Zákon schválnosti je, když ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Letefa
716 příspěvků 12.07.12 12:35
Zákon schválnosti je, když ...

Napadlo mě včera toto téma, a to při úplně banálním případu zákonu schválnosti - toalety v OC, umyvadla a u nich pumpičky na mýdlo. Se železnou pravidelností trefím vždy tu, kde mýdlo chybí, i když všude okolo doplněné je :-)

Takových pravidelných potěšeníček bych mohla jmenovat, no jéje! Zákon schválnosti je, když:

• si vyberete v obchodě tu frontu, která nejpomaleji ubíhá, zrovna když nejvíc spěcháte (perličkou je, když člověk na řadě přímo před vámi začne řešit reklamaci)
  • si vyberete v koloně ten pruh, který odjíždí nejpomaleji
  • jak je rok dlouhý jíte jako kultivovaný člověk, ale zrovna když máte důležitou schůzku a na sobě odpovídající oblečení, při obědě ukápne pro jistotu třeba rajská
  • nastupujete do nové práce, záhadným způsobem zaspíte a ještě se vám cestou roztrhnou silonky (náhradu nemáte, protože jste ráno ve spěchu stačili pobrat sotva svoje ruce a nohy)

Jak jste na tom se zákonem schválnosti vy? :D

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

LadyPapajka  12.07.12 12:40

Že je 14 dní hezky a když jedu na vodu, má bejt hnusně:D

Dále je u mě zákon schválnosti vybavenost obchodů s oblečením. Málokdy si něco vyberu a když už, nemají to v mojí velikosti.

GreatSusan  12.07.12 12:44

Ze postak s balikem, ve kterem jsou moje nove boty, zvoni vzdycky zasadne, kdyz sedim na zachode nebo stojim ve sprse :-)

Curlygirl
1901 příspěvků 12.07.12 13:15

Když si koupím drahý kousek oblečení, který o týden později nevysvětlitelně zlevní o 50 procent…

Příspěvek upraven 12.07.12 v 13:46

Letefa
716 příspěvků 12.07.12 13:38

@Curlygirl to bych vždycky vraždila! a teď mě napadlo ještě jedno: když si koupím krásné šaty v promodu za 1000,– a pak najdu to stejné v c&a, jen v horším materiálu a o 60% levnější. matroš bych nebrala, ale ty mé ztratily kouzlo! :-/

Coraline
1980 příspěvků 12.07.12 14:04

…děláte květákové placičky a místo potřebných 3 vajec máte v lednici jen dvě. Připravíte si je tedy na kuchyňskou linku, otočíte se zpět k lednici, abyste vymyslely, čím to chybějící vejce,,nastavíte", a za sebou už jen ve sledu několika nanosekund slyšíte kutálivý zvuk a,,plesk". (včera)

Letefa
716 příspěvků 12.07.12 15:03

Hehe, tak to je vtipné, právě jsem si na idnesu všimla, že onadnes publikovala zrovna včera článek o zákonu schválnosti :-)

Btw. tomu se říká zákon schválnosti na druhou! :D

seznam.mih  12.07.12 15:46

Pravidelně mi ujíždí před čumákem tramvaj, kterou si nevyhlídnu v jízdním řádu.
Pravidelně když mám peníze, tak se mi v krámu nelíbí NIC.
Pravidelně když někam pospíchám, tak je všude červená, zácpa, porouchaná tramvaj atd.
Pravidelně když mám volnej čas, tak se mi nechce nic dělat a nevím, co roupama dělat, ale jak jsem v práci, hned bych si plánovala na to všechno dovolenou.
Pravidelně když si vemu vyjímečně světlej (béžovej, bílej) kousek oblečení, tak ho neúmyslně zašpiním všude, kde to jen jde.

GreatSusan  12.07.12 16:06

@seznam.mih
To s tema penezma presne sedi, krasne, dokonale, padnouci a k tomu zlevnene (extremni varianta schvalnosti) veci nachazim pouze, kdyz mam pretazene konto a vyhled na nutnou opravu auta, popr. se blizi datum manzelovych narozenin.

Příspěvek upraven 12.07.12 v 16:17

Canavi
224 příspěvků 12.07.12 16:08

Když si na prodloužený víkend naplánuji úžasný program - kurz malování na hedvábí, výstavu Jagellonci v Kutné Hoře, celodenní návštěvu kamarádky. A ve čtvrtek ráno se probudím úplně propocená s teplotou a bolavým krkem.

Bugatti
4052 příspěvků 12.07.12 16:10

Zákon schválnosti je, když mi přijde skvělá pracovní nabídka pár dnů před odjezdem na dovolenou… když mi přijdou dvě dobré pracovní nabídky současně, když přijmu zakázku a vzápětí přijde jiná, lépe honorovaná práce…

GreatSusan  12.07.12 16:20

@Bugatti
jeste blbejsi varianta je, tu jednu nabidku vzit, druhou odreknout a potom dostat omluvny telefonat, ze ta prijata nabidka bohuzel padla. Ta druha, odreknuta, je uz samozrejme pryc. Tohle me naucilo za zadnych okolnosti neutracet penize, ktere jeste nemam…

Annabel
12 příspěvků 12.07.12 16:21

Po 10 rokoch idete prvykrat na dovolenku k moru na 10 dni, hned prvy den napriek obutym teniskam spadnete rukou na morskeho jezka (pichliace vytahujete dalsie 2 mesiace), brata vam poprhli meduza (druhy den) a sestra dostane menzes. Na treti den zacne prsat a neprestane az do odchodu. Cestujete na vase zaverecne doktorandske skusky do mesta vzdialeneho 3000km a vo vlaku vam ukradnu batozinu - vsetky podklady, index, oblecenie, telefon, peniaze, vsetky dokumenty. Asi prvykrat v historii tej skoly niekto robil skusku pred 10 clennou komisiou len v tureckych nohaviciach, teniskach a tricku na ramienka. A este 2 hodiny pred skuskou vam volaju, ze vam zomrel stryko.

Pirek
6778 příspěvků 12.07.12 16:38

Zákon schválnosti se od dneška jmenuje zákon Annabel.

Annabel
12 příspěvků 12.07.12 16:41

Moj ex ma preto vzdy nezne prezyval ¨my little disaster…¨
A este aj pes mi zdochol presne na stedry den (mal uz chudak 16 rokov, mal na to pravo, ale na stedry vecer? )

Harmonika
244 příspěvků 12.07.12 17:11

Kromě již zmiňovaných se mi vybavilo následující:
Jakmile začnu s někým chodit, najednou se vynoří minimálně další dvě nabídky od mužů, kteří by se mnou chtěli mít partnerský vztah, mají o mě zájem. Zatímco když jsem byla dlouhodobě single, ze strany mužů pusto a prázdno, totální nezájem. ;)

Acrobaleno
948 příspěvků 12.07.12 17:19

Zákon schválnosti je, keď:

• si oblečená ako posledný hastroš: vyťahané tepláky a rozgajdané tričko + rozpustené strapaté vlasy (akurát v ten deň leháro jak sviňa) a neohlásene ťa príde pozrieť potencionálny nápadník,
  • tešíš sa na film 3 mesiace a dostaneš chrípku,
  • vyhráš v televíznej súťaži a televízia skrachuje, takže nedostaneš výhru,
  • utekáš zo školy na autobus a ledva dobehneš na zastávku, pričom celá nadšená nastúpiš a myslíš si, že aká si rýchla a autobus ide opačným smerom ako bývaš, takže si spravíš nechcený výlet,
  • chystáš sa na stretávku a v ten deň skončíš v nemocnici.

Všetko true stories, teraz sa už iba na nich smejem (aj keď ma mrzí, že potencionálny nápadník už neprišiel a prestal sa ozývať :D).

Příspěvek upraven 12.07.12 v 17:26

GreatSusan  12.07.12 17:25

.

Příspěvek upraven 12.07.12 v 17:41

Acrobaleno
948 příspěvků 12.07.12 17:28

@Annabel Keď som bola na dovolenke ja, tak som chytila takú alergiu na slnko, že sme museli ísť domov.

Moir
1808 příspěvků 12.07.12 19:53

Je to slabota, ale - za posledních 9 měsíců o mne projevili zájem toliko muži zadaní, ženatí, či dětní, v jednom případě 6 týdnů, jednomu z nich jsem byla na svatbě

Olinka
2582 příspěvků 13.07.12 00:48

Parádní bylo, když jsem se vloni chystala na dovolenou s mamkou - vzhledem k okolnostem jsme nakonec vyjely „jen“ do Tater. Cesta tam v pohodě, večer jsem si na hotelu vybalila kufr, abych zjistila, že životně důležité léky, které beru 10 let, aniž bych na ně jedninkrát zapomněla, jsem si před cestou vzorně připravila… a nechala ležet na stole. Tzn. pro mě bezesná noc, druhý den ráno jsme se sbalily a jely zpátky…
Na druhou stranu si říkám, že kdyby se mi toto stalo a jely bychom skutečně do Tuniska, jak jsme plánovaly, bylo by to 100krát horší… Od té doby třikrát kontroluju, jestli je s sebou doopravdy mám.

razorblade  13.07.12 08:48

@Harmonika mam to stejne jako vy… s chlapama i s praci:)

ZlataMys
4 příspěvky 13.07.12 11:02

Zákon schválnosti je, když
1. …ve snaze zpevnit špekaté partie se rozhodnete běhat denně, když to počasí dovolí a po měsíci zdárné činnosti a dobrého pocitu si při běhu vymknete kotník
2…s vymknutým kotníkem a štěrko-krvavým kolenem pajdáte 2 km domů (běhám bez mobilu), cestou potkáte cca 6 lidí a NIKDO o vás ani poledem nezavadí, tak 100 metrů od domu se vás milá cizí paní s dítětem zeptá, jestli nepotřebujete pomoct a nabídne svůj mobil
3…pozvete si nového přítele na první večeři domů s přespáním, všechno naplánujete, promyslíte, připravíte jídlo - a odpoledne začnete bezdůvodně zvracet, takže rande se ruší

Mylady2
12409 příspěvků 13.07.12 11:25

…dám auto do myčky( svítí sluníčko) přijdus i po něj a je pěkný jak se říká „chcanec“ :-)

Pirek
6778 příspěvků 13.07.12 11:30

Když si kolega vezme bleděmodrou košili v den, kdy jsou k obědu borůvkové knedlíky.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit