z jake latky jsou tyhle saty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

licor007
4 příspěvky 09.03.12 22:08

vim, ze tady uz bylo vlakno o Sherlockovi z tvorby BBC, kazdopadne Irene Adler ma uplne skvelou garderobu a zajimalo by mne, z jake latky si tak myslite, ze muzou byt tyhle saty http://www.youtube.com/watch?… a kolik by tak mohli stat… teda usiti.. jsou skvele

Reakce:

GabrielaCharlota
114 příspěvků 10.03.12 10:37
Přijde mi to jako viskóza, hustě posetá flitrama? Sama podobné mám.
Jinak ušití by nemělo být tak moc (co si troufám odhadnout), ale spíš jde o sehnání této látky.

licor007
4 příspěvky 10.03.12 13:04

napadlo mi ze bych se po latce podivala na netu, ale nevim no, kdyz ja si to radsi sama ohmatam :D a je to draha latka? ukazovala jsem to doma rodicum (s nadeji prispevku) a pry to bude urcite draha latka a bla bla.. ja to vubec nevim zhodnotit, sama jsem si davala sit saty jednou..

Sekhmet
1918 příspěvků 10.03.12 18:24

licor007: Takové látky prodávají ve specializovaných obchodech pro tanečníky (výborný je ten ve Vladislavově ulici v Praze). Cena se pohybuje dle kvality provedení látky od 1.500,– do 3.000,–Kč za metr (šíře nejčastěji 120 nebo 150 cm). Jde jednoznačně o černou látku pošitou černými flitry, pravděpodobně s tzv „holografickou“ úpravou ("holografické flitry jsou flitry na okrajích zalomené, což přispívá k lepšímu a výraznějšímu lesku - jsou bohužel oproti normálním flitrům až trojnásobně dražší)

Kalcu
164 příspěvků 10.03.12 18:56

Sekmet: Na flitry to moc nevypadá, látky s flitry máme na pražské prodejně v několika barvách a stojí 850,–Kč. Viděla bych to na látku pošitou trubičkovými korálky, čemuž napovídá i zakončení látky. Tyto látky se u nás objevují vyjímečně a vychází na 2 500,– - 3 000,– Kč za metr.

Sekhmet
1918 příspěvků 10.03.12 19:09

Kalcu: Vidíte, to mne nenapadlo. Byla jsem přesvědčená, že se jedná o flitry. Ale když Vy máte jiný názor, Vám věřím. Na rozdíl ode mne o látkách něco víte :)

licor007
4 příspěvky 10.03.12 19:12

no, to teda je celkem hodne :/ ale tak mozna bych se podivala po nejake obycejnejsi flitrove, dat (vic nez) 2 tisice za metr, na to teda nemam no … :/ sice by to asi nevypadalo tak skvele, ale to by slo, ne? moje mamka jednou mela site flitrove tricko, zustali ji zbytky latky a byla moc prijemna na dotek a pusobila jemne, ale kdyz jsem z tech zbytku chtela rucne usit hadrovou panenku, tak se s tim pracovalo celkem blbe (ale mozna to bude tim ze neumim sit), je mozne aby to bylo tak splyvave jak na tech satach? asi to bude vypadat dost levne, ze? :/

Kalcu
164 příspěvků 10.03.12 19:18

Sekhmet: Ten záběr je hodně špatný, ale flitry svítí a dělají i jiné efekty, každopádně to nebude levná záležitost, pokud si licor007 nechce hrát na Adu a pošívat to sama :-) Což, pokud by se koupilo dvě kila korálků, nemusí vyjít tak draho.

Kalcu
164 příspěvků 10.03.12 19:26

licor007: máme i látky kde jsou flitry jakoby součástí látky nebo nalepené (nejsou přes sebe,ale vedle sebe) s těmi se pracuje lépe. Jinak většina má strečový podklad.

Moir
1806 příspěvků 10.03.12 21:04

Já bych řekla, že to ty flitry budou. S bortou s trubičkových korálků. Ceny bohužel nevím.

licor007
4 příspěvky 13.03.12 22:37

no, kdybych si verila, ze to udelam dobre, tak bych si to klidne sama posila :D ale bojim se, ze by vysledek nebyl nic moc.. kazdopadne vsem diky :) nejak to rozmyslim a kdybych realne sla kupovat latku tak tady urcite zas napisu …:D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit