Záchrana semišových bot

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Josef Broskve
1 příspěvek 19.03.14 14:34
Záchrana semišových bot

Zdravím, rád bych se zeptal, jak a zda je možné odstranit skvrny od vlhka ze semišových bot. Boty jsou dva dny staré, ještě neimpregnované, pouze jsem si je rozšlapával po bytě a povedlo se mi je namočit. Nechal jsem je pár hodin vyschnout, ale stále jsou na nich skvrny, jak je vidět na fotce. Je možné s tím něco dělat? Tmavá místa jsou ještě lehce vlhká, není možné, že se to spraví po delším vysychání?

Reakce:

Allania
441 příspěvků 19.03.14 15:01

Zkusila bych se poptat po spreji na velurovou kůži a semiš. Mám z velurové kůže lodičky a měla jsem na nich zase světlé fleky od soli. Tuším, že v CCC jsem zakoupila sprej s nějakým černidlem či co a takovou kostku na zdrsnění té kůže a kupodivu se barva sjednotila. Jen je třeba to často opakovat.

queen_of_the_highway
4 příspěvky 19.03.14 16:15

Jako posledni moznost, pokud vsechno selze, se da pouzit barva na kuzi a semis. Zachranila jsem si takto jedny vybledle semisove boty. Barva je k dostani v drogeriich nebo na internetu. Kdyz vyberete tmave modrou, mohla by to byt zhruba o trosku tmavsi barva, nez je na tech ztmavlych mistech ted.

dost_bot
2070 příspěvků 19.03.14 20:01

Rozhodně vytřít případnou vlhkost hadrem (setřou se trochu ty hranice skvrny), potom nechat důkladně vyschnout, a potom přegumovat speciální gumou na semiš. A uvidíte, jeslti budete muset do barvy.
Nebo namočit celé…

007bohunka
658 příspěvků 19.03.14 22:15
@Josef Broskve píše:
Zdravím, rád bych se zeptal, jak a zda je možné odstranit skvrny od vlhka ze semišových bot. Boty jsou dva dny staré, ještě neimpregnované, pouze jsem si je rozšlapával po bytě a povedlo se mi je namočit. Nechal jsem je pár hodin vyschnout, ale stále jsou na nich skvrny, jak je vidět na fotce. Je možné s tím něco dělat? Tmavá místa jsou ještě lehce vlhká, není možné, že se to spraví po delším vysychání?

Tak to by mě tak zajímalo.

vtr
8 příspěvků 09.03.15 12:07

Určitě bych je nachal v první řadě pořádně uschnout. pak se uvidí.
Když nepomůže měkká huma na semiš, tak šampon na semiš určitě. Barevný renovátor až jako poslední, není důvod..

Váš příspěvek

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit