ZIP u kozacek tlačí do kotniku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ezechiel
4 příspěvky 26.12.15 22:52
ZIP u kozacek tlačí do kotniku

Dobry vecer, koupila jsem si nove kozacky znacky Caprise. Na prodejne bylo vse dobre. Pri normalni chuzi vsak nastal tento problem- zacal me tlacit zip na boku do kotníku. Ma, prosím, někdo takový problém? Da se s tím něco dělat. na onom místě už se mi děla modrina. Ještě žádné kozacky mi to neudělaly. Je možné toto reklamovat?

Reakce:

Lucienka_M
216 příspěvků 29.12.15 10:57
Zip

Tyto problémy mám celý život - v ponorkách, kozačkách, kotníkových botách, lyžákách…
Mám něco, co jen tak někdo nemá, a to dvojitý vnitřní kotník (pakloubek). V kožených botách se to většinou po nějaké době podá, v molitanem futrovaných také. Ve vyšších kozačkách mi pomohlo nošení tenké ponožky s vlnou.
Podívejte se, zda vám taky třeba nenatékají kotníky, pak pokud nevíte z čeho, je lepší s tím zajít k doktorovi.
Reklamace asi v tomto případě asi nemá cenu.

Ezechiel
4 příspěvky 29.12.15 17:46
Zip

Tak to je zajímavé, to jsou první boty, které mi to udělaly. Snad to rozchodim, jsou kožené. Děkuji za odpověď. E.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit