Ženský šatník v zimě

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iveta_zla
512 příspěvků 02.11.12 14:00
Ženský šatník v zimě

Oblékám se po celý rok velmi žensky, ale v zimě mám vždycky problém - většina svetrů a kardiganů vypadá hezky k úzkým kalhotám, ale třeba k áčkovým sukním je to horší…nesedí tvary, délky, barvy, vzory… Navíc se většinou všechny kabáty prodávají kratší než sukně, které potom trčí z pod lemu.
Inspirujte mě, jak to řešíte!

Reakce:

Sibyla
2639 příspěvků 02.11.12 14:29

K áčkové sukni vždy zdůrazním pás, třeba páskem: nikdy volný svetr, leda přiléhavý. Nebo naopak - úzká sukně, volný svetr. Dlouhý kabát mi sukně v pohodě skryje, pod krátký podzimní nosím mini.

Pavučinec plyšový  02.11.12 14:42

Jestli seženu nějaký takovýhle kabát, budu mít problémy se zimním šatníkem vyřešené :)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 02.11.12 14:51

Já jsem s nástupem zimy zjistila, že musím obnovit arzenál svetrů a svetříků, protože mám spoustu teplejších sukní do pasu, ale kardigany či svetry normální délky k nim vypadají blbě. Takže jsem oběhla sekáče a ulovila asi pět svetříků v délce přesně do pasu. Jinak pokud svetřík není moc tlustý, klidně ho i zakašu do sukně, vypadá to dobře. Ohledně délky kabátů a sukní ne/vykukování viz mnou založené téma v diskuzi :D

MP Barbucha
3716 příspěvků 02.11.12 15:09

Tohle téma už tu je - jmenuje se móda v zimě. @Pavučinec plyšový Až ho seženete, dejte tip, ať jsem před módní policií také v bezpečí:-)

Pavučinec plyšový  02.11.12 15:35

@MP Barbucha Po internetu by k sehnání byl, ale co si neosahám, neozkouším, toho se bojím…

Apolena2
22 příspěvků 05.11.12 19:33
@Pavučinec plyšový píše:
Jestli seženu nějaký takovýhle kabát, budu mít problémy se zimním šatníkem vyřešené :)

Mám, nedoporučuju. Na typické zimní počasí je dost nevhodný, i malé plískanice mu vadí, při každé cestě ze schodů ho musím podkasávat, abych nehrnula veškerou špínu a rozšlapanou prosolenou břečku. Musí se dobře hlídat i při sezení v MHD, několikrát mi ho už někdo přišlápl. Sice jsem zvyklá si na oblečení dávat pozor, ale zákon schválnosti platí. Jak v létě na svršky po(d) kotníky nedám dopustit, v zimě se jim vyhýbám.

Pavučinec plyšový  05.11.12 20:16

@Apolena2 Už jsem takhle dlouhý kdysi měla a zvládala jsem. Jen už dnes nemám babičku, která by mi ho ušila :(

gulietta  05.11.12 20:20

@Pavučinec plyšový ja chcem takýto. :-)

gulietta  05.11.12 20:26

@Pavučinec plyšový kabát podobný tomu ako chcete vy bol tohto roku na módnej prehliadke, ale už neviem aká značka. Asi Chanel.:-)

razorblade  05.11.12 20:29
@gulietta píše:
@Pavučinec plyšový kabát podobný tomu ako chcete vy bol tohto roku na módnej prehliadke, ale už neviem aká značka. Asi Chanel.:-)

naklady na cistirnu jsou v cene kabatu?:D

gulietta  05.11.12 20:35

@razorblade ak si dobre pamätám a je to naozaj Chanel, tak cena za čistiareň bude oproti cene za kabát maličkosť. :-D

Pavučinec plyšový  05.11.12 20:37

@gulietta Jestli ještě někde máte boudičku z kočárku, snadno si ho sestrojíte :)

Rosalyn
925 příspěvků 05.11.12 20:41

@Pavučinec plyšový No jo, mě se ta kapuce zdála nečím povědomá. :-)

gulietta  05.11.12 20:42

@Pavučinec plyšový fíííha, vy si ma teda predstavujete ako obrie monštrum. Takú veľkú hlava, aby som boudičku využila fakt nemám. To skor zadok by sa mi tam vošiel, ten je rozmerovo na boudičku vhodný. :-D

Rosalyn
925 příspěvků 05.11.12 20:43

Ale ta „boudička“ je zase dobrá, když je špatné počasí a máte na hlavě nějaký super účes, který si nechcete zničit. :-)

catherinne
12496 příspěvků 06.11.12 00:14

@gulietta tu boudičku bych zvládla i ušít, kdysi před sto lety jsem moc chtěla pro své miminko smetanový koženkový kočárek, no samozřejmě nebyl, tak jsem koupila koženku a fungl nový kočárek obšila. Část na starém šlapacím stroji a kde to nešlo, tak ručně. Podotýkám za jeden den, protože jsem to chtěla před manželem ututlat, tak jsem začala ráno okolo šesté, když odešel do práce a ve čtyři už jsme ho čekaly na nádraží v novém… ale dneska už bych do toho nešla, i když kdo ví…

gulietta  06.11.12 00:32

@catherinne ja som chcela pre dieťa snehobiely športový kočiar. V nemecku som robila na manžela psie oči, sľubovala nevšedné praktiky v sexe, aj variť som bola ochotná a aj tak ma presvedčil na kúpu modrého. A dodnes ľutujem, aj keď viem, že mal pravdu a biely kočiar sa hodí skor pre novorodenca ako pre batoľa. Asi by bol okopaný a zničený už po pár použitiach, alebo by som musela drezúrovať malého, nech ani prudko nepohne hlavou.:-) Takže teraz vám závidím.:-)

catherinne
12496 příspěvků 06.11.12 00:39

@gulietta no jo, ale Vy máte raubíře (teda já mám ráda, když jsou kluci raubíři), to by bylo asi na údržbu lehce náročnější než s naší slaďoučkou, hodňoučkou holčičkou… a to vážně nezabraly ani ty praktiky???

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit