Zelené kalhoty?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kate_Stepankova
1 příspěvek 08.01.13 19:36
Zelené kalhoty?

Ahoj, můj přítel na mě dnes vytáhl to, že je moc hezký nosit růžový triko k zeleným kalhotám. Co vy na to?

Najdete v encyklopedii: Zelená barva

Reakce:

jituliiik
294 příspěvků 08.01.13 19:42

Když se mu to líbí a cítí se v tom dobře, tak ať to klidně nosí. Podle mě je to pěkná barevná kombinace a navíc ta růžová nepůsobí nijak křiklavě, takže za mě OK :)

stric
762 příspěvků 08.01.13 21:11

A máte to nosit vy nebo on?
Tady bych se na to neptala, protože tady vám to nadšeně schválí. Musí být velmi mužný typ, aby si mohl dovolit růžové triko, jinak bude vypadat, že má růžovoučké tričínko
edit: fotka nevypadá růžová ale červená, to jde

Guinea Pig
1190 příspěvků 09.01.13 09:38

Supr Elvis účes :-) a kombinace ok, klučina je mladý, štíhlý…proč ne. Ty kalhoty má fakt hezké.

Adammm
56 příspěvků 09.01.13 16:57

Proc by ne, me se libi, a taky se v mem satniku najdou zlute (nijak kriklave) a tmave tyrkysove slimky..na stihlych, hubenych postavach to vypada fajn, a kazdemu takovemu barevnemu oziveni na ulici davam palec nahoru…nesmi se ale do nich rvat osoby pri tele, to je pak Modni peklo

Guinea Pig
1190 příspěvků 09.01.13 17:40

@Adammm já právě hrozně ráda koukám na hubené kluky v upnutějších kalhotách :-) myslím, že je škoda, když mladý kluk, co mu ještě dobře funguje metablismus, schovává svoji postavu do nějakých o dvě čísla větších riflí…

Adammm
56 příspěvků 09.01.13 18:22

@Borůvka19 nemam co dodat, moje rec ;)

ofeliet
429 příspěvků 09.01.13 23:15

Je mladý, hezký, štíhlý, vypadá sebevědomě, proč ne?
Moje cílová skupina jsou muži asi o 20 let starší a tam už se skrývají ty břicha, pleše :-), navíc často chybí spontánnost mládí a naopak přibývá takové někdy směšné vědomí vlastní důležitosti :-). Takže tam by to ve většině případů nešlo :-).

bestia
2296 příspěvků 09.01.13 23:21

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:58

rice
348 příspěvků 09.01.13 23:24

Tak drží se stylu, tak je jeho věc, v čem bude chodit. Mě osobně se třeba tenhle pestrej styl na chlapech nelíbí (i když přítel je dozajista o generaci níž, než moje cílovka) protože z nich dělá spíš takový plyšáčky, ale když se v tom cítí dobře, tak ať to nosí, barvy k sobě jdou - aspoň podle fotky.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit