Zara

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karel24
1 příspěvek 04.02.12 13:02

Dobry den,
mohl by mi nekdo poradit,kde mohu sehnat veci ze starsich kolekci zary?

Reakce:

Sekhmet
1918 příspěvků 04.02.12 14:11

V nové kolekci Zary :)
Bohužel (i když pro Vás asi bohudík), zrovna Zara s nástupem sezóny vytáhne zboží z loňska, ke každé cenovce přidá pětistovku a nazve to „hot news“.
Jinak zkuste outlety, nic víc mne nenapadá.

Oveeec
1368 příspěvků 27.02.16 19:03

Budu mít asi úplně hloupej dotaz na něco, co už všichni ví, ale - chápu to správně, že Zara nemá e-shop (a jestli na netu nějakej je, tak je pokoutnej), na netu mí jenom katalog a když se mi tam něco líbí, musím jít do krámu osobně? Tam se jednak dostanu až bůhví kdy, jednak nemám chuť tam natěšená naběhnout a zjistit, že nic z toho, co jsem si vyhlídla, nemají. Mimochodem končí jejich boty taky velikostí 41?

sulcinka
698 příspěvků 27.02.16 19:09

@Oveeec Stricc psala, že bude někdy během března, jestli se nepletu.

Giulietta  27.02.16 19:11

@Oveeec Šup do diskusie co jste vždy chteli vedet a prečítať poriadne posledních 30 stránok, všetky sú o Zara a online obchode. :-D

Oveeec
1368 příspěvků 27.02.16 20:45

@Giulietta Mě napadlo, že bych se šla podívat tam, ale těch několik tisíc stran nebo kolik mě odradilo (nenapadlo mě dát vyhledávání v té konkrétní diskuzi, ehm). Tak děkuju za tip! :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit