více obchodech s oděvy k mání. Já si kupovala kdysi sako téhle značky v obchodě na Solniční, když půjdete z České, tak po pravé straně cca v první půlce ulice. Na té straně žádné jiné oděvy nejsou. Skoro naproti je Gábina Páralová. Se sakem jsem byla spokojená.

iron board
72 příspěvků 22.01.12 08:29

Ještě, nevím teda, jak se pohybují cenově dnes, já to sako kupovala před 5 lety asi a stálo 4 tisíce. Dneska bych se na to vybodla a nechala si ho ušít u Páralové naproti na míru, do 4 tisíc bych se určitě vlezla a sedělo by mi všude.

Olivera
183 příspěvků 26.01.12 23:05

ceny jarního kabátku bych se až tak nebála.. právě jsem si koupila krásný zimní flaušový kabát Yves Tanguy -ke kolenům, 70% vlna, 10 kašmír.. cena 3300, ve slevě. Původně stál cca 4500.
Jinak třeba v Ostravě prodávají tuto značku v OP Prostějov (shopping park). a nebo zkusit zavolat přímo do http://www.yvestanguy-fashion.com/ - škoda, že na stránkách neuvádí seznam prodejců.

Dnsk1
2 příspěvky 07.05.14 14:27

Ahoj holky,

kdybyste měla některá zájem, mám pár jarních, možná i podzimních kabátku od Yves Tanguy (úplně nové). Když tak se mi ozvěte do zpráv, ráda pošlu fotky a info. :-)

skylor
164 příspěvků 07.05.14 15:19

Tuto značku prodává i OP Prostějov na Jánské. Jak velká je ale šíře sortimentu, který od nich berou, to netuším.

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama