Zimní šála z pravého kašmíru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rabbit
6 příspěvků 07.11.12 21:40
Zimní šála z pravého kašmíru

Chtěla bych svojí mamince koupit k Vánocům šálu z pravého kašmíru. Poradíte, kam v Brně bych se měla zajít podívat? Díky moc!

Reakce:

Linie
1703 příspěvků 08.11.12 13:12

Rabbit: Na nádraží - koupit si lístek do Vídně. Pochybuji, že v Brně pravý kašmír koupíte.

Khajka
506 příspěvků 08.11.12 13:20

Když si dáte vyhledat na stránkách „pašmína“ nebo „pashmina“, tak Vám vyjede několik odkazů, kde se dozvíte všechno podstatné - kde nakupovat v ČR, bylo tam i několik tipů na zahraniční e-shopy. Bohužel, na podívání a osahání to asi nebude :(

Olivera
180 příspěvků 08.11.12 20:59

Zkuste spíše eshop- http://www.pashmina.cz/ jsou to rozhodně originální pašmíny z kašmíru (myslím, že mají i certifikát). úžasný výběr barev je na http://mypashmina.co.uk/ Jinak v českých obchodech jsem kašmírovou snad ani neviděla…

MP Markys
136 příspěvků 09.11.12 09:34

Dnes jsem viděla kašmírové šátky v Bianca na Jánské ( pod spořitelnou ).

adilah
29 příspěvků 09.11.12 10:06

Kašmír se dá sehnat i v řetězcích. Já jsem cca před měsícem pořídila pletenou kašmírovou šálu v c&a za rovný tisíc.

Betty J.
2031 příspěvků 30.09.14 12:43

@rabbit: loni jsem koupila v Malém Tibetu na Veselé, šály byly v přírodních odstínech.

RealAsianStuff
1 příspěvek 01.10.14 20:38

Ahoj,
pokud jsi ještě nenašla pašmínu, která by Ti vyhovovala, mám jich momentálně pár na prodej (nebo na ukázku) a právě přijímám objednávky na Vánoce. Všechny šály jsou té nejlepší kvality, přímo z Asie od výrobců. Cena od 1000Kč. Ráda povím více v soukromé zprávě, díky.

Nellis3
18 příspěvků 11.10.14 21:09
kašmírová šála

Také se přidávám se zkušeností, kašmírovou šálu - pravou jsem si kupovala na internetu. Narazila jsem na obchod v podstatě náhodou, když jsem brouzdala po různých stránkách a hledala právě kašmír. Jsem typ, co nemá moc rád, když ve stejném oblečení potkává lidi venku, tady u šál Cottisi je super, že mají jednak velký výběr a zároveň originíální kousky - stejných vzorů mají opravdu pár, to mi opravdu vyhovuje. Sestra mi ho teda často krade, takže jí teď budu objednávat nějaký k svátku.

top topic
949 příspěvků 11.10.14 21:23
:-D

Tereza W
24 příspěvků 14.10.14 13:43

Já jsem kupovala svetr v Londyně a měli i krásné šály, ale chápu, že je to trochu z ruky.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit