Zavinovací svetr

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petrita
2 příspěvky 27.11.11 22:11

Zdravím všechny,
vlastně ani nezakládám tak diskuzní vlákno, jako spíš sháním odpoveď na svůj dotaz, tak snad to nevadí a bude někdo umět poradit. Jak asi napovídá název vlákna, sháním pěkný kvalitní zavinovací svetr, ideálně i v jiným barvách než černá, šedá a hnědá. Nemám ale bohužel moc čas běhat po obchodech, tak mě napadlo, jestli někdo z vás nemá tip, kde by je mohli mít, jestli jste je třeba někde v obchodech neviděli.
Dík moc za jakékoliv info. Petra.

Reakce:

Uživatel je onlineOldyn
5015 příspěvků 28.11.11 13:33

Já mám zavinovací svetr v mentolové barvě se saténovou stuhou na zavázání. Je to ale pěkně nepraktická věc. Jediná možnost nošení je zavázat. Pakliže je teplo, nosit rozvázaný vypadá strašně a svléknout a hodit přes ruku s tou nehorázně klouzavou saténovou stuhou prostě nejde. Doporučuji, si na Google-obrázky zadat „zavinovací svetr“ a vybírat.

petrita
2 příspěvky 28.11.11 15:12

:) tak z popisu je to přesně něco takového, co by se mi líbilo, i když s určitou nepraktičností samozřejmě počítám. Každopádně díky za tip, zkusím něco najít.

edge  24.02.14 19:51

Mám podobný problém. Ráda bych si koupila nějaký teplejší svetr ve vínové, tmavomodré nebo lahvově zelené barvě, který by byl v pase projmutý, končil asi 10 cm pod pasem a nebyl přes hlavu. Podobný střih jako na obrázku. Internet jsem už prohledala a v kamenných obchodech také nic podobného nemají…

Dixie Sunday
417 příspěvků 24.02.14 20:13

Zara mala v jesennej a zimnej kolekcii, bohužiaľ sa už asi dopredala. Zavinovacie svetre do pása s lemom z čiernej čipky.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit