Zemité odstíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sibyla
2639 příspěvků 22.11.12 09:49
Zemité odstíny

S potěšením registruji, že po vlně městských odstínů - černá, šedá s výraznými doplňky - se vrací přírodní tóny. U Bati na Václaváku je celá hlavní výloha v kouzelné kombinaci karamelových, skořicových, čokoládových, zlatavých, kaštanových, cihlových a olivových odstínů. Je to bohaté, měkké a teplé, kůže krásně vynikne.

Reakce:

real.blond
6688 příspěvků 22.11.12 10:08

A o cem se ma prosim diskutovat?:)

Oldyn
5037 příspěvků 22.11.12 10:12

To zní dobře, vloni jsem vysoké kožené kozačky v barvě camel sháněla marně… Objevila jsem jedny až v Polsku (Lesta).

Greeny
47 příspěvků 22.11.12 11:30

Také s potěšením sleduji, že se v poslední době konečně dají sehnat ať už boty, kabelky či jiné oblečení v těchto barvách a jejich různých odstínech. Jednak takové ty kombinace černo-bílá, černo-červená, atd. mi neuvěřitelně nesluší, jsou na mě tvrdé, takže jsem ráda za ten velký výběr přírodních barev. Navíc neznám téměř nikoho komu by přírodní tóny neslušely (samozřejmě vhodně zvolené).

Oasis
14 příspěvků 24.11.12 09:27

Ano, všimla jsem si, líbí se mi to. V poslední době beru na milost hnědou, když se dobře zkombinuje, může být nádherná. Vím, že ji mnozí odmítají, taky jsem to dělávala, ale ona není hnědá jako hnědá. Už jen ty názvy odstínů, co uvedla Sibyla – karamelový, skořicový, čokoládový, zlatavý, kaštanový, cihlový… To je přece něco úplně jiného, než obyčejná hnědá.

Len
476 příspěvků 24.11.12 09:40

Já takové barvy registruji v obchodech každý podzim. :-) Barvy jsou to nádherné a mému oku se líbí, nicméně mi nesluší, takže aspoň ušetřím. Souhlasím s @Oasis, že názvy barev jsou překrásné. Obzvlášť taková skořicová ve mně vyvolává skvělé asociace. Nicméně hnědou moc nenosím; nesluší mi. Jako základní barvy oblékám šedou, černou a námořnicky modrou a hnědá mi k tomu moc nejde…

Oasis
14 příspěvků 24.11.12 09:54

Mě se líbí i ty malířské názvy - okr zlatý, siena pálená, umbra přírodní… Možná, že mě ty barvy v obchodech letos tolik zaujaly, protože jsem se po nich dřív prostě nekoukala, takže mám pocit, jaká je to změna.

Sibyla
2639 příspěvků 24.11.12 10:20

@Len Ano, určitě: toho se držte. Vám zřejme sluší studené barvy: hoďte do toho teplou (samozřejmě s výjimkou akcentů) a vznikne chaos - rozšlapané bláto.

renoarko  24.11.12 11:24

@Len Vy ste taký prípad ako ja, na iných sa mi tie farby strašne páčia, ale ja v tom vyzerám choro a nevýrazne.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit