Zázraky z Aukra

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hadramashmatra
31 příspěvků 29.01.13 15:07
Zázraky z Aukra

Koukala jsem na šatky na uvedeném webu a některé popisky jsou skutečné dada:

Krásné krajkové šaty vyrobené z vysoce kvalitního polyesteru a spandexu.
Má pěkné, masité a měkké na dotek ostění, což výrazně zvyšuje pohodlí.
V mírném květinovým vzorem, krajka je odlišná od současné době na fotografiích. Rozměry byly měřeny na oblečení ležící na byt povrch. Rozměry v intervalech naznačují, že tato část byla provedena s pružná nebo nastavitelná a rozšiřuje v daném pole. Pro obvod, násobit hodnoty krát dvě.

Daly byste vydělat takovýmto vejrům?

Reakce:

Rosalyn
925 příspěvků 29.01.13 15:19

Takový popisek vypadá, jako by vylezl z Google překladače. :-)

katango
1356 příspěvků 29.01.13 15:35

Že by překlad z vietnamštiny nebo čínštiny? JInak výrazy luxusní a polyester k sobě podle mne prostě nepatří.

Sibyla
2639 příspěvků 29.01.13 16:04
@Hadramashmatra píše:
Daly byste vydělat takovýmto vejrům?

Neéé, tyhle přeskakuji. Jsou všechny v privilegované sekci, Kup teď a mají je na sobě profi modelky - většinou odbarvené Asiatky. JAsná značka kvality.

Hadramashmatra
31 příspěvků 29.01.13 16:05

Nejvíce mě zaujalo „měkké masité ostění šatů“. Jak z hororu:-)

Sibyla
2639 příspěvků 03.02.13 08:54
Kde udělali soudruzi z Polska chybu?

Elegantní měkké poloviny korzety S / M / L!
Rukáv: krátký, ECO KOŽENÉ

Karin
3401 příspěvků 03.02.13 10:18

Luxusní polyester a kvalitní polyuretanová kůže, yes! :D

1989katka
5 příspěvků 10.05.13 12:07

Nuz, podla mna si niekto slovo luxus asi zle vysvetluje… ale ved sa ani nedivim, ked citam, ze AUKRO…
Jednoznacne by som nedoverovala nejakej bazarovej ponuke, co sa tyka oblecenia, takto som sa uz niekolkokrat „okakala“… :-/

Kupovat handry cez bazar sa mi veru neosvedcilo, mala som velky problem s reklamaciou. Na regulernom e-shope mam aspon vzdy istotu, ze tovar co nesadne alebo sa mi nepaci vyreklamujem do 7 dni.
na bazare zvyknu davat „vypozicacne“ fotky produktu o 2 triedy lepsieho a realne vam pride nejaky tretotriedny kus, a potom sa neni komu ani stazovat, nakoniec to skonci v HUMAN-e :P

Inak takyto podobny korzetik len v tmavo modrej riflovine mam, je fajn a pohodlny i na bezne nosenie, avsak jednoznacne nie je „luxusny“ :D

andy266  10.05.13 12:54

@Hadramashmatra Rozhodně ne. Vypadá to opravdu jak z google překladače.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit