Zimní kabát v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

11.08.11 15:22

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli je už teď možné sehnat někde v Brně zimní kabát? Pokud ano, dáte mi tip na nějaký obchod?

Reakce:

Eiwen
134 příspěvků 11.08.11 15:59

Já to po třech jednosezónových kabátech za zcela neodpovídající cenu (kolem 3000, obvykle Zara), už vzdala protože mám zjevně naprosto neodpovídající požadavky - délka ideálně po kotníky a hlavně teplá PODŠÍVKA - jsem zmrzlina. Na zimu vážně nechci profukující kabátek nad kolena s tou děsivou podšívkou z polyesterového čehosi - ano, jako společenský svrchník budiž, ale i u nás na jihu bývá zima.
A to dnešní obchody opravdu neznají…a za takovou sumu peněz už další zimu mrznout nechci, tudíž si za stejnou cenu objednám nekýčovitý, nepřeplácaný exemplář z gothic obchodu. Byla to poslední varianta :)

Black Diamond
81 příspěvků 11.08.11 18:10

nictom: Sice bydlím v Ostravě, kde je to děsná bída, ovšem skutečně teplý zimní kabát jsem ještě nepotkala, podle mě je na něj stále brzy. Asi tak před měsícem byly nějaké barevné kabáty v M&S, možná dokonce teplejší varianty, s jistotou si ale nevzpomenu. Pokud ho teď vyloženě nepotřebujete, počkejte ještě. Jinak spíše doporučuji hledat na internetu, tam jsem narazila na zlevněné loňské modely a občas i na něco z nové kolekce.

katango
1356 příspěvků 11.08.11 18:16

Eiwen, kupodivu gothic shopy nabízejí kvalitnější a jednodušší věci. Taky dávám přednost kabátům ke kotníkům a v gothic eshopu jsem si koupila černý dlouhý plyšák. Bude potřebovat ještě zahnout rukávy a délku a přidat nějakou podšívku, ale teplý bude.

Eiwen
134 příspěvků 11.08.11 18:41
katango ha detto : Eiwen, kupodivu gothic shopy nabízejí kvalitnější a jednodušší věci. Taky dávám přednost kabátům ke kotníkům a v gothic eshopu jsem si koupila černý dlouhý plyšák. Bude potřebovat ještě zahnout rukávy a délku a přidat nějakou podšívku, ale teplý bude.
Pravda. Mě gothic e-shop zachránil dokonce i před loňským plesem, kdy jsem potřebovala dlouhou společenskou sukni ke korzetu a nechat šít už nebyl čas - nakonec jsem si objednala jednoduchou černou sukni s linií „mořská panna“ až na zem a smutná pravda je, že je kvalitnější než druhá společenská sukně, šitá později švadlenou :/
A tyto obchody jsou snad už jedinou možností, jak koupit dlouhý a teplý kabát. Pořád přemýšlím, jestli jsem vážně jen já tak zimomřivá a to ted asi není v módě.

Black Diamond
81 příspěvků 11.08.11 19:01

Daly byste mi, prosím, tipy, ze kterých gothic e-shopů ty kabáty nakupovat? Také toužím po nějakém dlouhém a hodně teplém.

Eiwen
134 příspěvků 11.08.11 19:57
Black Diamond ha detto : Daly byste mi, prosím, tipy, ze kterých gothic e-shopů ty kabáty nakupovat? Také toužím po nějakém dlouhém a hodně teplém.
já nakupuji nejradši na www.redraven.cz, zatím mám jen 100% dobré zkušenosti a všichni známí taky, jediná nepraktická věc jsou velikosti - u většiny věcí se prostě nedozvíte rozměry S, M…ale konkrétně u německých kabátů mám poslaný dotaz majiteli, tak uvidím :)
jinak na Nosferatu (www.666.cz) mají víceméně to samé ale obvykle dražší, pak ještě možná metalshop.cz nebo Mondo Bizarro, ale na RR je rozhodně největší výběr, obzvlášt kabátů…ovšem dodání některých věcí může být klidně i těch maximálních 8 týdnů, nejsou-li skladem a musí se objednávat…kdysi jsem takhle na jeden korzet čekala skoro dva měsíce.
Jo a p.s - nelekněte se přehršle nevkusných pseudobondage pvc kabátů a hledejte - já mám vybraný tento http://www.redraven.cz/…-kabat-craft , vypadá dost teple :)

katango
1356 příspěvků 11.08.11 19:57

Red Raven nebo 666.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit