Zajímavý deštník

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dasha.m
4 příspěvky 28.08.13 15:06
Zajímavý deštník

Ahoj ženy,

protože se mi po 8 letech rozpadl můj oblíbený deštník od Benettonu, sháním nový. Tentokrát jsem se, já konzerva, rozhodla nekoupit si jednobarevný, ale nějaký zajímavý, designový, prostě něco extra :)
Jediné požadavky: měl by být skládací a neměl by být průhledný.
Googlím už dva dny, ale pořád nemůžu narazit na ten pravý…nějaké tipy? :)

Díky všem za komenty!

Reakce:

Agrafína
251 příspěvků 28.08.13 16:06

Přidávám se k prosbě o tip na deštník, mně jde hlavně o to, aby se nezničil při prvním menším větříku, což se mi zatím stalo u většiny mých exemplářů jedno zda byly z normálního obchodu nebo aušusové :( Poradí někdo deštník, který by něco vydržel a rozumně vypadal?

DanielaS
4599 příspěvků 28.08.13 16:15

Mam skladaci testovany do vetru 100 km/hod, podivam se na znacku. Je sedive vzorovany, nic designoveho. Nosim ho teda na vylety, zatim odolal vsemu.

Zebra33
2038 příspěvků 28.08.13 16:26

Ja mam taky docela dobry, maly lehky skladaci zn. Doppler. Designovy taky moc neni, ale ja u skladacich destniku radsi uprednostnim nizkou vahu pred designem (destnik taham skoro denne). Pokud je vam vaha jedno, zkusila bych se podivat treba v Accessorize, tam bych cekala nejake neotrele kousky. Pak jsem jednou mela prekvapive kvalitni destnik s motylky z Tchiba, ale to bylo asi spis stesti (a mel ho tehdy leckdo…)

chinin
2788 příspěvků 28.08.13 16:41

@Zebra33
Tentokrat mame stejnou zkusenost. ;-)

@Agrafína
Take mohu doporucit Doppler.
„Neznicitelne“ jsou destniky s titanovou konstrukci.

DruI
348 příspěvků 28.08.13 16:47

Přidávám se k doporučení značky Doppler.
Mám víc než šest let, pořád funkční a pořád krásný (když jsem si ho kupovala byl pro mě docela drahý, ale prostě jsem se do něj na první pohled zamilovala :))

Zebra33
2038 příspěvků 28.08.13 17:08

@DruI - ten muj taky nebyl levny, navic jsem si ho ja blba uz stihla nechat ukrast - v Zare jsem byla pozadana mokry destnik u vchodu odlozit a kdyz jsem se vratila, uz tam nebyl, coz svedci o tom, ze je znacka Doppler oblibena nejen u pekelnic :).

kayav  28.08.13 17:42

Na hlavnim nadrazi v Praze je kramek SIX kde maji uzasnou bizuterii (omlouvam se tem, kteri to tady ode me slysi uz poctvrte) a moc krasne destniky. Az me mrzi, ze jsem si zrovna destnik koupila v H&Mku, kdyz jsem to tam videla.

katango
1356 příspěvků 28.08.13 23:26

Černý deštník Doppler s bílýma kočkama kolem okraje.

AnoNe
839 příspěvků 28.08.13 23:35

Já kupuju deštníky u Vietnamců, cena kolem 50 Kč, poslední mi vydržel kolem 6 let, viděl spoustu akcí, výletů a dovolených. Kupodivu mají i celkem pěkné vzory. Ale to se do této diskuze asi nehodí…

PartyLover
153 příspěvků 29.08.13 00:12

Jestli mají rady sloužit k Vašemu užitku, měla byste napsat více požadavků.
Např. cena (jsou deštníky od 80kč až po ty za tisícovku), jestli spíše tmavší nebo světlejší, jestli barvy raději opravdu zářivé nebo spíše nenápadnější atd.
Jinak máte bohužel pravdu, nějaký extra deštník se blbě shání, když má být skládací. Možná je to jen můj pocit, ale ty nejdesignovější deštníky bývají právě ty vystřelovací.
U skládacích deštníků jsem zatím viděla jako vrchol extravagance max. puntíky.

A mně se líbí tento! Pěkně ukázat dešti, co si o něm myslíme… :-D

DanielaS
4599 příspěvků 29.08.13 09:54
@DanielaS píše:
Mam skladaci testovany do vetru 100 km/hod, podivam se na znacku. Je sedive vzorovany, nic designoveho. Nosim ho teda na vylety, zatim odolal vsemu.

Aha, tak ten muj je taky Doppler. Skladaci, ale vystreluje. Do kabelky neni moc lehky, 300 g.

notrends
514 příspěvků 29.08.13 11:45
@Agrafína píše:
Přidávám se k prosbě o tip na deštník, mně jde hlavně o to, aby se nezničil při prvním menším větříku, což se mi zatím stalo u většiny mých exemplářů jedno zda byly z normálního obchodu nebo aušusové :( Poradí někdo deštník, který by něco vydržel a rozumně vypadal?

správný deštník by měl mít více než 6 „špic“ u Vietnamců jsou jen 6 špicové, nic neudrží. Minimálně 8 a pánské mají i 12. Koupila jsem si jednou slunečník který je vlastně obrácený deštník- směrem k nebi je stříbřitě pokovený a směrem k uživateli je kostkovaný.

notrends
514 příspěvků 29.08.13 11:46

Jo a taky mám dobrý deštník od Samsonitu je totálně malinký tedy ve složeném stavu a lehký

Brunhilde  29.08.13 12:30

Doppler s motivem obrazu Gustava Klimta. Drží asi 5. sezónu.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit