Zimní bunda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SiuZan
1 příspěvek 22.11.11 21:36
Vážení jsem v koncích. A doufám, že mi někdo z vás bude schopný pomoci.
Sháním novou zimní a městskou bundu. Jenže to se mnou není jen tak.
1) Pokud by chtěl někdo navrhnout kabát, tak ho rovnou zastavím. Kabát mám a je mi v něm zima!
2) Nechci sportovní bundu typu lyžař na asfaltu.
tedy něco takového:

bundy sice hezké, ale v kozačkách na podpatku v nich budu vypadat jako blbeček!
3) Rozhodně odmítám styl „buřtík v kondomu“ tedy něco, co se leskne a je takhle blbě prošívané

Tedy shrnutí, hlavně ať je to nesportovní a teplé. Nejlépe s cenou do 2000 Kč.
Návrhy?

Reakce:

Ani  22.11.11 22:16
V Tescu teď měli docela neutrální bundy, vyloženě městské a dámské (ne unisex). A u nich ceduli 50-70% sleva. Hezky vepředu před vším ostatním, viditelně. Musela jsem se smát, vědí jak na Čechy :)

Vážněji - sehnat přijatelnou městskou bundu není těžké, v nabídce je toho opravdu dost. Ale i s nima budeš v kozačkách na podpatku vypadat jako blbeček.

A pokud je ti zima v kabátu, máš asi špatný. Já si nedávno koupila jen krátký a „jen“ s 60% vlny a ještě jsem ho ven nevytáhla, je mi v něm vedro.

Beru
34 příspěvků 22.11.11 22:27

Zkus Peek&Cloppenburg, mají tam toho hodně. A nemyslím, že k pěkné městské bundě nemůžeš mít kozačky s podpatkem. (Se mi zdá, že poslední dobou je na pekle v módě šmahem odsuzovat všechny bundy…)

Katy
91 příspěvků 22.11.11 22:31
a co třeba něco takového:
http://lh6.ggpht­.com/_KQkE_xjvN7E/TSIR­vgJxbAI/AAAAA­AAAEoI/L_t3pE8cY8­c/Anorak%20006­.jpg

Ani  22.11.11 22:45

Beru, neodsuzuju vůbec bundy, jen si myslím, že neexistuje taková, která vypadá s podpatky dobře. Naopak to generuje takový ten styl nestyl, co se mi přesně nelíbí.

Tulpa
2 příspěvky 22.11.11 23:40
Něco takového?

držela bych se možná pravidla, že čím podobnější kabátu, tím lépe :)

Lama_z_Lana  23.11.11 10:47
Já si teď nedávno v Orsay zkoušela tuhle bundičku, seděla moc hezky. Jen nevím, jestli by teda nějak extra zahřála, v tom se neorientuji, mně moc zima nebývá v ničem.
(na živo není tak lesklá, spíš starorůžová-béžová; cena myslím 1200-1300,–)

kiwi  23.11.11 13:09

Koupila jsem si přesně tuhle: http://www.jackpotshop.com/…m/A21446010/?…
Vidím to tak do nuly… s tlustým svetrem i na míň stupňů.
Velký mrazy, budou-li, ale stejně jistí dlouhej péřák.

DanielaS
4599 příspěvků 23.11.11 14:10

Neco takoveho? Ale to je asi kratke.

Rahja
164 příspěvků 23.11.11 17:59

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:51

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.11.11 20:21

A co říkáte na tuhle?
http://world.desigual.com/#…

Já značku Desigual miluju, je to jediná značka, od které se mi líbí všechno a klidně bych jim vykoupila obchod.

marmota-b
529 příspěvků 24.11.11 11:59

Já mám takový jakoby army styl bundokabát, vypasovaný s páskem. Bavlna zvenčí, bavlna zevnitř (v rukávech polyester pro snadnější oblékání), mezi tím nějaká tenčí vrstva vycpávky, zima mi v tom ještě nebylo, spíš v přechodných dnech vedro. Nevím, jak bych v tom vypadala s podpatkem, to bych musela hodně pečlivě ladit styl (kozačkám s podpadkem moc neholduju, tak jsem to nemusela řešit), ale něco podobného by podle mě mohlo fungovat, zvlášť pokud by to bylo v méně armádní barvě.
Jen nevím, kde takovou věc sehnat. Já na ten svůj - je skvělý a mám ho už několikátý rok - kupodivu narazila u Vietnamců.

marmota-b
529 příspěvků 24.11.11 12:01
marmota-b ha detto : kozačkám s podpadkem moc neholduju
Podpatkem! No fuj, takhle normálně nepíšu. :D

vintage lady
28 příspěvků 08.11.12 16:02
Zimna bunda..

Ahojte, tuto stranku som nasla nahodou a celkom sa mi paci.:-) a hlavne som rada ze som si precitala clanok o bundokabatoch­..ked som na obrazku videla aka otrasna kombinacia je ta cierna bunda s ciernymi topankami a riflami som sa chytala za hlavu ako som si to mohla obliect.:-) bol to zaujimavy clanok tak sa vas chcem opytat ci sa tmave rifle hodia k takej striebornej pripadne hnedej bunde..svetle rifle ani nenosim len tie tmave pripadme tmave a cierne nohavice..a musim este vyjadrit svoj protest na ceny znacky moncler ale asi si s tym nepomozem musim setrit.-)) ozaj a kde v bratislave zozeniem daku schopnu bundu za ktoru nenecham v obchode polku materskej.:-) dakujem,

Mylady2
12409 příspěvků 20.02.13 19:38

Znáte Blauer? Mají hezké bundy?
Hledám alternativu Moncler.
A aby to bylo dostupné v Pze:-) moc se v tomto segmentu nevyznám…

Jetthro
1129 příspěvků 20.02.13 20:30

@Mylady2 K Blaueru muzu rict jen, ze od nich mam trench coat a co se tyce kvality je super, vsechny knofliky poradne prisity, nikde nic neleze a tak :) Moncler bych si taky nechala libit no..ale pro ten se musi do Italie, tam je levnejsi :)

Mylady2
12409 příspěvků 20.02.13 20:42

@Jetthro díky díky;-) to jsem si přála slyšet! Docela dobre vychází Moncler i v US.

kellmorian
26 příspěvků 21.02.13 22:54

Co kozenou leteckou s beranem? Je to teple a ani omylem to nepusobi dojmem, jako by dotycna cestou domu prekonavala tisicimetrovy skalnaty hreben. (Pokud to teda neni za kniplem letounu :) )

miisenka
13 příspěvků 02.11.14 21:00
Zimni bunda na veeelku zimu

Poradte mi nejaku zimnu bundu, ktora bude slusne vyzerat, ale takisto splni i funkcnost-tzn.aby som v nej vydrzala cca 2-3h vonku bez toho, aby som musela mat 4 vrstvy pod bou a i tak mi bola zima, nepremokava, neprefukla, a dlzky bola pod zadok-event.nad kolena.
Premyslam nad Canada Goose(uz od minuleho roku) ale hladam i nejake alternativy.
O cenu mi az tak nejde.
Dakujem.

ema.emailova
83 příspěvků 03.11.14 09:44

A co třeba toto: http://www.alfa-sport.cz/…nda-36-cerna nebo podobná varianta, ale delší: http://www.alfa-sport.cz/…tha-34-cerna

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit