Zboží v Tchibu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Doulinque
65 příspěvků 28.11.12 18:05
Zboží v Tchibu

Celkově mám zboží z Tchiba moc ráda a miluju jejich kávu a dezerty :) a teď jsem si projížděla nabídku zboží na příští týden (Dárky z kůže, hedvábí…) a nejraději bych si zde koupila úplně všechno. Líbí se mi, že čas od času zařadí do nabídky taky nějaké luxusnější zboží - viz teď svetry, šála ze 100% kašmíru, hedvábné šátky, náhrdelník z pravých perel, kožená bunda… Všechno je to moc krásné a i naživo to vypadá celkem dobře. Ale ještě jsem neměla odvahu něco z toho koupit. Máte s tím někdo konkrétní zkušenost, jak dlouho zboží vydrží pěkné a tak?
Já osobně odsud mám menší cestovní kufr a zatím jsem spokojená a taky vlastně dvě podprsenky a tílko na sport a ty jsou super.
A taky se mi moc líbí reklama v tv na Tchibo :)
Jaký je váš názor?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

idp
134 příspěvků 28.11.12 18:31

Mám z Tchiba kalhoty a bundu na běhání, ale z jejich aktuální nabídky pánské módy bych si moc nevybral. Mají pár hezkých svetrů, ale mimo praktických věcí jako jsou kufry a podobné věci mě nic příliš nezaujalo.

kacenka.smile
427 příspěvků 28.11.12 18:34

Koukala jsem na nabídku na příští týden (?) a docela se mi zalíbilo pár věcí (peněženka). Ale oblečení škrtám rovnou, jejich nejmenší velikost je mi velká. Na podprsenky jsem kdysi koukala a nabídka velikostí byla katastrofální a nechápu, jak si tam někdo může vybrat (výběr na obchodě 75A - 85B).

Jinak zkušeností s tímto zbožím mám málo, vždy jsem zatím pořídila jinde. Koupila jsem jen papírové fotoalbum, z toho jsem nadšená.

continuity
5851 příspěvků 28.11.12 18:55

Ja jsem v Tchibu ted v lete sehnala vrsek od plavek velikosti 75C (co realne odpovidalo asi 75D, protoze do Cecek jsem se nikde nevesla), co nikde na konci leta uz za normalni penize nemeli.

ale abych pravdu rekla, mam od nich par sportovnich veci a neni to tedy zadny zazrak (ale za ty penize primerene). nejsou uplne spatne, ale od sportovnich znacek jsem zvykla na jinou kvalitu. ale nikde se to nepare, drzi, tohle je v pohode, takze jestli se vam to bude libit na krame, asi bych do toho sla.

delaji docela slusne detske mikiny z mikroflisu, ale treba termopuncochace po par pranich priserne zezmolkovaly.

edit: tak jsem to probehla a myslim, ze ceny za ty sperky tak zhruba odpovidaji cenam v beznem klenotnictvi. ono hodne zalezi na vaze a kvalite tech perel, ale nevidim duvod to kupovat takhle.

Rosalyn
925 příspěvků 28.11.12 19:15

Pár věcí od Tchiba mám - deštník, dvě letní sukně, svetřík, kabelu. Kvalita slušná. Akce v Tchibo obchodě nesleduju pravidelně, ale když jsem někde, kde je Tchibo obchod (nebo koutek), tak se mrknu.

TulaJ
254 příspěvků 28.11.12 22:53

Do Tchiba chodim pavidelne, kupujem hlavne rozne prakticke veci do domacnosti, to casto maju aj take, co inde nedostat. Oblecenie len obcas, kvalita nie je zla, ale styl vacsinou nic moc, taky nemecky usadly, obcas sa ale najde nieco celkom prijatelne. Mam pekny flis, na zips, kvalita ok, nejake spodne pradlo a dcera kozenu kabelku (pravda, ziaden zazrak, ale celkom slusna kvalita a hlavne prakticka). Sportove veci su taky priemer, nie spicka, ale za dobre ceny. Hlavnne detske sa asi oplatia.

Joannie
12 příspěvků 28.11.12 23:15
Tchibo

Já mám dobrou zkušenost s noční košilí nebo pyžamem, mám dlouhé nohy a je mi pořád zima, takže jsem chtěla něco, co má dostatečně dlouhé nohavice, abych se netřásla jako drahej pes a to z Tchiba je vážně příjemný. Nemůžu si vynachválit spodní košilky - mají jednu oboustrannou - jeden výstřih má kulatý a druhý do véčka, takže se hodí skoro pod všechno. (Ta se v akcích docela opakuje.) Měla jsem taky sportovní fleecovou mikinu a dobrý. Co se týče spíš toho svrchního oblečení, tolik zkušeností nemám. Ale protože tam mají vždycky spoustu dobrých vychytávek i do domácnosti, protože to tam voní kávou a protože si cestou z krámu můžu to kafe s koláčem dát, chodím tam moc ráda :)

MaraJ
43 příspěvků 29.11.12 07:43

Od skorotchyně jsem z Tchiba v průběhu let dostala svetr, bundu a kabát, vše na zip. A právě zip se u všech zmíněných kousků rozbil prakticky okamžitě, jakmile jsem oblečení začala nosit. Možná jsem jen měla smůlu, ale vzhledem k tomu, že jinak žádná ničitelka zipů nejsem, soudím, že na vině je kvalita zpracování. Za mě - pokud do Tchiba, tak už jedině na kafe. A pokud by tam někoho opravdu něco zaujalo, doporučuju vyhnout se zipům ;)

eva.evca
16 příspěvků 29.11.12 08:32

Asi jste nejspíš opravdu měla smůlu, já mám sportovní bundu a mikinu na zip už asi 2 roky, přítel taktéž, a zip stále drží, mikinu nosím poměrně intenzivně, ale jediná vada je, že se trošku vytahala.

Mulina
11 příspěvků 29.11.12 08:56

Podle mého názoru jsou věci kvalitní a cenově hodně příznivé :)

oskarina
266 příspěvků 29.11.12 09:13

@MaraJ přesně to samé se mi stalo s bílou polosportovní bundou - po měsíci občasného nošení se rozbil zip, resp. nejde dole zacvaknout tak, aby šlo zip zapnout. No nejde, někdy jde, někdy ne - ale já jsem ji potřebovala, vyměnit nešla (už ji neměli),tak jsem si ji nechala… ale už nikdy víc nic se zipem! :-D

Příbuzná si tam koupila koženou kabelku a byla to „genuine leather“, já jsem si koupila zimní neprůhledné punčocháče a ty začaly po pár nošeních řídnout - doslova v místech většího namáhání (u okraje kozaček atd) prosvítaly, všimla jsem si toho náhodou a hned jsem je vyhodila. Takže o větší kvalitě pochybuji, spíš si tam koupím nějaké vychytávky na zahradu či do bytu a… dám si dobré kafe!.

top topic
949 příspěvků 29.11.12 09:58

@oskarina : Na dobré kafe bych šla teda jinam, ale uznávám, v nouzi nejvyšší, stavu největší vyšťavenosti a absence dobré kavárny je mi i Tchibo dobré;-)

top topic
949 příspěvků 29.11.12 10:00

Zajímalo by mě spíš, jestli jste si tam někdy někdo kupovali ty kašmírové svetry a jaká byla kvalita. Přežily první praní (ne v pračce:-), neožmolkovaly se, nezačaly se někde párat, atd?

Moir
1805 příspěvků 29.11.12 10:11

Spotřební zboží mívají kvalitní a v případě problému bez keců vymění, či vrátí peníze. O kašmírové kolekci jsem uvažovala, ale musela bych si to ošmatat kvůli trošťce materiálu a vůbec pocitu z něj a třeba u kašmírovohed­vábného propínacího svetříku mi vadí kapsy, naprosto k ničemu a jsou ošklivé.

Rosalyn
925 příspěvků 29.11.12 11:01

Nechápu tolik červených ramínek u mnoha příspěvků. Mám se stydět za to, že jsem si v Tchibu koupila pár věcí a ony vydržely? Ne, pokud se mi tam něco bude líbit, koupím si to.

top topic
949 příspěvků 29.11.12 11:15

@Rosalyn: tak nějak, právě proto se ptám třeba na ty svetry.

Letefa
716 příspěvků 29.11.12 11:30

Mě teda reklama na Tchibo děsí, zejména hysterický smích v té verzi s paní na chatě. Jinak ze sortimentu mají věci občas celkem praktické, ale oblečení moc nic. Někdy taky hřeší na to, že tam lidi utratí za věc víc než by utratili normálně, protože si řeknou, že je to výjimečné a určitě kvalitní. Viz má tchyně, ta tam kupuje věci prostě z principu.

Doulinque
65 příspěvků 29.11.12 13:31

Já osobně jsem se zakoupeným zbožím žádný problém neměla a zatím vše slouží, jak má. Jen jednou jsem si koupila odstraňovač žmolků na oblečení, který sice fungoval, ale nešla vyjmout ta nádobka na žmolky, tak jsem ho vrátila a paní mi bez problému vrátila peníze. A na ty kašmírové svetříky jsem právě taky hodně zvědavá.

Moir
1805 příspěvků 29.11.12 13:47

@Rosalyn jo, taky by mne zajímalo, komu vadí/nelíbí se/stouplo na palec, že já, vy, Doulinque a další napíšeme, že mají zboží vcelku kvalitní, při reklamacích nedělají problémy a na kašmírovou kolekci se půjdeme podívat

Letefa
716 příspěvků 29.11.12 13:48

@Moir ramena neřešit, zejména ta nelogická, to bychom se z toho tady museli zbláznit :-)

Moir
1805 příspěvků 29.11.12 14:45

@Letefa neřeším ;), podivuji se, a taky se to dá brát tak, že mám obdivovatele, který si plete pravou a levou a je barvoslepý ;)

Příspěvek upraven 29.11.12 v 14:55

MaraJ
43 příspěvků 29.11.12 14:47

@Rosalyn @Moir Buďte v klidu, červená ramínka se rojí i u nás, kteří máme s Tchibem zkušenosti naopak špatné. Já osobně se na nich věšet rozhodně nehodlám, takže na ně vesele kašlu :-)

Gräfin
2634 příspěvků 29.11.12 17:02

Že vy se podle pozitivních/ne­gativních zkušeností ramínkujete navzájem :)

Rosalyn
925 příspěvků 01.12.12 19:54

Reklama na Tchibo - nejlepší je ten rybář, co smíchy spadne i s židličkou do vody (z mola, nebo kde to sedí).

MP estate
150 příspěvků 01.12.12 20:05

Asi pred rokom som si kupila v Tchibu perlovy nahrdelnik, a po roku vypada stale pekne, nosim ho tak 2-3× do mesiaca. Obcas si v tam kupim nieco do domacnosti a osvedcili sa mi tam bavlnene pyzama na zimu.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit