Zachranny balicek pre nevestu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

w0m4n
1 příspěvek 04.05.14 13:02
Zachranny balicek pre nevestu

Ahojte, chcela by som sa spytat ci poznate nieco ako zachranny balicek pre nevestu - nema sluzit ako dar na rozlucku so slobodou, prave naopak, obsahom maju byt napriklad nahradne silonky, vreckovky, sponky do vlasov - proste veci ktore by nevesta v pripade drobnych problemov mohla pouzit pocas svadobneho dna. Mate s tymto skusenosti? Ak ano, co by mal takyto balicek obsahovat. Dakujem za Vase rady.

Reakce:

stricc  04.05.14 15:09

@w0m4n Cigarety, placatku, zrcátko, dezodorant, tampón…
Já bych se teda radši nejdřív zeptala nevěsty (nemá například moc smysl dávat jí tam obyčejné silonky, pokud bude mít bílé punčochy, nebo zavírací špendlík obřích rozměrů, pokud má velmi jemné šaty, a tak dále). A taky jestli bude mít dost velkou kabelku, aby se jí to tam vešlo. Jinak obecně doporučuju podobné propriety, jako se nosí na ples, a vrazit to do opatrnování družičce, matce, či případně sama stát v pohotovosti a přispěchat, kdyby něco

alka11
168 příspěvků 04.05.14 19:18

My sme mali na svadbe „záchranný balíček“, do košíka na toaletu pre dámy sme dali drobnosti, ktoré mohol použiť každý, v prípade „nehody“. Vreckovky, šitie, lak na vlasy, pančucháče, lepiaca páska do výstrihu, leukoplasty, pätičky, vankúšiky gélové do topánok, fixku na čistenie škvŕn, sponky a pod. drobnosti. Bolo to milé, drobné nehody sa riešili pohodou a malo to úspech. „Pre pánov“ sme košíček nemali, ak bolo potrebné, tak dámy priniesli.

Bookworm
222 příspěvků 04.05.14 22:28

Souhlasím s příspěvky nade mnou, ještě bych balíček doplnila jedlou sodu, paralen/brufen případně coldrex…

Na svoji svatbu jsem si tyhle věci donesla den předem (byl toho celý batoh :D), měli jsme obřad i všechno ostatní na jednom místě, byly „v zákulisí“ a případné nehody byla připravená řešit svědkyně. Naštěstí nebylo nic z toho potřeba :)
Vlastně jo, oboustrannou lepicí pásku jsem potřebovala - padaly mi boty :D

Go-lightly
3428 příspěvků 05.05.14 08:15

To bylo ve filmu The Wedding Planner - najatá organizátorka svatby u sebe měla mj. zásobu špendlíků, udělátko na vyspravení beztvaré podprsenky družičky, sprej na vystřízlivění otce nevěsty, který se namazal před odevzdáním své malé holčičky… no a kompletní vědomosti kdo je s kým příbuzný, psychologickou podporu nevěsty…

Rosse
146 příspěvků 05.05.14 09:43

To se dneska dělá? Já jsem se vdala i bez záchranného balíčku :-) Mám dojem, že se dneska všechno přehání. Fuj, teď ze mě promluvila zapšklá xxx-letá baba.

DanielaS
4603 příspěvků 05.05.14 10:25

Ja bych rekla, ze naplast by nemela chybet. A pilnicek na zalomeny nehet. Vubec svycarsky nozik muze vyresit spoustu problemu.

DanielaS
4603 příspěvků 05.05.14 10:25

(Anebo kancelarskou sponku a MacGyvera.)

Moir
1806 příspěvků 05.05.14 10:41

Tuhý antiperspiratn, lak/tužidlo na vlasy, čirý lak na nehty atd. internety to znají a mají hromadu užitečných tipů

Jirkátor
1515 příspěvků 18.10.16 10:32
@Rosse píše:
To se dneska dělá? Já jsem se vdala i bez záchranného balíčku :-) Mám dojem, že se dneska všechno přehání. Fuj, teď ze mě promluvila zapšklá xxx-letá baba.

Když jsem si před lety ženil, tak jsme žádný záchranný balíček také neměli (pokud nepočítám pár lahví slivovice) a jak jsme si tu svatbu pěkně užili.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit