Zimní sukně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamaradvladimir
448 příspěvků 08.02.13 10:04
Zimní sukně

http://www.krasnedarky.cz/…38m-p245180/

Sukně je krásný kousek oblečení, ale co říkáte na tento modýlek? Je to peklo nebo ne? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

ještěřička
2366 příspěvků 27 inzerátů 08.02.13 10:11

Peklo to nebude na mladé štíhlé slečně, která vyznává trochu skate styl a umí tu sukni vhodně doplnit. Pokud bych takovou osobu zahlédla, zaujala by mě, ale neřekla bych si, že je to peklo.

TulaJ
254 příspěvků 08.02.13 10:14

No ja si nejako neviem predstaviť, kam to nosiť - vonku ešte ako-tak, ale vnútri to musí byť hrozne teplé a potivé (možno jedine ako vankúš pod zadok, ak máte v škole alebo práci tvrdú stoličku :-)), a pekné to tiež nie je. Možno jedine fakt na vonku, s krátkou bundičkou (stále lepšie ako odhalené zadky v tenučkých tričkovinových minisukniach - a že ich bolo dosť aj v najväčších mrazoch). Teda praktické - možno niekedy, ale pekné - vôbec nie.

Linie
1701 příspěvků 08.02.13 10:18

Zimní sukně je z vlněné látky - vlněného sukna, kostýmovky nebo tenčího flauše. Materiál by měl být teplý, ale aby zbytečně nepřidávat objem. Délka ke kolenům nebo delší, aby nohy neprochladly, když čekáte delší dobu na spoj.
Sukně z fotky je jen výstřelek, nohy před chladem neochrání.

Příspěvek upraven 08.02.13 v 10:50

top topic
949 příspěvků 08.02.13 10:25

To je zas nějaká reklama?

Jinak ta sukně je příšerná.

kamaradvladimir
448 příspěvků 08.02.13 10:33
ne

Reklama to není jen nevím jestli je to peklo nebo ne? Je to nefunkční kus oblečení, sukně pro extra zimu i když péřová asi nezahřeje a jinam než na hory se ta péřovka asi nehodí… takže praktičnost tam nevidím tak zkouším zda jsem nepřehlédl krásu.

regeena
24 příspěvků 08.02.13 10:52

Je to sukna na sport. napr. na bezkach mam oblecene len obtiahnute nohavice. a aj ked mam pod nimi este spodky, mavam stale studeny zadok a vzadu stehna. keby som mala takuto suknu, mala by som spominane partie v teple.
v zime na ture ked zastavis, hodis na seba bundu a na nohy suknu - prakticke. ale po meste by som v nej nechodila.

smrtonoška  08.02.13 10:56

Tak tohle je myslím jeden z těch kousků, o kterých můžu vyhlásit, že „nedává smysl“. A ještě k tomu ta barva (která je jinak pěkná, ale ne na tomhle modelu) a hlavně cena… Tři litry za tohle?! Vážně? :(

Linie
1701 příspěvků 08.02.13 10:57

Reegena - to už by mi přišlo praktičtější vzít si delší bundu, na MP zvanou bundokabát.

kamaradvladimir
448 příspěvků 08.02.13 10:57
aha

Nevím jak by se v ní běžkovalo, ale mohla by být teda vhodná spíš na bruslení :)

sarinka.v
423 příspěvků 08.02.13 11:08

Za tu cenu ne, a vlastně bych to nechtěla a ni zadarmo…

Matmys
1597 příspěvků 08.02.13 11:18

Krindypindy! To i spacák je levnější (a hezčí).

regeena
24 příspěvků 08.02.13 11:21

@Linie praktickejsie do mesta. ale nie na hory. v paperovej bunde na bezkach alebo na turistike by si sa asi uvarila. a druha vec je absolutna nezbalitelnost takeho bundokabatu do batohu.
v zime casto vidam bezcov v dlhych elastakoch a na tom maju kratasy. dievcata by mohli mat suknu :-)

kamaradvladimir
448 příspěvků 08.02.13 11:31
super

No zrovna jsem dumal kde seženu péřové šortky :D

Lenka M.  08.02.13 11:36

Zašiť jeden koniec, naplniť perím, zašiť druhý koniec a používať ako podsedák, nič iné ma nenapadá :D
@regeena Vážne je možné niekam sa dostať na bežkách v prakticky puzdrovej nepružnej sukni bez toho, že by sa po sto metroch vyhrnula ku krku :D? Je to seriózna otázka, nedokážem si to totiž predstaviť..

regeena
24 příspěvků 08.02.13 12:44

@Lenka M. aha, tak ten tvar som si moc nevsimla :-) ale v tejto si to viem trochu predstavit http://www.directalpine.cz/sukne-betty-9
isty cas som rozmyslala nad kupou, ale prave otazka vyhrnania ma odradza. v obchode som na nieco take nenatrafila, tak som to ani nemohla odskusat

yanulienka
382 příspěvků 08.02.13 12:52

@Lenka M. Jsou tam na boku zipy…

regeena
24 příspěvků 08.02.13 13:03

@Lenka M. aha, tu je aj oblecena http://www.rei.com/…t-down-skirt vyzera, ze by to v nej aj islo :-)

Lenka M.  08.02.13 13:11

@yanulienka Hmm,máte pravdu sú..Ale na tie bežky si to aj tak dokážem predstaviť ako pohodlné len uplne rozopnuté a to zase trochu popiera zmysel nie :)?Navyše pri rozopnutí napríklad len napol by som sa bála, že sa zips námahou buď pokazí, alebo proste aj tak po pár minutách začne šplhať hore..
No dosť bolo asi úvah o bežkách:)

real.blond
6688 příspěvků 08.02.13 13:36

@sarinka.v ja bych ji nechtela, ani kdyby mi za to zaplatili:D

sarinka.v
423 příspěvků 08.02.13 14:40

@real.blond Přesně, tohle bych si z principu nevzala, ale parádně by se to hodilo k těch buřtovým bundám ne? A dělají podle mě i podobně sněhule :D

real.blond
6688 příspěvků 08.02.13 20:46

@sarinka.v hm, ale nekomu se to asi libi, kdyz mame cervenaky.. No ja jim to milerada prenecham! Takovy hnus na me nikdo nedostane.. Ani burtokabat:-)

refaella
8 příspěvků 11.02.13 10:24

Ano, přesně takhle si představuju to pravé peklo. A za pekelný peníz.

Ilyska.S
177 příspěvků 11.02.13 12:49

Něco obdobného jsem viděla minulý týden v HUDY, a musím uznat, že jsem si taky lámala hlavu, jestli to zahřeje. Došla jsem k závěru, že nikoliv… Ale jak řekla @ještěřička: slečna skate stylu by to nejspíš vhodně nakombinované unosila.

Linie
1701 příspěvků 30.12.13 14:40

Krásná, určitě teplá zimní sukně: http://www.lauraashley.com/…t/invt/ms583

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit