Zhodnocení saka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pracj3am
22 příspěvků 13.11.12 17:35
Zhodnocení saka

Zdravím, rád bych znal váš názor na sako, co mám na sobě. Zdá se mi moc velké a přestávám s ním být spokojen, ale koupil jsem ho dle rad prodejce. Díky!

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 13.11.12 19:56

Asi by chtelo, aby vas vyfotil nekdo jiny, protoze z te prvni fotky toho neni moc poznat- ale rekla bych, ze je vam velke v ramenou ( a podpazi, nevim, jestli to ma nejaky odborny termin.) nicmene pres trup se mi zda, ze sedi. Neznam pravidla, podle nichz se ma urcovat spravna velikost sak, takze je mozne, ze to mirne odstavani v ramenou je spravne.

seznam.mih  13.11.12 20:06

No já si myslím, že vám docela sedí, ale záleží na Vás, zdali se v něm cítíte dobře, zdali vám ta velikost padne jako poklice na hrnec, zdali vás to někde netahá, nebo si v něm nepřipadáte jako ve stanu.
Ale musím to teď napsat - na druhé fotce bez toho saka vám to strašně sluší :)) a vypadáte dobře ;)

DanielaS
4599 příspěvků 13.11.12 20:43

To by se poznalo, kdybyste stal rovne. Takhle to vypada, ze je spis trochu dlouhe v trupu (pas saka je niz nez vas pas), ale kdovi, tou zvednutou pazi se deformuje.

Dragowlin
262 příspěvků 13.11.12 20:47

Musím Vás pochválit. Vypadáte na pohled velmi pěkně oblečen a opravdu sympaticky :) Sluší vám to v saku i bez něj :)

DanielaS
4599 příspěvků 13.11.12 20:51

(Ta barevnost je takova harrypotterovska, vcetne barvy vlasu, ze?)

pehot
685 příspěvků 13.11.12 23:03

No, kdybyste to nenapsal, tak by to takhle z fotky ani nebylo poznat. Po bližším zkoumání se mi zdá, že sako je možná větší v ramenou. Rozhodně nic tragického, ale nejdůležitější je, jak se v něm cítíte Vy. Každopádně ať se sakem či bez - fešák.

Sépia
334 příspěvků 13.11.12 23:41

Podľa mňa vám to sluší - ak máte zlý pocit chcelo by to porovnať o ćislo menšie a. Hneď by ste v tom mal jasno. Páči sa mi tá kombinácia ;-), poradili vám vcelku dobre.

DanielaS
4599 příspěvků 14.11.12 09:15

Jestli je sako nove, nechcete se vratit do obchodu a zkusit o cislo mensi a pripadne vymenit?

Curlygirl
1901 příspěvků 14.11.12 09:28

Nejsem si jistá, zda vám sedí v ramenou, ale je to možná tím, jak držíte ten foťák.. chtělo by to ještě normální foto s normálním postojem s rukama dolů :-) Jinak rukávy sedí (délka) a i délka saka jako takového. Nosíte normálně saka? Pokud ne, může to být taky pro vás nezvyk ten jiný střih, než má obtáhlý svetr.

Ať už mám pravdu, nebo se mýlím, pekelné to sako ale rozhodně není! Vypadáte dobře a sluší vám to, rozhodně nadprůměr.

vespinka
149 příspěvků 14.11.12 13:32

Na první pohled by se možná zdálo, že je krapet velké. Ovšem na ten druhý: délka rukávu je akorát- jde vidět když držíte foťák a máte pokrčenou ruku, kam sahá konec rukávu. Kratší už rozhodně ne. Šířka v ramenou se mi zdá v pořádku, celkovou délku bych možná krapet ubrala. Víte, ono mnoho starších mužů má „panděra“ a možná také větší objem v hrudníku. Vy jste velice štíhlý a v těchto mírách poněkud zaostáváte (vyberte si zda bohužel nebo bohudík :-D), proto může působit, že je sako velké. Kdybyste měl patřičnou „náplň“, vypadalo by to úplně jinak, a řešil byste nedopnutí knoflíčků :-D Zkuste si také: rovně se postavit, ruce předpažit, upažit, různě rukama točit. Sedněte si a zkuste totéž. Zdá se vám sako stále volné? ;-) Potom si zkuste sako o číslo menší a udělejte stejný test.
P. S.: A ta barevná kombinace se mi líbí.

pracj3am
22 příspěvků 14.11.12 17:01

Děkuju vám moc za názory a omlouvám se za nekvalitní fotky.

Moc se mi líbí těsně padnoucí saka, další si rozhodně koupím kratší - asi na délku rukávů. Tohle je sice pohodlné, ale neměl bych problém cítit se těsněji :) Taky mi trochu vadí ta moc široká ramena a to, že je volnější kolem hrudníku. Při rovném postoji v zrcadle se to ani nezdá, ale když se vidím z většího odstupu na fotce, tak mi to tak přijde. Děkuji, že jste mi potvrdili, že to tak nevidím sám.

Prodejce (T. M.Lewin) mi chtěl původně prodat ještě delší rukávy :/ Tohle jsem koupil s tím, že si ho nechám trochu probrat, jenže to nakonec nešlo kvůli kapsám. Je taky pravda, že bylo šité spíš pro starší muže, kteří mají jiný typ postavy.

Je to moje první sako na casual nošení, takže se střihem sak/blazerů teprve získávám zkušenosti. Mám ho už pár měsíců a nosím ho často. Zítra si půjdu zkusit do obchodu nějaké menší a dám to sem pro srovnání. Díky! :)

saryvary
664 příspěvků 14.11.12 19:18

@pracj3am No tak to my se budeme těšit.

pracj3am
22 příspěvků 14.11.12 21:38

@DanielaS @vespinka Těší mě, že se vám barevná kombinace líbí, mám rád světle barvy a kontrasty. S tím Harry Potterem to sedí :) Teď se mi zalíbila kombinace šedé boty a tmavě modré kalhoty a přemýšlím jaké sako k tomu.

martinarie
48 příspěvků 15.11.12 13:57

Sako se mi líbí a myslím, že vám sedí.

Alizon
1233 příspěvků 15.11.12 14:06

Pridam se k tem, kteri se domnivaji, ze je vam nejak velke v ramenou. ALE mozna to bude opravdu jen tim postojem a fotkou - chtelo by to opravdu videt vic zepredu a s rukama dole. Jinak kombinace pekna.

pracj3am
22 příspěvků 15.11.12 17:08

Z dnešního zkoušení. To druhé se mi zdá, že velikostí sedí nejvíc. Střih i barva se mi moc líbí, že si ho nejspíš koupím.

Příspěvek upraven 16.04.13 v 00:59

Curlygirl
1901 příspěvků 15.11.12 17:11

Dobré, radost pohledět, taky bych byla pro to druhé.

seznam.mih  15.11.12 17:13

@pracj3am Tak podle mě je to druhé sako mnohem lepší. Takovej sympaťák :D

Ichy
67 příspěvků 15.11.12 19:40

Taky bych chtěla takto vypadat v kabince… já si tam vždycky připadám jako glum :D

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit