Žehlení skladané sukně Praha

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Prahazehleni  26.08.14 18:34
Žehlení skladané sukně Praha

Dobry den, koupila jsem si tyto saty http://www.asos.com/…d/pgeproduct. aspx? iid=4359929 a bohuzel mi prisly uplne zmackane s rozhazenymi sklady. Zkousela jsem volat do nekolika pradelen, ale bylo receno, ze plisovani nedelaji. Nemate nekdo nejaky tip, kde mi s tim pomuzou? Dekuji

Reakce:

Prahazehleni  26.08.14 18:39

Foto

Uživatel je onlinevlm
2590 příspěvků 26.08.14 18:48

Podle fotky to není skládaná a už vůnec ne plisovaná sukně. Jsou to nesežehlené záhyby, žehlit je musíte opatrně aby se nesežehlily a když už tak ne moc, jen tak do oblasti boku..aby si trochu lehly. Pokud je fakt chcete mít sežehlené až k dolnímu kraji, tak záhyb po záhybu srovnejte, zašpendlete nebo zastehujte a přes mokrý hadr pořádně napařte. Já bych to ale nedoporučovala.

Prahazehleni  26.08.14 18:52

Dekuji, zkusim to:)

kayav  26.08.14 19:20

Už z fotky z asosu je vidět, že záhyby nemají být sežehlené do hrany, ale volně, tak, jak vám přišly. Ani ta látka není vhodná k tomu, aby byly do hrany. Jak byste to vlastně chtěla?

Prahazehleni  26.08.14 19:29

Ono to na te fotce neni moc videt, ale na te sukni je videt, jak byla prehnuta a zabalena v baliku…takze to na postave dela takove hrby :)

kayav  26.08.14 19:30

@Prahazehleni no a ty hrby si nevyzehlite sama?

Prahazehleni  26.08.14 19:34

Ne, protoze jsou rozjety i ty zahyby..

Uživatel je onlinevlm
2590 příspěvků 26.08.14 19:35

To může být jen jak byly složené, já bych to rozžehlila jako na té fotce z asosu, tak to má vypadat…vždyt to musíte taky vidět…

Uživatel je onlinevlm
2590 příspěvků 26.08.14 19:37
@Prahazehleni píše:
Ne, protoze jsou rozjety i ty zahyby..

To nějak nechápu, leda že je to blbě ušité…nebo máte větší boky a zkrátka vám nesedí…

kayav  26.08.14 19:40

@Prahazehleni prominte, ale ja vam vubec nerozumim. pro zacatek by bylo mozna fajn otocit fotku v prvnim prispevku.
JInak porad nechapu jak jsou ty zahyby rozjety. Tu zasitou cast vidim celkem dobre a zda se, ze jsou rovne. Tak vezmu zehlicku a proparim to az k tomu zasiti. Pokud je to usite rovne, nema kde co byt rozhozene. A pokud je to usite krive, tak vam nepomuze ani nejlepsi zehlirna sveta.

Lettie
426 příspěvků 26.08.14 20:10

Tohle neni skladana sukne, takze pokud ji nevyzehlite sama doma, odneste ji do kdejakeho obchodaku, kde maji cistirunu BeletBlanc a tam vam to vyzehli do hodiny.
 http://www.beletblanc.cz/…ni-ceny.html

Linie
1704 příspěvků 27.08.14 08:58

Na tomto příspěvku je ukázkově vidět, jak se mění přístup lidí k oblečení. Nejen, že dívka nerozlišuje skládanou, plizovanou a sukni se sklady, ale zřejmě neumí ani používat žehličku!
Prahazehleni: Vemte napařovací žehličku a z rubu sklady vyžehlete. Na střední stupeň, páru na maximum. Předem vyzkoušejte na okraji šatů.

Zebra33
2038 příspěvků 27.08.14 11:48

@Prahazehleni - 1. podivejte se na cedulku, na jaky stupen se saty smi zehlit. 2. Nastavte na tu teplotu zehlicku a paru nastavte na max. 3. navleknete ty saty na zehlici prkno tak, ze spodek sukne bude smerovat tam, kam se odklada zehlicka a zasevky budete mit tam, kde se prkno zuzuje (ja bych narozdil od @Linie kvuli tem zasevkum zehlila spis z licove strany…). 4. Jedte zehlickou od dolniho okraje sukne smerem nahoru k tem zasevkum, spickou zehlicky zajedte i mezi zasevky. Davejte pri tom bacha, aby latka lezela rovne a vy jste si omylem nevyzehlila nejake nechtene sklady. Hotovo. jinak teda si myslim, ze podobny typ sukne z takto „trcive“ latky ma docela potencial vypadat na rekneme bezne, nehubene postave blbe…

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.08.14 11:55

Myslím, že sukni stačí prostě vyžehlit sklady nesklady rovně po rubu až k záševkům, je ušitá tak, aby se sklady do správného tvaru po vyžehlení urovnaly samy. prostě žehlit přes „sklady“ (ono to nejsou sklady, ale prostě jen záhyby látky). maximálně to zatepla rukou a prsty dorovnat do žádoucího tvaru.

llolla
2102 příspěvků 27.08.14 11:55

@Prahazehleni
A kdy prisly? Nevyvesil se ten sklad uz? (predpokladam, ze myslite ten horizontalni)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit