Yves Tanguy - Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
MP lucille
12 příspěvků 21.01.12 22:07

Chtěla bych se zeptat Brňaček, případně Brna znalých, kde je možno najít obchod Yves Tanguy. Ada na něj odkazovala v některém z článků. Google našel jednu prodejnu na ulici Křenová. Nejsou obchody ještě někde? Nebo víte o jiných prodejnách, které nabízejí jejich sortiment? A jaké máte zkušenosti s touto značkou? Sháním jarní kabátek, zkoušela jsem jeden z Orsaye, ale táhl mě v průramcích. Děkuji předem za rady.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
iron board
72 příspěvků 22.01.12 08:00

Obchod neznám, spíš tu značku budou mít ve více obchodech s oděvy k mání. Já si kupovala kdysi sako téhle značky v obchodě na Solniční, když půjdete z České, tak po pravé straně cca v první půlce ulice. Na té straně žádné jiné oděvy nejsou. Skoro naproti je Gábina Páralová. Se sakem jsem byla spokojená.

 
iron board
72 příspěvků 22.01.12 08:29

Ještě, nevím teda, jak se pohybují cenově dnes, já to sako kupovala před 5 lety asi a stálo 4 tisíce. Dneska bych se na to vybodla a nechala si ho ušít u Páralové naproti na míru, do 4 tisíc bych se určitě vlezla a sedělo by mi všude.

 
Olivera
183 příspěvků 26.01.12 23:05

ceny jarního kabátku bych se až tak nebála.. právě jsem si koupila krásný zimní flaušový kabát Yves Tanguy -ke kolenům, 70% vlna, 10 kašmír.. cena 3300, ve slevě. Původně stál cca 4500.
Jinak třeba v Ostravě prodávají tuto značku v OP Prostějov (shopping park). a nebo zkusit zavolat přímo do http://www.yvestanguy-fashion.com/ - škoda, že na stránkách neuvádí seznam prodejců.

 
Dnsk1
2 příspěvky 07.05.14 14:27

Ahoj holky,

kdybyste měla některá zájem, mám pár jarních, možná i podzimních kabátku od Yves Tanguy (úplně nové). Když tak se mi ozvěte do zpráv, ráda pošlu fotky a info. :-)

 
skylor
164 příspěvků 07.05.14 15:19

Tuto značku prodává i OP Prostějov na Jánské. Jak velká je ale šíře sortimentu, který od nich berou, to netuším.


Reklama

 Váš příspěvek

Dechberoucí výstava Moc&Móda v Drážďanech

Výstava se koná v Rezidenčním zámku v Drážďanech a zařadila se mezi... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Zara žere těla

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Dala jsem na nějaký čas kritice dovolenou, ovšem poslední návštěva... Celý článek


Reklama