Žehlení skladané sukně Praha

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Prahazehleni  26.08.14 18:34
Žehlení skladané sukně Praha

Dobry den, koupila jsem si tyto saty http://www.asos.com/…d/pgeproduct. aspx? iid=4359929 a bohuzel mi prisly uplne zmackane s rozhazenymi sklady. Zkousela jsem volat do nekolika pradelen, ale bylo receno, ze plisovani nedelaji. Nemate nekdo nejaky tip, kde mi s tim pomuzou? Dekuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Prahazehleni  26.08.14 18:39

Foto

vlm
3146 příspěvků 26.08.14 18:48

Podle fotky to není skládaná a už vůnec ne plisovaná sukně. Jsou to nesežehlené záhyby, žehlit je musíte opatrně aby se nesežehlily a když už tak ne moc, jen tak do oblasti boku..aby si trochu lehly. Pokud je fakt chcete mít sežehlené až k dolnímu kraji, tak záhyb po záhybu srovnejte, zašpendlete nebo zastehujte a přes mokrý hadr pořádně napařte. Já bych to ale nedoporučovala.

Prahazehleni  26.08.14 18:52

Dekuji, zkusim to:)

kayav  26.08.14 19:20

Už z fotky z asosu je vidět, že záhyby nemají být sežehlené do hrany, ale volně, tak, jak vám přišly. Ani ta látka není vhodná k tomu, aby byly do hrany. Jak byste to vlastně chtěla?

Prahazehleni  26.08.14 19:29

Ono to na te fotce neni moc videt, ale na te sukni je videt, jak byla prehnuta a zabalena v baliku…takze to na postave dela takove hrby :)

kayav  26.08.14 19:30

@Prahazehleni no a ty hrby si nevyzehlite sama?

Prahazehleni  26.08.14 19:34

Ne, protoze jsou rozjety i ty zahyby..

vlm
3146 příspěvků 26.08.14 19:35

To může být jen jak byly složené, já bych to rozžehlila jako na té fotce z asosu, tak to má vypadat…vždyt to musíte taky vidět…

vlm
3146 příspěvků 26.08.14 19:37
@Prahazehleni píše:
Ne, protoze jsou rozjety i ty zahyby..

To nějak nechápu, leda že je to blbě ušité…nebo máte větší boky a zkrátka vám nesedí…

kayav  26.08.14 19:40

@Prahazehleni prominte, ale ja vam vubec nerozumim. pro zacatek by bylo mozna fajn otocit fotku v prvnim prispevku.
JInak porad nechapu jak jsou ty zahyby rozjety. Tu zasitou cast vidim celkem dobre a zda se, ze jsou rovne. Tak vezmu zehlicku a proparim to az k tomu zasiti. Pokud je to usite rovne, nema kde co byt rozhozene. A pokud je to usite krive, tak vam nepomuze ani nejlepsi zehlirna sveta.

Lettie
426 příspěvků 26.08.14 20:10

Tohle neni skladana sukne, takze pokud ji nevyzehlite sama doma, odneste ji do kdejakeho obchodaku, kde maji cistirunu BeletBlanc a tam vam to vyzehli do hodiny.
 http://www.beletblanc.cz/…ni-ceny.html

Linie
1826 příspěvků 27.08.14 08:58

Na tomto příspěvku je ukázkově vidět, jak se mění přístup lidí k oblečení. Nejen, že dívka nerozlišuje skládanou, plizovanou a sukni se sklady, ale zřejmě neumí ani používat žehličku!
Prahazehleni: Vemte napařovací žehličku a z rubu sklady vyžehlete. Na střední stupeň, páru na maximum. Předem vyzkoušejte na okraji šatů.

Zebra33
2038 příspěvků 27.08.14 11:48

@Prahazehleni - 1. podivejte se na cedulku, na jaky stupen se saty smi zehlit. 2. Nastavte na tu teplotu zehlicku a paru nastavte na max. 3. navleknete ty saty na zehlici prkno tak, ze spodek sukne bude smerovat tam, kam se odklada zehlicka a zasevky budete mit tam, kde se prkno zuzuje (ja bych narozdil od @Linie kvuli tem zasevkum zehlila spis z licove strany…). 4. Jedte zehlickou od dolniho okraje sukne smerem nahoru k tem zasevkum, spickou zehlicky zajedte i mezi zasevky. Davejte pri tom bacha, aby latka lezela rovne a vy jste si omylem nevyzehlila nejake nechtene sklady. Hotovo. jinak teda si myslim, ze podobny typ sukne z takto „trcive“ latky ma docela potencial vypadat na rekneme bezne, nehubene postave blbe…

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.08.14 11:55

Myslím, že sukni stačí prostě vyžehlit sklady nesklady rovně po rubu až k záševkům, je ušitá tak, aby se sklady do správného tvaru po vyžehlení urovnaly samy. prostě žehlit přes „sklady“ (ono to nejsou sklady, ale prostě jen záhyby látky). maximálně to zatepla rukou a prsty dorovnat do žádoucího tvaru.

llolla
2102 příspěvků 27.08.14 11:55

@Prahazehleni
A kdy prisly? Nevyvesil se ten sklad uz? (predpokladam, ze myslite ten horizontalni)

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama