Zkušenosti s kabelkami Michael Kors

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

medulinkax
37 příspěvků 13.02.14 14:24
Zkušenosti s kabelkami Michael Kors

Dobrý den,

už několik týdnů čtu diskuze na Pekle, ale nikdy jsem se neodvážila přispět až do dneška. Snažila jsem se najít odpovědi na můj dotaz, ale nebyla jsem úspěšná, a proto jsem se rozhodla založit toto téma (jen si nejsem jistá jestli to nepatří do jiné kategorie).

Rozhodla jsem se k nákupu kabelky, vyhodnotila pro a proti a ráda bych se dala zlatou střední cestou. Došla jsem k optimální ceně okolo 7 tis. Kč, u dražších kabelek jsem se ještě nedostala do fáze, že bych po dané věci tolik toužila, že by vyvážila investované prostředky.

Prošla jsem si několik značek, které finančně splňují +/- tuto cenovou relaci, ale bohužel je neznám osobně a ani moje okolí tyto značky nemá. Otázkou je, zda za tuto cenu není kvalita srovnatelná s levnějšími kabelkami, ale neznačkové, protože se jedná o nižší řady návrhářů.

Nejvíce mě zaujala tato kabelka http://www.michaelkors.com/…03_cat8501_/?… , ale nejsem si jistá zda světlá barva není krok vedle. Volila jsem jí kvůli tomu, že nemám moc ráda kombinování hnědých bot a černé kabelky a žádnou světlou kabelku nevlastním.

Máte tedy některá zkušenosti se světlými kabelkami v této cenové relaci? Ideálně konkrétně s touto kabelkou?

Moc se omlouvám za slohové cvičení, které je trošku zmatečné, ale bohužel neumím vyjádřit svůj příspěvek stručněji. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

kayav  13.02.14 21:14

Osobní zkušenost nemám, ale je krásná, dobře kombinovatelná a poměrně nadčasová. pokud bych byla rozhodnutá podobnou sumu utratit, šla bych do ní.

medulinkax
37 příspěvků 13.02.14 21:29

@kayav děkuju moc za reakci. Přesně tohle jsem od takové kabelky očekávala. Já jsem se do ní zamilovala na první pohled, tak snad i ta světlá barva bude dobře udržovatelná :).

kayav  13.02.14 22:16

Měla jsem jednu světlou, ovšem podstatně levnéjší, a údržba v pohodě, vlhkým hadříkem. Jen pozor na tmavé oblečení, zejména džíny, o které se kabelka otírá. Zabarví se a pak to nejde dolů.

birkin
1861 příspěvků 13.02.14 22:22

@medulinkax Taška je skvělá, moc se mi líbí. Je to klasika a neutrální barva, to můžete nosit téměř ke všemu. Neváhala bych:-)

tajinka
87 příspěvků 13.02.14 22:26

Obzerala som ju dva dni dozadu v reali :) je krasna a aj moja vysnivana, len farbou som si nie ista napr. otieranie o rifle a pod

Liss
6 příspěvků 13.02.14 22:31

Asi bych tedy nešla vyloženě do bílé, přijde mi, že ta se taky hodí k málo čemu. Co třeba krémovější, béžovější nebo více dohněda?:) Uplatní se možná lépe jak bílá.

medulinkax
37 příspěvků 13.02.14 22:33

@kayav to otírání jsem si taky říkala, ale kabelku plánuju nosit nejvíce do práce, kde máme dress code, kostýmové kalhoty a sukně snad nepouští.

@birkin to jsem moc ráda, že se líbí. Začínám být z ní až nadšená :-)

@tajinka já bych si jí taky ráda obhlídla v reálu, ale co vím, tak v Praze je pouze prodejna na Chodově a nevím zda jí tam budou mít. Jak jsem psala, to otírání jsem taky řešila a řeším, to bych se možná i v prodejně poradila, ale primárně bych jí nosila do práce, kde by dané materiály snad pouštět neměli. Doufám.

tajinka
87 příspěvků 13.02.14 22:39

Ja som bola v Berlíne tam mali tento typ, ale tuším len v jednej alebo dvoch farbách. Nepamätám si už, ktoré kabelky boli v akých farbách vystavené. Mne sa tiež pozdávala biela, ale vadilo mi aj to, že mne sa nehodí veľmi na zimu. Asi by som zobrala tmavomodrú alebo dvojfarebnú verziu (bielo-čierna).

medulinkax
37 příspěvků 13.02.14 22:43

@tajinka Berlín mám trošku z ruky, ale měli bychom jet do Budapešti přes Vídeň, tak tam si říkám, že bych štěstí mít mohla. Tmavěmodrá se mi taky líbí, ale už mi přijde méně neutralní a kombinovatelná.

Liss
6 příspěvků 13.02.14 23:02

Jestliže máte převahu oděvů v odstínech padnoucích k bílé, tak se vám bude hodit:) Jinak bílá není podle mě moc neutrální. Tmavě modrá musí být krásná.

SagaN  13.02.14 23:10

@medulinkax
No, hnede boty a bila kabelka taky nebude zadna hitparada. S tou bilou budete muset ladit celkovy outfit daleko opatrneji, aby nejdriv nesla kabelka a pak teprve vy :-)
Asi bych radsi zvolila takovou tu prirodni bezovou… ta je skutecne neutralni.

medulinkax
37 příspěvků 13.02.14 23:20

@SagaN ja jsem i puvodne chtela spise bezovou, ona ale tahle dle popisu nema byt zarive bila, to bych ani nechtela. Spise mi slo o svetlou jako takovou.Ja si naopak myslim, ze svetla kabelka a hnede boty k sobe jdou.

@Liss myslim,ze mam.Ja mam s tmave modrou trosicku problem, tak jako se zelenou.Ale to je jen nejaky muj vnitrni problem.

SagaN  13.02.14 23:53

@medulinkax
Nechapu, proc se vubec ptate, kdyz mate na kazdou radu nesouhlasnou odpoved. Celkem toho vyplyva, ze jste se rozhodla uz predem, nez jste sem dotaz davala… tak jakou to ma cenu? Tedy krome toho, ze nam sdelite ze si hodlate koupit novou kabelku - coz je jiste neobvykle a vyjimecne :-)

medulinkax
37 příspěvků 14.02.14 04:27

@SagaN tak to urcite neni, jsem za kazdy nazor rada a vasi radu jsem si vzala k srdci a dekuju za ni. Pouze jsem reagovala, ze kabelka neni ciste bila, ale vanilkova a ze si myslim, ze je s hnedou kombinovatelna, coz melo byt jen doupresneni, ktere na vas mohlo pusobit negativne. Rozhodne nemam potrebu se chlubit na internetu, ono ani neni cim.

lioncity  14.02.14 06:15
@tajinka píše:
Obzerala som ju dva dni dozadu v reali :) je krasna a aj moja vysnivana, len farbou som si nie ista napr. otieranie o rifle a pod

Ano, na to taky upozornuji. Ja jsem mela tasku michael kors a tohle delala, proste se zadni strana kabelky jakoby odrela a zaspinila. Podle me tohle delaji ty trochu horsi kuze, coz je u kabelky za takovou cenu uz celkem pruser. Hodne bych proto premyslela nad materialem ( ten muj vypadal, pokud muzu z fotky soudit, jinak a hakliveji, ale preci…) a optala se na moznosti pripadne reklamace, pokud se taska prosoupa. Ted mam MK kozenou penezenku a ta se zda by snad odolna a jsem s ni moc spokojena.

lioncity  14.02.14 06:16

Jo a pokud jde o tu barvu - moje taska, u ktere se mi to stalo byla jeste mnohem tmavsi :-(

Ja bych si tak svetlou tasku nekoupila, alet o uz je o osobnim vkusu. Jinak se mi taky libi.

arpa
1236 příspěvků 14.02.14 06:42

Kabelka je krásná, MK je myslím docela prestižní a kvalitní značka. Barva, tvar, atp. je otázka vkusu každé soudružky.

TerezaFin
749 příspěvků 14.02.14 07:20

Ja zas premyslam nad touto Jet set.

baltik
1704 příspěvků 14.02.14 07:50

Asi to nechcete slyset, ale bila podle meho neni ani elegantni, ani prakticka, ani univerzalni a uz takto drahou, znackovou kabelku bych v bile nekupovala

Navrhuju budto odstin hnede/bezove sladeny k botam, ktere nosite nebo nejakou uplne jinou barvu, musim rict, ze jsme se ted setkala s obchodnimi parnerkami s kabelkami ve netypickych barvach a vypadalo to velmi dobre, jedna mela takovou ruzovosedou (mne to pripomnelo barvu peugeotu 208, ale ono to ma urcite nejaky oficialni nazev) a druha stredne modrou a oboji pusobilo velmi dobre, i kdyz bych to necekala

Rahja
164 příspěvků 14.02.14 08:45

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 13:03

medulinkax
37 příspěvků 14.02.14 09:43

Děkuji všem moc za názory a rady. U mě je problém ten, že to s kabelkami moc neumím, respektive s různými barvami. Jsem vychovávaná, že černá kabelka se hodí ke všemu a je neutrální. Vždy jsem jela v tom, že jsem ladila boty a kabelku od čehož bych se chtěla odprostit a vybrat kabelku která by se mi hodila jak k černým, hnědým tak světlým botám (jestli to teda vůbec lze :-)). Původně jsem hledala kabelku která by byla více do béžova, okrova, ale je jich tak málo a mě se líbí spíše jednoduchost.

@lioncity toho se právě bojím, že po určité době nošení budu jen a jen zklamaná. Jen jak jsem psala nevím jakou jinou barvu zvolit, nebo zvolit jinou značku a připlatit si?

@TerezaFin ta se mi taky moc líbí, i barva asi bude praktičtější. Dejte vědět jak jste se rozmyslela.

@baltik mě by ani nevadila jiná barva, ale co jsem koukala na kabelky co mě zaujali, tak ta barevná škála je omezená a jak jsem psala výše, nevím jestli by se mi taková kabelka podařila zkombinovat s botami a oblečením. Možná je to jen nějakou mojí zkostnatělostí a obavami více se odvázat :-).

@Rahja napsala jsem to špatně, jsem si vědoma, že kabelka v Evropě bude stát více.

Zebra33
2038 příspěvků 14.02.14 10:04

Kabelky Michael Kors mam dve (a jednu penezenku) a s kvalitou jsem spokojena. Jedna kabelka tmave fialova kozena, druha svetla, takove to „coated materials“ potazene platno s monogramem. Tu fialovou kozenou mam teprve od Vanoc, ale kuze i zpracovani na me pusobi kvalitnim dojmem. Tu svetlou mam neco pres rok, nekolik mesicu jsem ji tahala fakt denne a vypada furt jak nova. Jedine, co tradicne odeslo, je takova ta gumova hmota, kterou jsou zatavene spoje na uchach (ale muze to byt jenom muj problem, ze ty kabelky pretezuju). Ale narozdil od levnych kabelek to i bez toho zataveneho spoje nevypada blbe. Jo jinak svetla kabelka se vazne docela spatne kombinuje. Na vasem miste bych si ji koupila tehdy, pokud nosite hodne obleceni v pastelovych barvach a mate i svetle boty, nejlepe v barve kabelky. Ja tu svoji svetlou kabelku taham hlavne v lete, kdy celkove nosim svetlejsi barvy nez v zime (v zime k cernym nebo tmave hnedym kozackam a tmavemu kabatu je svetla kabelka jak pest na oko).

baltik
1704 příspěvků 14.02.14 10:08

@medulinkax nekoupite si prece takovou drazsi kabelku bilou jen proto, ze jste nenasla peknou v bezove/hnede
podivejte se na tema Výběr značkové kabelky, je tam hodne typu na dalsi znacky (furla, marc jacobs, fendi, coccinelle, max mara, texier, longchamp, bree, radley, dkny…) urcite si vyberete

verulenka
3324 příspěvků 14.02.14 10:12

Tady píší Ivory, ale na obrázku vypadá čistě bílá.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit