Zkušenost s kabelkou Vera Pelle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

liliengodo
4 příspěvky 25.01.16 19:44
Zkušenost s kabelkou Vera Pelle

Ahojky pekelnice,
chtěla bych se Vás zeptat na názor ke kabelkám zn. Vera Pelle. Objevila jsem tuto pro mne krásnou kabelku http://www.stylovakabelka.cz/…a-pelle-t88m avšak vůbec nemám s touto značkou žádné zkušenosti. Můžete mne poradit, zda jít do toho nebo nejít. Děkuji Lili

Reakce:

Demode
1674 příspěvků 25.01.16 22:46

Opravdu to chcete vědět? Všechny jsou hnusný!

liliengodo
4 příspěvky 25.01.16 23:35

Děkuji za Váš názor i když se to dalo napsat trošku kulantněji a nekazit mi radost, když tak málo, jako je kabelka Vera Pelle mi stačí ke štěstí :) inu každý si nemůžeme dovolit drahé MK nebo LV :)

Dahllie
2222 příspěvků 25.01.16 23:56

Hmm, proč já byla vždycky přesvědčená, že označení „vera pelle“ znamená pojmenování materiálu - tedy lepené zbytky kůže, tedy tzv. genuine leather.

Jiná Realita
13791 příspěvků 26.01.16 00:15

@liliengodo
kdyby z toho všude nekoukala reklama, tak by vám někdo asi napsal i kulantní názor :)

coralline
822 příspěvků 26.01.16 10:20

@Dahllie Připomíná mi to značku Keep Away From Fire. To bude asi jejich nová řada.

Karin
3401 příspěvků 26.01.16 11:16

Jak píše Dahllie, vera pelle je v doslovném překladu „pravá kůže“ (it.), stejně jako genuine leather nebo echt leder (a obdobné výrazy existují i v dalších jazycích), a vlastně to není až tak pravá kůže (rozuměj useň), viz Adin článek zde - „KOŽENÉ“ ŠMEJDY (A NĚCO PRO KUTILY)
Ale za tu cenu, a pokud se vám to líbí, tak proč ne…

Schatz
81 příspěvků 26.01.16 17:25

Před lety jsem si na „lítačku“ do práce pořídila koženou kabelku zhruba v obdobné cenové relaci. Taky tam byl nápis genuine leather. Kvalita byla divná, velmi brzy se mi přední strana kabelky jakoby zalomila či jak to popsat. Škoda peněz. Takže jsem se poučila a raději si připlatím za kvalitní kabelku z kvalitní kůže.

liliengodo
4 příspěvky 26.01.16 20:26

Moc děkuji za postřehy, asi faktem je, že když si člověk připlatí, tak je ta kvalita o něčem jiném. Takže i dle mých kamarádek, raději pořádnou koženou kabelku než pak se hádat při reklamacích. Nějaké Vaše tipy a postřehy na kabelky, barva bordó nebo tmavě červená. Děkuji.

Dahllie
2222 příspěvků 26.01.16 20:39

Koukněte na prodejce Pavla Barboříka . Šije z usně. Taky mám něco vyhlédnutého. Jeho práce mi příjde kvalitní a materiály taktéž.

liliengodo
4 příspěvky 26.01.16 21:13

Děkuji, vypadaj krásně :)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit