Zelený kabát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Lilith
1 příspěvek 14.11.11 16:20

Dobré odpoledne všem,
prolezla jsem už „x“ obchodů a nikde nemůžu najít takový kabát, který bych chtěla.. Tak zkouším štěstí tady, třeba jste někdo někde ten „můj“ viděl :))
Takže.. Chtěla bych zelený kabát s páskem, ideálně po kolena. Cena může být i vyšší, ale ne zase 10 000.
Jsem z Prahy :)
Moc děkuji za případné odpovědi..

Najdete v encyklopedii: Zelená barva

Reakce:

Katie12
42 příspěvků 15.11.11 16:19

S omluvou se sem vetřu a prosím taky o radu. Na zelený jsem si už taky pomyslela… uvítám jakýkoli tvar, typ, pokud někdo o nějakém víte a není podle představ Lilith… já už si v tom něco vyberu. děkuji

Marypossa
7 příspěvků 16.11.11 23:23
Ahoj, ja som si kupila tento zeleny kabat, pravdepodobne nie je dostupny v Cesku alebo na Slvensku, ale da sa kupit online:
http://www.jcrew­.com/womens_ca­tegory/outerwe­ar/wool/PRDOV­R~56970/56970­.jsp
Je dost drahy, ale oplatil sa, aj ked je tenky, vdaka specialnemu mikrovlaknu je naozaj teply, vlneny. 

St. Magda
25 příspěvků 17.11.11 07:40

jediné zelené cosi, byl krátký kabátek v promodu. ale ten byl spíš podzimní…já teda ptakový podle popisu vlastním, ale ten jsem dostala z dědictví po pradědeščkovi-krejčím:)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit