Zhubni, nebo přiber

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rosalyn
925 příspěvků 30.08.12 20:01
Zhubni, nebo přiber

Sledujete někdo pořad Zhubni, nebo přiber? Jeden hubený a jeden tlustý člověk si na týden navzájem prohodí jídelníčky a pak dostanou ty vhodné. Taky tam další lidé zkouší různé hubnoucí procedury.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 30.08.12 20:15

Ja jsem na to koukala na youtube a me se to libi. Cesky premluvene me to rozciluje, ale prijde mi to jako zajimavy format.
Edit: ty miniepizody venovane lidem s PPP byly zajimavejsi, nez samotni supersizers a superskinniers.

saryvary
664 příspěvků 30.08.12 20:18

Koukám. A hubené účastnice mi potvrdily to, že není pravda, že když někdo jí málo, nezhubne :-)

llolla
2102 příspěvků 30.08.12 20:24

@saryvary
Pravda ale je, ze ti superskinny nejedi skoro vubec nic… Stravuji se treba tak, ze by to bylo malo i pro trilete dite, to pak telo prekonalo tu tloustnouci fazi a uz asi mele z posledniho. Me by spis zajimalo, nakolik se stravovaci rezimy tech lidi opravdu upravi…

kitti1
22 příspěvků 30.08.12 20:33

Viděla jsem také na youtubu. U té supersize mě zarazilo, že za snídani považuje ztláskat se tyčinkami, čokoládami a umělohmotnými koblihami. U té jsem nenašla jediné normální a zdravé jídlo, jen samé pochutiny a pamlsky. A ti superskinny, jak tam stáli v řadě, všimli jste si, jak měli všichni příšerné držení těla? Pánev vyvalenou dopředu, propadlý hrudník, ramena vepředu. To mě snad zarazilo ještě víc než ta jejich už myslím anorektická hubenost.

llolla
2102 příspěvků 30.08.12 20:38

Pravda, ja jsem videla vsechny dostupne rady a byla tam jedna jedina pani - supersize- ktera jedla slusne jidlo (varila doma, jedla zeleninu, ovoce, proste vyzivnou stravu), ale zrejme v takovem mnozstvi, ze se vykrmila dotlusta=] proto dost pochybuju o tom, ze by vetsina supersizes svuj stravny rezim nejak zasadne zmenila.

Ems
1482 příspěvků 30.08.12 20:53

Mě by zajímalo jestli jsou takové šoky v stravovacích návycích zdravé, jinak se mi koncept pořadu líbí

llolla
2102 příspěvků 30.08.12 20:56

@Ems
Ja bych rekla, ze se vetsina tech lidi „stravuje“ tak strasne, ze je to uplne jedno=]

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.08.12 21:01

Pěkný článek o tom pořadu napsala tato blogerka: http://neznamnudu.wordpress.com/…nny-recenze/
jinak já s ní souhlasím. Tyto stravovací šoky jsou tak nezdravé pro všechny účastníky, že by ten pořad snad měli zakázat.

Ems
1482 příspěvků 30.08.12 21:04

@MP Barbucha díky přečtu si to..:)

Ems
1482 příspěvků 30.08.12 21:04

Mě se na tom pořadu líbí, ta vzájemná podpora to že ty lidi konfrontují s opakem…

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.08.12 21:10

@Ems
Já nevím, neviděla jsem to, ale myslím, že nejlepší motivace je pozitivní vzor. Pro holku anorektičku je nejhorší noční můra být tlustá. A když vidí nějakou morbidně obézní dívku, pomyslí si, že než vypadat takhle, raději snad umře hlady.
Spousta obézních zase trpí podvědomým strachem z hubenosti. Jeden slavný terapeut (Yalom) popisoval případ paní, které zemřel v pubertě otec na rakovinu a ztrácel se jí doslova před očima, před smrtí už byl kostra potažená kůží. Ona za ním přišla jako morbidně obézní a během terapie začala hubnout a tyto věci vypluly na povrch. Takže i pro ně možná může být setkání s hubenou anorektičkou spíš kontraproduktivní.

llolla
2102 příspěvků 30.08.12 21:13

@MP Barbucha
Ja jsem to sledovala docela pozorne a ti hubeni lide ve valne vetsine nemeli jen „zajem“ o jidlo, nenasli si na nej pres den cas. A prave se tam hlidalo, aby se u nich nejaka PPP nevyvinula. Oni pred prijetim do vymeny prochazeji fyzickym i psychickym vysetrenim.

Příspěvek upraven 30.08.12 v 21:13

Ems
1482 příspěvků 30.08.12 21:13

Já jsem viděla jen kousek a nevím teda. Mě přišlo že do této show vzali lidi, kteří si uvědomují nezdravost a nenormálnost jejich stavu tudíž se tam snad minimalizuje možnost toho „špatného“ vzoru… ale nevím..

llolla
2102 příspěvků 30.08.12 21:18

A i ti supersizes tam rozebiraji svuj zivot, aby zjistili, kdy se zacali prejidat a jde hlavne o to, aby si uvedomili, ze se da prezit na mnohem mensich porcich jidla, nez si oni mysli a jsou zvykli.

Karoleenah
2322 příspěvků 30.08.12 21:33

Já už pár dílů viděla a líbí se mi, že to je oproštěné od takové té hysterie, která mi vadí třeba na Jste to, co jíte - tam všichni na všechny řvou, každých pět minut někdo brečí… V Zhubni nebo přiber je takových pro mě nudných a zbytečných emocí minimum. Zato se mi právě líbí ty v podstatě tři linie, že se chvíli koukám na prohozené dvojice, jak se vypořádávají s jídelníčkem, chvíli zas na tu testerku různých hubnoucích metod, pak je tam to stádo Britek posilujících zadky… Vlastně mi na tom vadí jen ta šílená ženská s megafonem, jinak mi ten pořad připadá tak nějak nejvíc „v klidu“, na rozdíl od ostatních pořadů tohoto typu, kde každou chvíli hraje dramatická hudba jak z filmu Rosamundy Pilcher. Ale co já vím, zatím jsem viděla fakt jen asi čtyři nebo pět dílů, třeba se to ještě zvrhne.

gulietta  30.08.12 21:46

Program som nevidela, ale predstavujem si ho takto.:-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.08.12 21:48

Tak to jo, já jsem to neviděla, jestli je to tak, může to hodně diváků inspirovat.

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.08.12 21:48

Tak to jo, já jsem to neviděla, jestli je to tak, může to hodně diváků inspirovat.

azavina
27 příspěvků 30.08.12 21:52
sleduju

Mně se líbil ten pořad a jeho záměr, ale moc jsem neocenila, když je vysvlékli do prádla a postavili proti sobě a představili. Osobně bych se cítila trochu trapně a nepatřičně, kdyby mě představovali druhé osobě, kterou jsem nikdy před tím neviděla, jen ve spodním prádle, aby mě s ní následně sestěhovali.(Ano, fajn, přiznávám. No tak jsem trochu paranoidní introvert:P)
K pořadu a jeho obsahu celkově se musím vyjádřit víc než kladně, skutečně se mi líbí, že chvilku je tam dvojce, pak cvičení a pak dáma zkoušející sebezvláštnější hubnoucí metody. Má to prostě šmrnc ten pořad.

llolla
2102 příspěvků 30.08.12 21:56

@MP Barbucha
Prave, ti lidi vidi na tech protejscich, jak nesmyslna jejich strava je a navic jsou jim predkladany zdravotni dusledky toho jejich stravovani… Pochopitelne, to jak na to reaguje jejich telo je vec druha, ale zas je to jen pet dni, to se prezit da=]

Ems
1482 příspěvků 30.08.12 22:29

Teď jsem si to pustila a už vím, která část je má nejoblíbenější- ta jak polonazí muži roznášejí jídlo a lidé tipují co je nejkaloričtější..:D

Jetthro
1129 příspěvků 30.08.12 23:54

Videla jsem asi 2 dily na utube, moc me to nebavilo…jsou proste konfrontovani se svym naprostym opakem diky cemuz si rychle oba uvedomi ze takhle to teda nejde. Vlastne furt to samy..ty vsuvky o (ex)anorektickach a o tom jak ten chlap jezdi po USA (treba ta mega sanitka) mi prisly zajimavejsi nez ti akteri.

seznam.mih  31.08.12 01:48

Viděla jsem dva díly a mě se to teda líbí. Podívají se na druhou stranu stravy, kterou si nikdy v životě nepředstavili, že by mohli jíst. Objevují něco novýho. Já Teda obdivuju ty superskinny, že dokáží sníst porce supersize, protože to bych sama nesnědla a to se řadím spíš k těm silnějším, co milují jídlo a nezdravé věci :) A pak musí bejt slušnej stres pro supersize, když najednou hladoví a nemá ty své svačiny. akorát nechápu, proč ukazují zdravotní komplikace jen u těch superskinny a u supersize ne.

llolla
2102 příspěvků 31.08.12 07:00

@seznam.mih
Ti supersizes jsou zase konfrontovani s lidma, kteri se vyzrali (to se neda rict slusne) do morbidni obezity (treba 400 kilo a vic), aby si uvedomili, ze taky tak muzou skoncit. Ale v prvnich radach to tak mozna neni, uz se napamatuju. V posledni rade uz se prakticky resi jen obezita, supersinnies uz jsou tam jen tak do poctu…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit