Zkušenosti s LightInTheBox.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tequila
32 příspěvků 13.10.14 09:17
zkušenosti s LightInTheBox.com

Máte někdo zkušenosti s nákupem na LightInTheBox.com? Jaká je kvalita šatů, jak sedí, co dodání a případné vrácení? Sháním nějaké krátké šaty (resp. po kolena) na ty plesy a zábavy, kde vážně vypadám v dlouhých šatech jako pěst na oko, tj. vesnické apod. Nikde nemůžu objevit nic podle mých představ, a rozhodně nechci něco jako ty moderní „bandáže“ od prsou do půli zadku, kterým mladé holky říkají šaty a nosí je u nás ve městě hromadně na maturitní plesy :) Na tomhle webu se mi některé šaty dost líbí, ale pořád je to přes internet a bez vyzkoušení…

Reakce:

cryptoprocta
179 příspěvků 05.01.15 20:35

@Tequila Objednávala jste nakonec šaty? Také jsem si tam jedny vyhlédla a ráda bych nějakou referenci :-)

lucindaSK
886 příspěvků 08.01.15 15:21

Mne to príde niečo podobné ako ebay alebo aliexpres.

lanete
90 příspěvků 02.02.15 23:41

Kamarádka si tam koupila svatební šaty a byla spokojená, uspokojivá kvalita, cena a rychlost doporučení… ale třeba to byla náhoda

Moir
1808 příspěvků 03.02.15 10:17

Kamarádka si od nich taky objednala svatební šaty a byly moc pěkné. V secondhandu jsem narazila na šaty od nich a kdyby nebyly moc dlouhé v živůtku, tak po nich skočím, zpracování velmi slušné, materiál též.

Atla
1 příspěvek 05.08.15 16:38

Tak to byla asi náhoda. Svatební šaty jsem objednávala 15.7.2015, svatba je 22.8.2015 a šaty budou ( možná) expedovat 18.8.2015 - ještě že jsem na ně nespoléhala. Atla

Jiná Realita
13791 příspěvků 05.08.15 20:09

@Atla
jestli je lightinthebox čínský (myslím, že je a expeduje z číny), tak jste stejně objednala pozdě, i kdyby expedovali hned druhý den. věci z číny chodí naprosto běžně měsíc a víc, i když je odešlou hned den po objednávce.

Moir
1808 příspěvků 07.08.15 11:13

Tak jsem si objednávala šaty taky, ne svatební, ale obyčejné, první za 22 dolarů a přišlo přesně to, co bylo na fotce, slušně ušité, kvalitní materiál, povzbuzena jsem objednala druhé šaty , levnější, ale se stejným obrázkem bývají i za stejnou cenu jako první, přišel velmi ošklivý neforemný kus hadru a při stížnosti na to, po mne chtěli, abych jim to pojištěně poslala zpět. Tak jsem varovala, že pokud to mám poslat, tak jedině tehdy, když mi zaplatí poštovné, které může přesáhnout 30 dolarů a pokud nebudou souhlasit, nebo neustoupí z požadavku, tak šaty vyfotím a napíšu jim pěkně upřímnou recenzi. Reakce je zatím taková, že jim to mám vyfotit a poslat fotky interní poštou pro posouzení.
(ano, vím, že je to risk, že jsem mohla čekat, že přijde ošklivý kus hadru, ale že to bude až tak hrozné…materiál je tenký polyester místo látky na fotce, sukně je sotva nařasený obdélník, živůtek je krabice)

lea1982
1 příspěvek 21.11.15 15:28

@Tequila musím napsat zkušenost s tímto obchodem byla špatná. zboží jsem si objednala ihned zaplatila a doteď už jeto dva měsíce ho doma nemám!!psala jsem jim do sekce moje lístky psali ze kurýr toho ma dost a pokud zbozi nedostanou do týdne ze jim mám napsat. jaké bylo překvapení když jsem jim po tydnu znovu chtela napsat ze nic nedošlo a sekce moje lístky byla najednou uzavřena a nemohla jsem se snímá jakkoliv spojit. a na zákaznické centrum me to porad preklikava na číslo mých zásilek. tudíž se snímá nemám ani jak spojit. Poradte co mám dělat. zaplatila jsem jim 4 tis za oblečení a doted neviděla ani jeden balík. Lea

lleonnka
29 příspěvků 21.11.15 18:58

Ja jsem objednavala levne saty, protoze jsem byla zvedava, co prijde. Prisly vsechny (ale zabavili mi je celnici, protoze ja trubka jsem objednala moc naraz, no ale za to light in the box nemuze). Nicmene kvalita des bes, vsechno dost skaredy polyester. Troje byly univerzalni velikost - dvoje akorat (moje velikost - 34/36), ale pekelne kratke, jedny byly tak velkikost 44. Ty troje uz jsem prodala za stejnou cenu na Vinted a v bazaru a jedny mi zustaly. Za ty trable s celnici, cekanim a prodavanim posleze to myslim nestoji.

Modnihell  08.12.15 20:39

Já mám bohužel zkušenost negativní. Objednávala jsem dvoje boty, a náhrdelník a nedorazilo nic. Několikrát jsem psala, tak mě pořád prosili ať ještě počkám. Nakonec mi vrátili peníze.

marieanna123
1 příspěvek 20.11.16 06:20

Je to banda zlodějských darebáků. Objednala jsem si začátkem října formičku ze silikonu, dodnes nemám ani formu, ani peníze. Slibují, že vrátí peníze, prý do měsíce. Trvá prý převod. K smíchu, když jsem převáděla peníze já jim, druhý den je měli. Takže pozor na ně.

Oveeec
1368 příspěvků 22.11.16 23:13

Já jsem si jednou od nich objednala boty a dorazily fofrem. Sice hrozně smrdí, jako od Vietnamců, ale co už. Akorát je legrační, že mi pořád od nich chodí e-maily, že zásilka je pozdržena na celnici a že už brzo budou doručovat a podobně, a přitom boty jsou už dávno v botníku :D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit