Zimní kabát ke kozačkám

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Monny
480 příspěvků 26.10.12 15:58
Zimní kabát ke kozačkám

Vzhledem k blížící se zimě si chci pořídit nový kabát, zatím jsem žádný přijatelný neobjevila a jediné co jsem si koupila jsou kozačky a teď musím ten plánovaný kabát sladit s kozačkami… Jaká barva kabátu by se hodila? A jaké kombinace kabátu a kozaček v zime nosíte vy? A co ještě v rámci zimního outfitu ladíte?

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 26.10.12 17:19

http://www.zara.com/…%20THE%20HIP
Líbil by se mi k tomu tenhle (myslím barevně, pomíjím, že je ze Zary, takže s hřejivostí to asi nebude nic moc a třeba vám přijde hnusnej). No a nebo béžový, to je univerzálnější bar­va.

Mori  26.10.12 17:27

Koňaková jde podle mě skoro ke všemu. Líbil by se mi nějaký modrý-zelený (petrolejový třeba), ale sama mám (ano, ke koňakovým kozačkám) šedohnědý (dark taupe v místním vzorníku). Béžové bych se bála z důvodu údržby, ale vypadala by určitě výborně.

Sibyla
2639 příspěvků 26.10.12 17:36

K těmto botám jakýkoliv. Tabu snad jen fuchsiová, růžová, vínová.

Mylady2
12409 příspěvků 26.10.12 17:38

@llolla ha je pěkný! Já mám ze ZARY kabát 100%vlna a hřeje víc než dost… Tak nevím kde by mohl být problém;-)

llolla
2102 příspěvků 26.10.12 17:43

@Mylady2
Aha, na složení jsem nekoukala, ale většinou se říká, že kabáty ze Zary jsou tak do španělské zimy=) Ale ty dražší jsou asi teplé…

Mylady2
12409 příspěvků 26.10.12 18:00

@llolla tak ten co jste vybrala je do teplejší zimy…a ano dá se to odvodit od ceny;-)

Fretkodlak  26.10.12 18:03

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:30

avionne  26.10.12 21:55
100% bavlna

Sa píše v popise toho ZARA kabátu tak nevjem ci bude hriať alebo najma dobre vyzerať. I keď máte pravdu cena by tomu zodpovedala! Ja som minulý týždeň približne za toľko kúpila vínový 75%vlna, 10% kašmír, 15% polyamid v Makyte Púchov, len škoda že veľa ľudí zabudlo na tieto tradičné predajne, každým rokom menej pobočiek a pritom perfektne ušité, žiadne trči-nitky, dobré zloženie a napríklad tento rok aj zaujímavé farby (nemohla som sa rozhodnúť medzi hráškovou, fialovou a vínovou)…a vidíte asi som predpojatá ale ja si ten vínový k týmto kozačkám predstaviť viem:))

Khajka
506 příspěvků 27.10.12 09:05

@avionne Já mám už třetí sezónu červený z Moděvy, složení velmi podobné tomu vašemu. Koupila jsem ho na předváděcí akci českých a moravských družstev. Prodávající mi tehdy říkala, že v Česku skoro neprodávají, že není o jejich produkci zájem. Většina jejich výrobů prý míří do zahraničí.

Khajka
506 příspěvků 27.10.12 09:09

Btw, taky nevím, proč by se vínová barva nehodila ke koňakových kozačkám. Nedávno jsem měla k vínovým punčocháčům koňakové boty a rozhodně to špatně nevypadalo…
Ovšem, ta petrolejová kombinace s koňakovou vypadá víc než dobře.

avionne  27.10.12 11:18

Presne toto: V Modeve si mama prednedávnom kúpila výborne sediaci kostým zo zaujímavej pretkávanej látky, ešte odtiaľ odchádzala v siedmom nebi že má ideálnu 40, a nie 42-44 ako to vychádzalo v okolitých butikoch kde sa jej snažili vnútiť elastické šaty za dvojnásobok ceny kostýmu…Viete ako ľudia vzdychajú že v Zare v Taliansku majú kvalitnejšie a Magnum v UK obsahuje smotanu a nie stužené rastlinné tuky- to len u nás ponúkajú šunty…tak to bude asi tým že mi tie šunty nadšene kupujeme a keď máme pod nosom niečo kvalitné ale nie je to v pekne nazdobenom, zahranične zneujúcom obchode tak nechceme…používam množné číslo lebo aj ja sa dám príležitostne namotať ://

MP Monny
480 příspěvků 27.10.12 11:32

Modrá nebo petrolejová mi přijde jako nejlepší, ale zatím bez úspěchu. Ty české značky kabátů bych třeba i ráda omrkla, ale popravdě vůbec nevím kde…

Umbra
4 příspěvky 27.10.12 12:06

Tiež odporúčam „tradičné“ predajne. Minulý rok som si kúpila kabát v Makyte. Mali veľký výber, rôzny strihy a farby.

Jetthro
1129 příspěvků 27.10.12 12:15

Ja mam vlneny tmave modry, neco takovyho

rekla bych ze dost univerzalni barva..

Britany28
1 příspěvek 02.11.12 17:10

Odkud jsou prosím? Jsou moc hezké a podle mně jde černý nebo béžový kabát.

Lennita
145 příspěvků 03.11.12 01:05

Mna by tiez zaujimalo kde si zohnala tie kozacky..presne take by sa mi teraz hodili :)

natyska123
62 příspěvků 03.11.12 08:43

@Umbra jak jsi zmínila tu Makytu, tak tato značka měla vždy dobrý zvuk, vzpomínám si, že Marcela Leiferová vždy kupovala kabáty v Makytě a při každém zahraničním zájezdu dostávala nespočet komplimentů..obávám se ale, že po rozdělení republik je tato značka k mání jen na Slovensku, i když zjištěno to nemám..jen jsem už několik desetiletí nikde na produkty Makyty nenarazila…

natyska123
62 příspěvků 03.11.12 08:51

@MP Monny zrzavá jde skutečně skoro ke všemu - černá, modrá, odstíny hnědé a krémové, teal, červená…já mám doma hodně bot v podobném odstínu, i kabelky..v pos­ledních letech se z toho stala taková univerzální barva, která úplně zvedne jednoduché oblečení…co kdybys zkusila Dům značkové módy v Praze, nebo Peek and Cloppenburg - tam mám hrozně ráda značku Marie Lund, ve slevách má zboží za suprové ceny…nedávno jsem poprvé byla v outletu TK Maxx v Německu a tam bylo neuvěřitelné množství kabátů různých značek - známých - sama jsem si tam nakoupila naráz 5 kabátů, jeden hezčí jak druhý…záleží na tom, kde bydlíš, jestli můžeš někam vyjet za nákupy…ale každopádně tato barva bot se ti bude kombinovat pěkně…

ivanina
35 příspěvků 03.11.12 11:20
@Mylady2 píše:
@llolla ha je pěkný! Já mám ze ZARY kabát 100%vlna a hřeje víc než dost… Tak nevím kde by mohl být problém;-)

Jenže tenhle je ze 100%bavlny, ale mně se líbí střihově.

MP Monny
480 příspěvků 03.11.12 14:28

@Britany28 Boty jsou z CCC, je to syntetika, občas se tam zadaří něco najít ;) Původně jsem měla vybrané podobné z kůže, ale už v obchodě na nich byly malé rýhy a v autě bych jed určitě brzo zničila, takže nakonec vyhrály tyhle.

MP Monny
480 příspěvků 03.11.12 14:30

@natyska123 Díky za tipy, červená by mohla vypadat taky dobře… V listopadu asi zkusím projít obchody v Praze, v Brně zatím bída.

natyska123
62 příspěvků 03.11.12 14:46

@MP Monny No, oni v Brně DZM zrušili, že, ještě před pár lety tam byl, něco sem tam kupovala..ale je tam Pietro Filipi, tam jsou kabáty pěkný, sama mám s nimi zkušenost, ale ty ceny bez slevy nejsou zrovna malé…no, bohužel jiné obchody v Brně neporadím, jezdím tam sporadicky a byla jsem tam celkem ve dvou nákupákách…když já třeba všechno kupuju prakticky náhodně, někam se dostanu, omrknu, pokud se mi něco líbí - koupím…největší DZM je na Zličíně, já tam ráda chodím, mají neustále štendry plné věcí za jednotnou cenu, i kabáty samozřejmě… to není možné, fakt v Brně nemůžeš nic sehnat…přeji šťastnou ruku při výběru a pak se přijď s kabátkem pochlubit, až ho najdeš…

MP Monny
480 příspěvků 14.11.12 11:08

Tak nakonec, po víkendovém nakupování v Praze, jsem vybrala tyrkysový kabátek v Promodu. Nic lepšího (a hlavně teplejšího) jsem totiž bohužel nesehnala. Všude mají jen prošívané „igelitové“ kabáty a bundy, takže asi taky budu nucena koupit nějakou „igelitku“ protože něco do pořádné zimy bude potřeba. A mám v plánu vyměnit knoflíky, tyhle se mi moc nelíbí, blbě se zapínají a ke všemu už jeden upadl.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit