Zkušenosti s Botas 66

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ben990419
12 příspěvků 28.05.16 21:33
Zkušenosti s Botas 66

Nedávno jsem se tu ptal na zkušenosti s converse all star II. Přemýšlel jsem proč bych si měl kupovat nějaký čínský šmejdy, když u nás v ČR máme také výrobce bot třeba botas. Chtěl jsem se proto zeptat jak jsou pohodlné a jestli dlouho vydrží? Chtěl bych podpořit českou firmu. Ale nemám si je kde vyzkoušet, protože jsem z Českého Krumlova a tady tyto boty nikdo neprodává. A tak se chci zeptat jak je to s pohodlím a kvalitou bot botas?

Děkuji za odpovědi.

Reakce:

LCH  29.05.16 22:23

@ben990419 Mám od nich jedny z limitované kolekce a koupil jsem je přes eshop. Jsou pohodlné, akorát jsem neodhadl barvy a nosit černostříbrné boty, na to fakt mám dostatek sebereflexe. Bohužel na fotu vypadaly jako černobílé, ve stylu SKA. Kolik vydrží tudíž netuším, ale věřil bych jim jako těm starým, co jsem nosil dříve. Snad se nemýlím.

andano
577 příspěvků 30.05.16 00:14

Nejsem vlastníkem, ani nositelem, dokonce jsem ani nevěděla o novém projektu firmy Botas, takže jsem zůstala koukat s otevřenou pusou, když si je syn opatřil brzo po jejich zviditelnění v r. 2008 (nebo 2009?).
Původně to taky vnímal spíš jako gesto podpory české firmy a mladých designérů, ale asi po roce si na základě plné spokojenosti koupil další.
Drží oboje, sice po 5 letech už nejsou úplně jako nové, ale stav slušný, i když mají za sebou dost.
(Podotýkám, že má i další boty, nestřídá jen tyto dvoje.)
Mimochodem - svého času je prodávali u Bati - už ne?

ben990419
12 příspěvků 30.05.16 21:57

@andano Říkal jsem si proč kupovat boty, který jsou šitý v bůh ví jakých podmínkách, když si můžu koupit boty z Česka. Jsem rád že s nimi máte dobré zkušenosti. Jestli vydrží tolik jak píšete, jsou pro mě jasnou volbou.

Bara06
1993 příspěvků 30.05.16 22:04

@ben990419 Máme v rodině 3×, všichni spokojení, vydrží dlouho pěkné a prý pohodlné. Navíc jsou to fakt krásné, šmrncovní kožené boty… a když tak je prostě vrátíte, když nebudou sedět. Příjemná drobnost v krabici jsou náhradní tkaničky v jiné barvě (myslím, že u všech).

ben990419
12 příspěvků 31.05.16 06:11

@Bara06 A nevíte jak je to s číslováním? Někde jsem četl, že velikosti se dost liší třeba od nike nebo adidas.

sobotage
276 příspěvků 31.05.16 07:36

Před šesti lety jsem si koupila Rainbow barevnou kombinaci. Na to, jak jsem s nimi zacházela vydržely opravdu dlouho a v podstatě po třech letech jsme prochodila podrážku. Byly neskutečně pohodlné, nikde netlačily, prostě boty jako bačkůrky. S velikostí to bylo v pohodě. Koupila jsem si stejnou jako ve všech ostatních značkách. Pokud máte možnost, tak doporučuju si zajet do Třebíče, kde je přímo prodejna Botas a můžete si vše vyzkoušet, prohlídnout naživo a občas dostanete i nečekanou slevu. Já jsem ji dostala s tím, že se neměly půl roku šít a to byl poslední pár. Ale nečekejte nějaké studio, je to v rodinném domě v přízemí. Ale všichni jsou moc milí. A myslím si, že to je dokonce hlavní prodejce, který to odprodává všem e-shopům.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 31.05.16 07:45

Já si chci botasky koupit už několik let, ale nemůžu si pořád vybrat barevnou kombinaci, na všech se mi něco nezdá. Ale když dělali na designbloku po jednom páru, tak ty by se mi líbily dost :-D

Allania
424 příspěvků 31.05.16 07:55

@ben990419 Mám troje a za sebe je můžu jen doporučit. Těm mým je už tak kolem čtyř let. Jsou opravdu pohodlné, ušité z kvalitní kůže, i servis je slušný. Na jedněch se mi odlepila ta spodní vrstva podrážky. Pravda, dávala jsem jim dost na frak a oni mi to za nějakou směšnou sumu nalepili zpět. Kamarád má už asi patery a stále si je jen chválí. Já jsem na ně přešla z adidasek Superstar. Vadilo mi, že je má každý a nevydržely už tolik, co dřív.
Jako malá jsem podědila po mamce i Botas Run. Tenkrát na táboře jsem se za ně celkem styděla, protože po otevření hranic už všichni měli něco lepšího, ale ty botasky dosud existují. Číslování dle mého sedí, mám klasickou 37 dle tabulek. U adidasek jsem měla 3,5. Zkuste objednat a v nejhorším je pošlete zpět. V krabici jsem tenkrát našla též další jinak barevné tkaničky, látkový sáček na boty a placku ve stejné barvě, co měly boty.
Můj děda měl jako mladý ty v klasickém barevném provedení a hrával v nich nohejbal. Má je taky dosud, už v nich tedy jen venčí psy, ale ty boty vypadají stále stejně. Navíc se mi zkrátka líbí ta myšlenka, že podporuji český trh.

ben990419
12 příspěvků 31.05.16 09:18

@Allania Dneska si je objednám. Jsem nadšený z vašich zkušeností.

Mrs. Dalloway
234 příspěvků 31.05.16 09:30

@Potrefenáhusa Jsme na tom stejně, taky jsem si nebyla schopná vybrat barvu, přestože jich mají opravdu hodně. Nakonec mám tyto, ale teď už bych si zase vybrala jiné, tak bych chtěla, aby se brzy zničily a mohla bych si koupit nové, ale moc to na to nevypadá, vydrží hodně a chodí se v nich opravdu dobře, takže @ben990419 můžu jen doporučit.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 31.05.16 09:34

@Mrs. Dalloway nad těmahle jsem taky uvažovala, ale přijdou mi takové trochu skejťácké a už se na to cítím trochu stará :-D
Teď se mi tam docela líbí Old Miss, ale zas když si je představím, jak vypadaj po procházce po lese se psem…

Kjůta
23 příspěvků 31.05.16 09:47
@Potrefenáhusa píše:
Já si chci botasky koupit už několik let, ale nemůžu si pořád vybrat barevnou kombinaci, na všech se mi něco nezdá. Ale když dělali na designbloku po jednom páru, tak ty by se mi líbily dost :-D

Páni, ty jsou parádní! Škoda, že to bylo jenom tak. Asi budu nahrazovat svoje rozšmajdačky, ty můžou být i černé :)

Mrs. Dalloway
234 příspěvků 31.05.16 09:52

@Potrefenáhusa Néé, teď jste mi nasadila brouka do hlavy s tím věkem. Tak proto radši Old Miss? :) Já nevím proč, ale mně u těchto střihů strašně vadí ta přelepená špička, proto jsem vybírala jen z té urban kolekce. Ale barvy jsou na těchto vašich super, ty bych brala hned.

ben990419
12 příspěvků 31.05.16 09:57

Tak jsem si vybral tyto.

Bara06
1993 příspěvků 31.05.16 15:35

@ben990419 Super :c). Ty velikosti. Já mám normálně 40, u Botasek mě 40 tlačila a 41 byla velká. Mužovi sedí jeho velikost a těm dalším taky. Takže se toho asi nebojte.

arwenn
426 příspěvků 31.05.16 15:42

Manžel má dvoje a je s nimi spokojený :) Mě nesedí číslo, 40 malá, 41 velká… Půlčísla jsem neobjevila.

arwenn
426 příspěvků 31.05.16 15:43

@Bara06 :D

Bara06
1993 příspěvků 31.05.16 16:01

@arwenn Hezky :D.

tv  31.05.16 17:27

Dost dlouho jsem zvažovala koupi, ale nakonec mě odradilo to, že bych určitě vybrala špatnou velikost a musela je měnit. Někdy mám 40, někdy 41. Škoda, že je mají jen v Praze. Ale jak tady čtu tu chválu, tak si je nakonec opravdu muset pořídit. Líbí se mi tyto:

ben990419
12 příspěvků 31.05.16 17:39

@tv Vypadají skvělé. Taky mě odrazuje obchod jen v Praze, ale objednám je z eshopu a když mi nebudou, tak je vrátím a objednám jinou velikost

Pinot Noir
8517 příspěvků 31.05.16 17:56

Teda, budu si je snad taky muset koupit. Všechny tady se mi líbí :)

Bara06
1993 příspěvků 31.05.16 18:54

@Potrefenáhusa Pche, sim vás, conversky nosí na pekle i sedmdesátnice, tak teda nevim, proč by neprošly skejtový boty :D. A hlavně je ta řada fakt nejhezčí.

celem
872 příspěvků 11.07.16 16:19

Dcera měla první někdy časem a a byla s nimi tak spokojená, že si koupila další.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit